Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

veronikax
4. dec 2014

@kati34 ah jaaj 🙂)) tak drzim palce aby ten carovny december aj poriadne pocaroval!!! ;) a ze toto bude uz nasa posledna MS ;)

maja87110
4. dec 2014

Dosli mi vysledky na gyn.amb. lebo planujeme babatko.a podla vysledkov mam zv.Hcg v krvi.....ja neverim ze by som bola tehotna.....v pondelok som dostala menzes.....dneska mi urobila odber zase v piatok budu vysledky ...co poviete?Dakujememoticon

krestankalivia
4. dec 2014

ahojte,.. neviete mi poradiť? V sobotu mam dostať ms, ale dnes som mala vo výtoku trošku krvy, ale bez bolestí, to sa mi ešte nestalo. Prsia ma bolia už skoro týžden. NO neviem, či by som mohla byť tehotná, kedže sme s manželom mali sex dva dni pred plodnymi a potom sa nam podarilo až po plodnych. Takže šanca asi 0... aj tak by som bola zvädavá na Váš názor. Vďaka 🙂

popotrate
4. dec 2014

@monicka9 este som stale taka skepticka voci tomu ale uz ked budem u dr v 9tt a povie ze je vsetko v poriadku budem sa uz moct skutocne tesit 🙂 dakujem za povzbudzujucu spravu velmi potesila 😉 uz teraz sa mi dr smiala ze mam brucho ako v 5mesiaci 😀 strasnr vyhuplo ako aj prvy krat a potom je chvilu pokoj s rastom....aaale tak to je super,ked su vysledky v poriadku tak sup sup do toho. Drzim ti palceky a uz chcem vidiet coskoro aj tvoje // 🙂 nezabudni dat vediet 😉

monicka9
4. dec 2014

@popotrate hej to ťa chapem ved sme prežili uz potraty tak preto sa trochu bojíme obidve ale neboj budeš ok ver tomu🍀🍀🍀vsetko dobre dopadne😊 no aj mne tak vyslo bruško pri poslednom tehotenstve nafúknutá ako balón som bola a vždy vecer extremne😂😂😂drzkaj sa a ozvi😊ked budem mat daco nové dám ti vediet urcite😊 a nájdeš ma aj v tých decembrovkach tak mysli na mna😃🍀

monicka9
4. dec 2014

@krestankalivia žena je plodná aj 2-3 dni pred ovulkkou lebo spermia v tebe krasne čaká ma ovulacny den najsilnejší tak ze to mohlo vyjs😊😊😊

monicka9
4. dec 2014

@krestankalivia a ta krvicka mohlo byt uhniezdovanie😊držím ti palce🍀

krestankalivia
4. dec 2014

@monicka9 jej to by bolo úžasné, keby sa zadarilo 🙂 Vďaka

angels882
4. dec 2014

je normalne ze ovulacny test mam pozitivny aj ked som od ovulky 10 dni a na tehotenskom nic

monicka9
4. dec 2014

@krestankalivia je to na dobrej ceste drzkaj sa😊

monicka9
4. dec 2014

@krestankalivia ináč tehotenský test ked si spravíš uz by mohol byt pozitivny😊😊😊mne vždy ukázalo uz druhu ciarocku jemnú ked som mala 2-3 dni pred menzesom😊síce je to individuálne ale môžeš skúsiť ak bude negatívny tak stale je tam sanca😊ale tak najlepšie je robkat test ked mešká menštruácia ale ja som nikdy nevydržala dovtedy😃

krestankalivia
4. dec 2014

@monicka9 Stale ma to láka, len nechcem byť sklamaná. :( počkam či príde ms, ak bude deň meškať, tak skúsim test.. A dúfam tam budú dve //...to by som bola šťastím bez seba :D

popotrate
4. dec 2014

@monicka9 ani mi nevrav vyzerám ako slon 😀 ale tak pokiaľ to bude všetko ok tak je mi jedno ako budem vyzerať 🙂 ďakujem určite sa ozvem . a samozrejme, že na teba myslím 🙂

monicka9
4. dec 2014

@krestankalivia áno to je rozumné👍radšej pockat😊 potom daj vediet ci su//😊

monicka9
4. dec 2014

Take krasne deticky budeme mat vsetky co tuzime🎅😊💜
@popotrate
@krestankalivia

krestankalivia
4. dec 2014

@monicka9 Tak nedalo mi to, urobila som si test a je tam asi duch .. 🙂 ale iba taký priesvitný, tak úplne ma klepe.. 🙂 budem skúšať ďalšie dni :D či sa to potvrdí 🙂

monicka9
4. dec 2014

@krestankalivia noo tak je to na dobrej ceste vyskúšaj o 1-2 dni ci tmavne najlepšie uz potom ranný moč😊

barboritta
5. dec 2014

@krestankalivia a bol ruzovy ten duch ci sedy?to by boli super vianoce,co? 🙂

krestankalivia
5. dec 2014

@barboritta no bol ružový.... lenže zbytočne sme sa s manželom tešili... Dnes prišla mrcha, tak neviem, čo znamenal ten duch.. :( ale tak keď sa bude babu chcieť, tak príde v tom čase, kedy ma.. a veľmi sa na to budeme tešiť.. :D Teraz na Vianoce môžme zas na tom pracovať.... 😉

krestankalivia
5. dec 2014

@monicka9 Tak včera bol duch na teste a dnes mrcha.. ah jo.. a to sme sa tešili a manžel dokonca hovoril o dvojickach a už vyberal mena... :D moje zlaté... akoby spočiatku nestačilo jedno :D ale ked bude aj viac, o to viac radosti... skúsime to zas o mesiac ak Boh da, podarí sa 🙂

gabikamicka
5. dec 2014

@katkaolejka ďakujem no neviem niesom si istá ale uz druhy deň mam jemnú bolesť v podbrusku častejšie mocim hlava ma rozbolela no ale ja si myslím ze je to s prechladenia neviem rozoznať ci dosla ovulka bolo toho malo hlienu ale bol.... Teraz som mala prvý krát taký krátky cyklus 21 tak môže byt ze dosla skôr ovulka? 😵

kotatko1232
5. dec 2014

Co myslite??

zuzanka2905
5. dec 2014

@kotatko1232 je to trosku zla fotka neviem zaostrit odfot este raz

sibalka21
5. dec 2014

Zla foto ale ja tam aj tak nic nevidim, skus este raz odfotit.

domi1989
7. dec 2014

Ahojte baby. potrebovala by som poradit. Minuly mesiac som uz pisala, ked sa mi stalo, ze 5.11 som dostala menstruaciu a dva tyzdne na to som mala prekvapenie ze prislo to znovu trosku krvi a ani nebola ako stale ale do takej hnedej farby. Som pocula,ze to moze byt uhniezdenie vajicka. Menstruacia mi mala prist 4-5.12 a nic. Nemam ziadne priznakz len to ,ze ma bolia prsia, v podbrusku a dnes nejako zaludok neposlucha. Myslite,ze mozem byt tehotna? Spravit si test alebo este pockat par dni? Kedze uz od leta sa snazime o babatko, tak dufam ze bude pozitivne tak mozem dat priatelovi ten najkrajsi darcek pod stromcek. Dakujem za odpovede 🙂

katkaolejka
7. dec 2014

@domi1989 držím palce, to vyzerá nádejne 😀 test by ti už mal ukázať dôveryhodný výsledok, radšej si kúp nejaký v lekárni, tie sú lepšie (ja používam mamatesty). Potom napíš, ako si dopadla, dúfam, že to bude dobrá správa 😀

domi1989
7. dec 2014

@katkaolejka dakujem velmi pekne....tak to dufam aj ja 🙂 bol by to najkrajsi darcek :D zajtra urcite pojdem kupit test 🙂

donna11
7. dec 2014

@domi1989 to krvácanie bola asi ovulacia a teraz treba spravit test,ci sa podarilo 🙂

domi1989
7. dec 2014

@donna11 zajtra urcite si spravim test a dufam v pozitivny vysledok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre