• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Myslíte, že môžem byť tehotná?

(zamknutá)
31. augusta 2016 
@blondinka152 pozri jedine co Ti ostava je pockat do menstruacie,a k lekarovi ist okolo 6-7t.
22. feb 2015 o 12:56  • Odpovedz
@trgypadl mno asi ano :( tak snad budem a bude vsetko v poriadku uz :wink:
22. feb 2015 o 12:58  •  1 dieťa  • Odpovedz
@blondinka152 a chapem,ze si 2x potratila,ale tsketo zmyslanie Ti nepridava,treba sa ukludnit a mysliet pozitivne...priroda je mocnejsia ako my,ak to ma byt bude ak nie,tak vie preco to robi
22. feb 2015 o 13:00  • Odpovedz
@blondinka152 lahko sa hovori? aj ja som uz potratila a otehotnela som az po 7 mesiacoch....kazdy dnom sa bojim ale je jedno co mi ti povieme.... Len musis pohopit ze lekar ti nespravi ziadne testy pokial nemas potrvdene ze si tehotna.. nemozes tam prist a povedat mu ze si myslis ze si tehu ale este ti ani nemeskaju kramy a nemas to nijak potrvdene
22. feb 2015 o 13:01  • Odpovedz
@blondinka152 POzri,ono je to tak..test ti ukaže pri vyssom hcg // uz na 12dpo pri nizsom vzostupe az okolo 14-15dpo...samozrejme pri pravidelnom cykle a ovulacii...a zalezi aj na teste...aj ked vsetke uz pisu ze su s citlivostou 10 ,aj tak su odlisne testy...mne napr. rapiclear nic neukazal na 12dpo a mamatest krasnu // no a rapiclear mi ukazal slabunku ciarku az ked ostatne testy ukazovali take kolajnice ze az....takze aj odtoho zavisi niekedy aky mas test....ale hlavne je ze ak budes testovat v den mrchy ci pri meskani bude pozitivny...teraz testujes este zbytocne skoro....a priznaky som mala uz 5dni po ovulke...bolest v krizoch pichanie vo vajecniku,citlivost prs prisla az vcase predpokl.menstruacie...aj ostatne ako napinanie ,nechut ku kave ktoru milujem....az v 6tt....hlavne je nebyt nervozna a neupinat sa na tehotenstvo aj ked je to tazke...tiez mam za sebou 2potraty takze ta chapem...a rychlo zmenit gyndosku...drzim palce
22. feb 2015 o 13:24  • Odpovedz
@sunny15 dakujem ti :slight_smile: ja viem ze je to zbytocnr ale ja som typ cloveka co cely den si budem o tom citat,pisat a ani nehovorim o testoch :D este ze som teraz v robote lebo by mi to zasa nedalo ale ....budem sa snazitod nich drzat co najdelej alebo skor ich dam drahemu nech mi ich schova do 28.2. :D tu gyndu uz naozaj musim lebo je to cele zle a platim si za nieco kde inde to je samozrejmost (vagynalne sono) :/
22. feb 2015 o 13:36  •  1 dieťa  • Odpovedz
@blondinka152 a dalsia vec pre ktoru mozes potracat je aj nedostatocna funkcia zlteho telieska...tam treba uzivat od zaciatku gravidity duphaston....po 2potratoch to bola moja zachrana..
22. feb 2015 o 14:04  • Odpovedz
@sunny15 ako zistim ci to je tym spolocne ??
22. feb 2015 o 14:32  •  1 dieťa  • Odpovedz
Ahojte zienky, písala som tu uz o príznakoch ako mi je... Mám 8dní do ms akurát a mám na dotyk bolestive brusko ešte som tak nemala... Včera večer som dostala kŕče ako ešte nikdy... Môžem byť tehu?
23. feb 2015 o 13:56  • Odpovedz
Ahojte dievcata, dnes som si isla robit test ze s nadejou aspon duch a ono vyslo toto, co myslite? Snazime sa cca osem mesiacov a posledny mesiac beriem inofolic
23. feb 2015 o 13:57  • Odpovedz
@zdencaaaa podľa mňa vám to vyšlo :* gratulujem ;)
23. feb 2015 o 13:59  • Odpovedz
@blondinka152 to nesoznas,ale vzdy sa to dava od zaciatku tehotenstva-po potratoch,je to na udrzanie tehu
23. feb 2015 o 14:11  • Odpovedz
@bombulka666 môžeš a nemusíš.
23. feb 2015 o 14:50  • Odpovedz
@zdencaaaa vyzera to na tehu :slight_smile:
23. feb 2015 o 14:51  • Odpovedz
23. feb 2015 o 14:51  • Odpovedz
@sunny15 ahoj dnes som mala z neviem coho uplne mokre nohaciky nemala si to uz niekedy ?
23. feb 2015 o 19:03  •  1 dieťa  • Odpovedz
@lavinis dakujem, rano skusim znova testnut
23. feb 2015 o 19:04  • Odpovedz
@zdencaaaa blahozelam,si urcite tehotna :wink:
@blondinka152 nemala,akurat sa pred menzesom objavuje biely vytok,vplyvom vyopudenia odlupnutych buniek z krcka,...a aj v tehotenstve je mliečny vytok,ale to az neskor sa objavuje...
24. feb 2015 o 09:08  • Odpovedz
@sunny15 dakujem, asi to tak vyzera, dnes test podobny tomu vcerajsiemu, pomaly zacinam verit :slight_smile:
24. feb 2015 o 09:20  • Odpovedz
Zienky aky tehu test kupujete??ja by som mala mat dnes mrchu ale necitim sa na nu...inokedy tak tri dni pred mam bolave prsia a neskutocne krce tam dole,teraz mam uz asi 10den take zvlastne pichanie ci ako to nazvat,bolest brucha a pocit nevolnosti na par minut!tak si chcem urobit test len neviem ci investovat do drahsieho alebo ako!
24. feb 2015 o 09:28  •  1 dieťa  • Odpovedz
@petulda333 mamatest je naj :wink:
24. feb 2015 o 09:32  • Odpovedz
24. feb 2015 o 09:44  •  1 dieťa  • Odpovedz
Cute snahulky ...
Tak mi sa snazime prave 4mesiac o babekto
Neviem preco ale uz asi tyzden ma pobolieva pod bruskom tak ako keby pride krc a povoli alebo ako keby tam silono postekli a prestane .. Da sa to porovnat. K prichode mrchy take slabej.

Takyto pocit som este nemala a na test je este skoro....
Neviem co si mam o tom myslet ......
24. feb 2015 o 11:19  • Odpovedz
@zuzannaaa ahoj, my sme sa snazili 8 mesiacov, sledovala som sa a tento mesiac nechcem povedat ze som sa nesledovala ale neboli ma absolutne nic, dokonca ani prsia co je najdivnejsie, pockaj este chvilku a testni
24. feb 2015 o 11:22  • Odpovedz
Bombulka 666. ahoj

Presne ako pises take bolesti pod bruskom pridu a odidu a takto asi cely den .... Ako keby mrcha ze

Test si este nechcem robit lebo je priskoro mam este skoro 2tyzde do ms
24. feb 2015 o 11:23  • Odpovedz
Zdencaa.... Spravymsi test asi v piatok alebo sobotu rano ........
Velmi by som bola stasna keby sa zadarilo.....

Ani mna nic ine neboli ani prisa ani nic len to podbruskom a este trochu aj to ze som unavena a le to je asi to ze sa blyzi KrasnaJar :slight_smile:
24. feb 2015 o 11:27  • Odpovedz
@zuzannaaa krasna jar sa blizi a ja mam taku chripku :slight_smile: ale musim vydrzat

Ja som si robila test vcera, ani sama neviem co mi to napadlo, a tam ciarka, pekne viditelna ruzova

Brala som posledny mesiac Inofolic, vlastne ani nie cely mesiac, tak mozno aj ten pomohol
24. feb 2015 o 11:30  • Odpovedz
Zdencaaaa:

Tak si mala druhu ciarku bledo ruzovu ? No tak porom asi viec co to znamena :slight_smile:

Ja neviem. Baby tu pisu ze beru vseliake lieky vytamini a ja nic s toho nepoznam ...

Mne doktorka predpisala. Omega 3 a Vitamini pred tehorenstvom to je cele

Ak by sa nezadarilo tento mesiac ,... Potom by som si kupila tu kyselinu listvu alebo akomsa to vola poznas to?
24. feb 2015 o 11:43  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.