Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zdencaaaa
24. feb 2015

@zuzannaaa vyssie niekde mam aj foto testu, pozri, celkom vidno ciarocku

ja som brala cisto kyselinu listovu ale nebyvalo mi z nej dobre, krutila sa mi strase hlava

moja doktorka mi odporucila Nosifol, ale ten som v lekarni nedostala, dali mi Inofolic, brala som vrecko rano a vecer

zuzannaaa
24. feb 2015

No super ja si chcem kupit tiez este daco ..... Ten tenky testik to je tvoj ...... ?

bombulka666
24. feb 2015

od včera sa mi točí hlava dievčence, a dnes ma nejak cudne zuby pobolievaju ... mam 7 dni do ms .... 🙂

zdencaaaa
24. feb 2015

@zuzannaaa moj je ten test v puzdre (rozobrala som ho)

skus ten nosifol alebo inofolic, nosifol je drahsi ale obsahuje aj nejake vitaminy navyse, inofolic je lacnejsi ale u mna ucinny 🙂

zdencaaaa
24. feb 2015

@bombulka666 skusala si aj test ci vydrzis? 🙂 ja som bola zavisla na testovani :D

zuzannaaa
24. feb 2015

Zdencaaa......

Pozrela som si ten teatik je zafarbeny do ruzova .... Asi si stehotna ... Sprav si este jeden o 2dni to by uz malo ukazat normalne ....

Jaka zlat taka si stasna ze si aj test cely rozobrala ver mi aj ja som to uz urobila a skumala dobre ze nie pod mikroskopom ci tam neni ciarocka :( :o)

zuzannaaa
24. feb 2015

Zdencaa,,,,, ja ja si uz pripadam byt nenormalna ze same testy rano poobede vecer stale. Nestiham kupovat 🙂

zdencaaaa
24. feb 2015

@zuzannaaa haha ja viem velmi dobre o com hovoris :D ja som aj pocas ovulacie niekedy testovala aj tehotensky ze vsak co keby motyka vystreli :D naozaj viem ako sa citis a som rada ze to mozem niekomu povedat co som robila, lebo som si pripadala ako blazon ................ PS: pred pol hodkou som robila znovu test, ci sa nahodou ciarka nestratila 🙂

zuzannaaa
24. feb 2015

Aj ja som rada.......

Ja by som si spravyla ja terar ale nemam obiednala som si 20kus pridu v piatok asi som neni nornalna ze :( 🙂

No odfod ten testik chcem . Ho vydiet ,,.. Uz som zvedavaaaa:0)

zdencaaaa
24. feb 2015

@zuzannaaa uff 20 ks naraz to by u mna nedopadlo dobre, ocikane za dva dni :D

si normalna, teda ak sa porovnavame my dve tak sme normalne :D

foto sa snazim nejakym sposobom dostat z mobilu do pc

zuzannaaa
24. feb 2015

Zdencaaaa pisala som ti hore nad

zuzannaaa
24. feb 2015

Zdencaaaa

Skus s bluetooth

zdencaaaa
24. feb 2015
zdencaaaa
24. feb 2015

@zuzannaaa jedujem sa tu, neviem s konikom este narabat 🙂

zuzannaaa
24. feb 2015

Zdencaaaa.

Je tam ciarockaaaaaa budem mamina. Tesis sa ?

zuzannaaa
24. feb 2015

Chcela som napisat bude;)

zuzannaaa
24. feb 2015

Budessss

zdencaaaa
24. feb 2015

@zuzannaaa este mi to nejako nedochadza, ale potichucky sa tesim, zajtra mam ist svojej doktorke pretoze ma potom dovolenku a chce ma vidiet, tak uvidim co mi povie, ale tisko sa tesim jasne, budem mamina 🙂

zuzannaaa
24. feb 2015

Ako dlho ste skusali ?

My 4 mesaic

zdencaaaa
24. feb 2015

@zuzannaaa my sme skusali 8 mesiacov.......priatel ma za sebou aj spermiogram kedze sme si mysleli ze bude tam problem ale doktori nam oznamili ze sme obaja uplne zdravi a vtedy mi doktorka odporucila tie prasky, ze jej pacienkam pomaha a do troch mesiacov su tehotne, neverila som, kupila som, tajne dufala a vyslo to

zuzannaaa
24. feb 2015

A to musim na predpis alebo mozem len tak kupit?

zuzannaaa
24. feb 2015

Zdencaaaa

zuzannaaa
24. feb 2015

Zdencaaaa kolko mas rokou?

zdencaaaa
24. feb 2015

@zuzannaaa to si normalne vypytas v lekarni, nie v kazdej to maju ale dnes ti to vedia aj objednat a na druhy den ich mas, 20 vrecusok vyjde cca 16 eur a ja som brala rano jedno a vecer jedno, dnes mi doktorka po telefone povedala ze ich brat nemusim, ze mam prejst na vitaminy pre tehotne, nieco mi tam ostalo, keby viem ako to tu chodi poslem ti ich postou

zdencaaaa
24. feb 2015

@zuzannaaa ja mam 30 rokov a ty?

lili225
24. feb 2015

tak a teraz mi poradte...čo to môže byť...podľa včerajšej kontroly u lekára tehotná nie som...toto sú testy z dneška...ten slabší je z rána a siľnejší z obeda...lebo ak je žena tehotná mala by byť tá druhá čiarka silnejšia ráno nie?...naozaj sa takto prejavuje hormonálna porucha??? stretol sa už niekto s tým? ms mi mešká 11 dní ...

zdencaaaa
24. feb 2015

@lili225 doktor ti nevzal krv?

zuzannaaa
24. feb 2015

Zdencaaaa

32

alaguema
24. feb 2015

@lili225 Ak lekár vylúčil tehotenstvo a ty máš zvýšené hodnoty hcg hormónu, čo ukazujú tie dva testy, tak by som to určite riešila, pretože hcg sa mimo tehotenstva zvyšuje pri niektorých nádorových ochoreniach.

zuzannaaa
24. feb 2015

Lili225

Ahoj neviem nechapem ako moze ukazat ... Skor si myslim ze si tehotna ale dr. To este na sone nevydel .... To neexistuje ab taketo hrube ciarky neznamenali tehotenstvo ......

Este nieco. Neni su to nahodou Ovulacne testy ? Lebo ja som si myslela ze som tehotna a to som si robila ovulacny test

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre