Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

trgypadl
22. feb 2015

@blondinka152 pozri jedine co Ti ostava je pockat do menstruacie,a k lekarovi ist okolo 6-7t.

blondinka152
22. feb 2015

@trgypadl mno asi ano :( tak snad budem a bude vsetko v poriadku uz 😉

trgypadl
22. feb 2015

@blondinka152 a chapem,ze si 2x potratila,ale tsketo zmyslanie Ti nepridava,treba sa ukludnit a mysliet pozitivne...priroda je mocnejsia ako my,ak to ma byt bude ak nie,tak vie preco to robi

sibalka21
22. feb 2015

@blondinka152 lahko sa hovori? aj ja som uz potratila a otehotnela som az po 7 mesiacoch....kazdy dnom sa bojim ale je jedno co mi ti povieme.... Len musis pohopit ze lekar ti nespravi ziadne testy pokial nemas potrvdene ze si tehotna.. nemozes tam prist a povedat mu ze si myslis ze si tehu ale este ti ani nemeskaju kramy a nemas to nijak potrvdene

sunny15
22. feb 2015

@blondinka152 POzri,ono je to tak..test ti ukaže pri vyssom hcg // uz na 12dpo pri nizsom vzostupe az okolo 14-15dpo...samozrejme pri pravidelnom cykle a ovulacii...a zalezi aj na teste...aj ked vsetke uz pisu ze su s citlivostou 10 ,aj tak su odlisne testy...mne napr. rapiclear nic neukazal na 12dpo a mamatest krasnu // no a rapiclear mi ukazal slabunku ciarku az ked ostatne testy ukazovali take kolajnice ze az....takze aj odtoho zavisi niekedy aky mas test....ale hlavne je ze ak budes testovat v den mrchy ci pri meskani bude pozitivny...teraz testujes este zbytocne skoro....a priznaky som mala uz 5dni po ovulke...bolest v krizoch pichanie vo vajecniku,citlivost prs prisla az vcase predpokl.menstruacie...aj ostatne ako napinanie ,nechut ku kave ktoru milujem....az v 6tt....hlavne je nebyt nervozna a neupinat sa na tehotenstvo aj ked je to tazke...tiez mam za sebou 2potraty takze ta chapem...a rychlo zmenit gyndosku...drzim palce

blondinka152
22. feb 2015

@sunny15 dakujem ti 🙂 ja viem ze je to zbytocnr ale ja som typ cloveka co cely den si budem o tom citat,pisat a ani nehovorim o testoch :D este ze som teraz v robote lebo by mi to zasa nedalo ale ....budem sa snazitod nich drzat co najdelej alebo skor ich dam drahemu nech mi ich schova do 28.2. :D tu gyndu uz naozaj musim lebo je to cele zle a platim si za nieco kde inde to je samozrejmost (vagynalne sono) :/

sunny15
22. feb 2015

@blondinka152 a dalsia vec pre ktoru mozes potracat je aj nedostatocna funkcia zlteho telieska...tam treba uzivat od zaciatku gravidity duphaston....po 2potratoch to bola moja zachrana..

blondinka152
22. feb 2015

@sunny15 ako zistim ci to je tym spolocne ??

bombulka666
23. feb 2015

Ahojte zienky, písala som tu uz o príznakoch ako mi je... Mám 8dní do ms akurát a mám na dotyk bolestive brusko ešte som tak nemala... Včera večer som dostala kŕče ako ešte nikdy... Môžem byť tehu?

zdencaaaa
23. feb 2015

Ahojte dievcata, dnes som si isla robit test ze s nadejou aspon duch a ono vyslo toto, co myslite? Snazime sa cca osem mesiacov a posledny mesiac beriem inofolic

bombulka666
23. feb 2015

@zdencaaaa podľa mňa vám to vyšlo :* gratulujem ;)

sunny15
23. feb 2015

@blondinka152 to nesoznas,ale vzdy sa to dava od zaciatku tehotenstva-po potratoch,je to na udrzanie tehu

lavinis
23. feb 2015

@bombulka666 môžeš a nemusíš.

lavinis
23. feb 2015

@zdencaaaa vyzera to na tehu 🙂

bombulka666
23. feb 2015

@lavinis 🙂 hmmm

blondinka152
23. feb 2015

@sunny15 ahoj dnes som mala z neviem coho uplne mokre nohaciky nemala si to uz niekedy ?

zdencaaaa
23. feb 2015

@lavinis dakujem, rano skusim znova testnut

mamkadanka007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunny15
24. feb 2015

@zdencaaaa blahozelam,si urcite tehotna 😉
@blondinka152 nemala,akurat sa pred menzesom objavuje biely vytok,vplyvom vyopudenia odlupnutych buniek z krcka,...a aj v tehotenstve je mliečny vytok,ale to az neskor sa objavuje...

zdencaaaa
24. feb 2015

@sunny15 dakujem, asi to tak vyzera, dnes test podobny tomu vcerajsiemu, pomaly zacinam verit 🙂

petulda333
24. feb 2015

Zienky aky tehu test kupujete??ja by som mala mat dnes mrchu ale necitim sa na nu...inokedy tak tri dni pred mam bolave prsia a neskutocne krce tam dole,teraz mam uz asi 10den take zvlastne pichanie ci ako to nazvat,bolest brucha a pocit nevolnosti na par minut!tak si chcem urobit test len neviem ci investovat do drahsieho alebo ako!

ellabella22
24. feb 2015

@petulda333 mamatest je naj 😉

petulda333
24. feb 2015

@ellabella22 dakujem

zuzannaaa
24. feb 2015

Cute snahulky ...
Tak mi sa snazime prave 4mesiac o babekto
Neviem preco ale uz asi tyzden ma pobolieva pod bruskom tak ako keby pride krc a povoli alebo ako keby tam silono postekli a prestane .. Da sa to porovnat. K prichode mrchy take slabej.

Takyto pocit som este nemala a na test je este skoro....
Neviem co si mam o tom myslet ......

maminkakatkaslniecko1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdencaaaa
24. feb 2015

@zuzannaaa ahoj, my sme sa snazili 8 mesiacov, sledovala som sa a tento mesiac nechcem povedat ze som sa nesledovala ale neboli ma absolutne nic, dokonca ani prsia co je najdivnejsie, pockaj este chvilku a testni

zuzannaaa
24. feb 2015

Bombulka 666. ahoj

Presne ako pises take bolesti pod bruskom pridu a odidu a takto asi cely den .... Ako keby mrcha ze

Test si este nechcem robit lebo je priskoro mam este skoro 2tyzde do ms

zuzannaaa
24. feb 2015

Zdencaa.... Spravymsi test asi v piatok alebo sobotu rano ........
Velmi by som bola stasna keby sa zadarilo.....

Ani mna nic ine neboli ani prisa ani nic len to podbruskom a este trochu aj to ze som unavena a le to je asi to ze sa blyzi KrasnaJar 🙂

zdencaaaa
24. feb 2015

@zuzannaaa krasna jar sa blizi a ja mam taku chripku 🙂 ale musim vydrzat

Ja som si robila test vcera, ani sama neviem co mi to napadlo, a tam ciarka, pekne viditelna ruzova

Brala som posledny mesiac Inofolic, vlastne ani nie cely mesiac, tak mozno aj ten pomohol

zuzannaaa
24. feb 2015

Zdencaaaa:

Tak si mala druhu ciarku bledo ruzovu ? No tak porom asi viec co to znamena 🙂

Ja neviem. Baby tu pisu ze beru vseliake lieky vytamini a ja nic s toho nepoznam ...

Mne doktorka predpisala. Omega 3 a Vitamini pred tehorenstvom to je cele

Ak by sa nezadarilo tento mesiac ,... Potom by som si kupila tu kyselinu listvu alebo akomsa to vola poznas to?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre