Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

maminkaocinko2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinka3289
5. feb 2015

Ahojte baby dnes 12dpo od vcera hnedasty vytok ale len slabunky.ms ma termin zajtra myslite ze to moze byt tehu alebo sa ms rozbieha?

ellabella22
5. feb 2015

@lucinka3289 podla mojej skusenosti sa ti asi rozbieha ms 😒

lucinka3289
5. feb 2015

@ellabella22 aj ja mam taky pocit uvidime

tinushka13
5. feb 2015

@nikola81 ja som mala presne tento isty problem.. poobede som mala // a rano som mala vzdy slabucky test alebo iba jednu ciarku.. jas om tetovala kazdy den bo som bola z toho na nervy.. 😀

ellabella22
5. feb 2015

@lucinka3289 no dufam , ze to bude ok

lucinka3289
5. feb 2015

@ellabella22 tak uz sa to rozbehlo tak budeme snazilkovat dalej

1martinka12
5. feb 2015

Ahojte baby poradte ms meska 7dní, včera som si robila test . negatívny, a bola som aj u lekara a bral mi krv a Hcg bolo 16 , a povedal my, že neni to ani 0 tak ako to mám chápať?

nikola81
5. feb 2015

@tinushka13 a ako to dopadlo?

tinushka13
5. feb 2015

@nikola81 Som v 2+tt a dnes mame za sebou morfologicky USG 😀 kuk moju foto.. aj ked nie na vsetkych to dobre vidiet.. 😅

tinushka13
5. feb 2015

@nikola81 oprava.. som 21tt... sa mi ta jednotka akosi stratila 😀

margotka23
5. feb 2015

@tinushka13 tolko testov som este v zivote pokope nevidela :DDDD ja by som si ich tiez chcela robit kazdy den, ale uz som sa zmiernila 🙂 ale gratulujem 🙂 nech vsetko dobre dopadne a o par mesiacov si stastna maminka 🙂))

munu
5. feb 2015

Ahojte, tak ja som este netestovala, ale pocitujem brucho ako ked mam dostat ms, tak este pockam a uvidime ;) ale budem fakt rada za ms 🙂 inac tie ranne nevolnosti mozu byt fakt v roznom case pocas dna a napriklad ja som si ich neuzila vobec ani pri jednom..mne vobec zle nebolo chvalabohu 🙂 a podla mna sa volaju ranne nevolnosti preto, ze su v rannom (skorom) stadiu tehotenstva.. Nie preto, ze maju byt rano ;)

munu
5. feb 2015

@1martinka12 rada by som ti poradila, ale neviem, co znamena hodnota hcg 16, ci to je alebo nieje tehu.. Doktora si sa na to priamo nepytala? Nemas ist k nemu znova o par dni, ci sa hcg nezvysuje alebo daco?

tinushka13
5. feb 2015

@margotka23 ja by som si ich tolko nerobila.. len prvy test mi vysiel pozitivny 5DPO.. to som bola totalne v soku.. potom som skuila dalsi.. ten bol negativny.. potom opat pozitivny a takto sa to stale akosi menilo a ja som bola zufala ze ci vobec som alebo niecom.. dokonca aj digi mi povedal ze NIE.. a testy tmavli. 😀 takze ja som z cisteho zufalstva nevedomosti musela pre pokoj svojej dusicky 😀 teraz sa nad tym rehocem ako kobyla 😀 a dakujem pekne taktiez tak prajem 😀

anickaan
5. feb 2015

Holky, vidite tam neco nebo blbnu? Podle pritele to druhy 😀

lavinis
5. feb 2015

ja nič

anickaan
5. feb 2015

@lavinis achjoooooo.. Ja bych prisahala, ze tam neco vidim hehe

lavinis
5. feb 2015

ešte je skoro 🙂 môže to byť len kanálik, ktorý tam ostal po zaschnutí

anickaan
5. feb 2015

Je to 6-7 DPO.. Znas to urcite, ta nedockavost ☹

lavinis
5. feb 2015

@anickaan no, moc neznám...ja som testovala až keď meškal menzes, držím palce každopádne 🙂

anickaan
5. feb 2015

@lavinis mela bych se poucit 😀 dekuju moc 🙂

tinushka13
5. feb 2015

@anickaan ja som testovala 5DPO 😀 ale myslim že som mala šťastie.. dva ukázali a potom neukázali a o pár dní opäť ukázali.. 😀

anickaan
5. feb 2015

@tinushka13 a vidis neco na tom mym?😀

tinushka13
5. feb 2015

@anickaan to nebude nic vidiet na foto.. osobne si myslim ze to mozes vidiet ked tak iba ty alebo ten kto ten test drzi v ruke.. ale niekedy mas problem ducha odfotit aj na 10DPO 😅 skus len pockat alebo testnut este raz 😉

nikola81
6. feb 2015

@tinushka13 Srdecne gratulujem...Ja som dnes zacala spinit. Tak nic z toho. Prajem vela vela zdravicka 😉

mimka11111
6. feb 2015

@tinushka13
@nikola81 ahojte baby, tak to ja som na tom úplne podobne, som 35 DC a na 23 DC som začala špiniť, trvalo to len 3 dni,aj to prvý deň len také slabučké ružovkasté pásiky.....testy negatívne až na to, že predvčerom večer mi vyšiel celkom krásne pozitívny test,aj ked druhá čiarka nebola rovnako intenzívna ako kontrolná,ale vyšla mi už do 2 min., bol to top baby test / taká bledoružová krabička a pásik /...na druhý deň ráno som robila kazetový,ale stále 10-ku a vyšiel negatívne...☹ neviem,čo si mám myslieť, mms nikde,ani len náznaky,že by mala prísť, prsia ma bola,nie velmi,ale mám také občasné stavy ako aj včera, že sa mi chveli všetky svaly a bola som strašne slabá, prsia ma strašne akoby trhali alebo čo, neviem to presne popísať, tá bolesť bola taká bodavá, myslela som, že ide na mňa chrípka...asi za 2 hodky to prešlo.....a ked som dnes ráno robila test, zase iná značka,tak mi vyšiel len slabulilinký dúšik ☹ ale chcem si dnes kúpiť ešte raz ten top baby test a uvidím..som z toho totálne hotová...okrem toho ma občas pobolieva aj hlava a akoby aj vaječníky..☹ o miminko sa dlho snažíme a niekolkokrát som už mala aj biochem.tehu..:-( ..ono akoby sa mi to stále dostalo len do určitej fáze a potom akoby sa prestalo dalej vyvíjať ☹ som maximálne sklamaná a nechápem...a nedokážem tolerať, že žena,ktorá je celý deň naliata v alkohole / a to doslova /, nemá problém s otehotnením.. ☹

nikola81
6. feb 2015

@mimka11111 Mozno to bolo zasa biochem. tehu. Myslim ze som mala tento mesiac to iste, ja uz dnes tiez zacinam krvacat. Hlavu hore. Ja sa snazim 10 rokov

vivien22
6. feb 2015

Ahojte baby, potrebujem poradiť. 4 - 5 dní mi mešká mrcha. Dnes som si ráno znovu robila test a bol negatívny ☹. Mrcha mi nezvykne takto meškať. Bolia ma prsia a aj žalúdok mám taký divný na vode. Myslíte, že môžem byť tehu aj napriek negatívnym tehu testom? ďakujem za rady 🙂

margotka23
6. feb 2015

@tinushka13 verim Ti, to je zufalstvo ked planujes a nevies ci si alebo nie si🙂)) tak drzim prsty🙂))) a tento zazitok mozes neskor rozpravat svojmu anjelikovi :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre