Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzana256
28. dec 2014

@gabikamicka ok dik a je to na predpis lekarsky alebo aj na volny predaj v lekarni

gabikamicka
28. dec 2014

@zuzana256 pekný večer ☺️ Na voľný predaj v lekárni si vypýtaj alebo v bio obchodoch

zuzana256
28. dec 2014

@gabikamicka ok dik a kolko to asi stoji

gabikamicka
28. dec 2014

@zuzana256 myslím okolo tridsať ečiek ja som kúpila v zahraničí 😉 ale kúpiš aj na sk

ladynaamah
28. dec 2014

@zuzana256 v lekarni si pytaj vitamin E cisty, nie v kombinacii s niecim. Inak prirodne sa nachadza v olejoch . he to vyzivovy doplnok takze viacere firmy ho robia rozdiel je len v podiele. My mame 400 mg lebo ten moj rad zabuda a tak ho staci davat raz za dva dni, ale v lekarni mi ponukala 200 mg ze ten pytaju castejsie no to he na kazdodenne pouzivanie.

9723
28. dec 2014

Dievcata nechnevajte sa ale ste drze tak klud ked nevie co je tahotenski test tak nevie jasne kto je z Bratislavi tak sa mozme strefnut a porozpravat

sibalka21
28. dec 2014

@9723 haha ze drze, sak ty tu stale spamujes s tym ze si "tehotna" co ti tu uz asi nikto neveri a pokial niekto nevie co je tehot. test tak by asi nemal ani sexovat nie to robit si deti.

vilki
28. dec 2014

Baby, mala som dostat ms 26teho a nic a vcera a dnes len taky ruzovy vytok... iba trosku a nic viac, je to priznak tehotenstva? Pri prvom som nic take nemala. 😕

stellasss
28. dec 2014

@vilki ahoj ja som na tom podobne tiez som mala dostat na vianoce a odvcera mam len nieco ako vytok na vlozke nemam nic len ked sa po toalete utriem tak taku tmavsiu krv...Boze je mi to trapne tu pisat ale od augusta sa snazime sa stale nic. Chytam sa aj slamky. Zajtra som v praci takze nemozem si kupit test...

veronikax
28. dec 2014

@vilki
@stellasss
skuste si urobit test ;) ked ms meska...tak by ste uz mohli nieco vidiet 🙂 drzim palce ;)

vilki
28. dec 2014

@stellasss my sa nesnazime, ale ani nechranime, pockam este asi do stredy a potom urobim test.

vilki
28. dec 2014

@veronikax mne to niekedy zvykne meskat 2-3 dni, ale tp mavam uz bolesti a teraz nic a ten ruzovy vytok... to som nemala este nikdy...

stellasss
28. dec 2014

@veronikax dakujem, len zato som skusila napisat, lebo zajtra som v praci od 7 do 19 a test nekupim ....tak uz mi ostava len cakat.....

stellasss
28. dec 2014

@vilki ja urobim v utorok ale uz sa neviem dockat....tak teraz neviem ci ti mam priat ale myslim ze ano aby si bola tehuska 😉

vilki
28. dec 2014

Dakujem, drzim palce, daj potom vediet.

veronikax
29. dec 2014

@stellasss
@vilki
drzim Vam palce 🙂 aspon vam to uz meska 🙂)) mne ma dojst vo stvrtok alebo sobotu...ale testovat budem v stredu 🙂)) nech nam to vijde!!!! ;) dajte potom vediet ;)

vilki
29. dec 2014

@veronikax no uvidime... ja neviem ci sa mi z tohto este spusti normalna ms... ale v stredu urobim test, drzim palce

wejti
2. jan 2015

Dievčatá poradte mi cyklus som mala 28 dňový, ale ovulku až na nejaký 24 DC, MS sa nedostavil. Kedy by som si mala urobiť tehu test ? Nechcem zbytočne aby som nebola nepríjemne prekvapená 🙂 Pekný deň 😉

trgypadl
2. jan 2015

@wejti ako vies,ze si mala 24 den cyklu ovulku???dnes si kolky den cyklu?

denuss
2. jan 2015

@wejti ja by som testovala najskor 14DPO, dnes som asi 16DPO a mam krasnu druhu ciarku, drzim palce 😉

wejti
2. jan 2015

@trgypadl 33 DC posledná MS 1.12.2014 -7 dní.

@denuss Bola som zvedavá, pretože mi to behá hore dole...:/

trgypadl
2. jan 2015

@wejti hore pises,ze cyklus si mala 28 dnovy.myslis novembrovy?
tu ovulku si riesila ovu testami?

lenula57
2. jan 2015

@stellasss my sa tiez snažíme a stále nic :-/..čiže držím palce 🙂

zuzana256
2. jan 2015

@sibalka21 presne tak mas pravdu

laauraa
3. jan 2015
butterfly333
3. jan 2015

@laauraa tušim na tom prvom je niečo vidiet.

laauraa
3. jan 2015

@butterfly333 ved toto.. Ten bol 2hy.. Posledny je v strede tak ja uz neviem :(

veronikax
3. jan 2015

@vilki ahoj ;) ako dopadol testik? ,)

wera_ga
4. jan 2015

Ahojte žienky, potrebovala by som poradiť.. No teda snažíme sa o mimi ale nestihli sme úplne celé plodné obdobie, len koniec , to je nejaký 20 až 22 deň cyklu (mám cca 31 dňový cyklus). No mám týždeň pred mrchou a cítim sa čudne. Teda bolí ma v podbrušku a prsia strašne. Mám aj zvláštny výtok a tiež mi už nechutí káva ani cigarety. Raz som už tehotná bola ale už si to nepamätám.. :D Myslíte, že sa moc pozorujem a vsugerujem si to už ? Či ako ste to mali na začiatku vy? Myslíte, že je skoro na test? Za každú odpoveď ďakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre