Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

mara7887
10. mar 2015

@zdencaaaa tak vysledky su pozitivne, vyskocilo mi hcg na 1000 a zajtra idem na vysetrenie, tak som zvedavaaa co tam bude☺️☺️Aspon nejaku bodecku by to chcelo🙂 ale zajtra to bude 5 tt a 4d tak neviem. Ale tesiiim sa strasne moc

zdencaaaa
10. mar 2015

@mara7887 supeeeeer tesim sa, myslim ze uz bude nieco vidno, joooj zlepsila si mi den 🙂

mara7887
10. mar 2015

@zdencaaaa Napodobne😃 tak ideme na to teda. Same novE veci nas cakaju☺️

oliinka
11. mar 2015

Ahojte myslíte ze by som mohla byť tehotna? Posledny menzes som mala 4.2. A tento mesiac testujem od 7- meho a testy cca pi minute a pol pozitivne ale blede ale nejak nesilneju. Čo si myslíte potom k mudr.idem 18.3.tu je dnesny test

zdencaaaa
11. mar 2015

@oliinka ahoj, daj foto vsetkych testov ak ich este mas

zuzannaaa
11. mar 2015

@oliinka test je rozmazany ale aj tak tu ciarku je tam vydiet ;)

lili225
11. mar 2015

@zdencaaaa je to super pocit 😉

lili225
11. mar 2015

@le4 ahoj...no ako si dopadla? 🙂

zdencaaaa
11. mar 2015

@lili225 ahoj a mas nieco nove?

zuzana256
11. mar 2015

@sunny15 ok dakujem

lili225
11. mar 2015

@zdencaaaa iba to, že včera som dostala od môjho lekára tabletky na udržanie, keďže už som mala raz potrat a jedno rizikové tehotenstvo...inak mi nič zvláštne nepovedal, len kontrola o 2 týždne a oddychovať a nenamáhať sa, čo je pri dva a pol ročnom dieťati nemožné 🙂..a ty máš niečo nové?

zdencaaaa
11. mar 2015

@lili225 j anic nove, cakam na piatok kedy pojdem znova doktorke.........dva a pol fuuu to da zabrat, ale teraz sa hlavne setri 🙂

oliinka
11. mar 2015

Tu su.digitalny ukazal tehotna 1-2 myslíte ze o týždeň uz bude nieco vidiet u lekára?

oliinka
11. mar 2015

Boli vám v podbrusku občas ako pri menzese.ale mešká týždeň.testy pozitívne ale slabé čiarky.môže to byť kilometer.tehotenstvo?

lili225
11. mar 2015

@oliinka mne digitálny ukazoval 2-3 a lekár po týždni aj tak nič nevidel...

oliinka
11. mar 2015

Bože som na nete na mobile a čítam miesto mimomater.tehotenstvo napisalo kilomet.tehotenstvo 😠 😠

zdencaaaa
11. mar 2015

@oliinka brusko pobolieva aj mna este stale, sice uz nie tak intenzivne ale zacitim ho.....ty si tehotna ale asi velmi cerstva tehulka 🙂 ak o tyzden pojdes doktorovi nemusi este nic vidiet ale daj si vziat urcite krv

oliinka
11. mar 2015

@lili225 a teraz si v kolkom ešte nieje nič vidieť? Ja mám ísť o týždeň

oliinka
11. mar 2015

@zdencaaaa ďakujem áno dám kiež by niečo videl už a kedy bolo vidieť u teba niečo už...

lili225
11. mar 2015

@oliinka teraz som v šiestom...pred týždňom mi bolo vidno iba čiernu bublinku a pred ďalším týždňom ešte nič 🙂

lavinis
11. mar 2015

@oliinka mne bolo vidieť maternicové tehotenstvo v 5tt + 2 (cca 9 dní od meškania MS), ale niektorým kočkám dokonca ešte neskôr. Doktor potvrdil len bublinku v maternici zatiaľ bez plodu. Ak sa chcete vyhnúť stresu, či tam plod bude neskôr a či bude srdiečko, tak by som šla až tak dva týždne po meškaní.

zdencaaaa
11. mar 2015

@oliinka ja som bola na sone v pondelok to som bola 5+3 tt a bola vidno len bublinka, v piatok idem znova na sono

lili225
11. mar 2015

@zdencaaaa to by si sa aj ty mala šetriť 🙂...to bude tvoje prvé?

zdencaaaa
11. mar 2015

@lili225 ano nase prve babatko, snazili sme sa par mesiacov a nic, a ked sme zacali planovat svadbu tak tyzden po zasnubach a stanoveni datumu sme museli datum posuvat na skorsi termin :D naozaj ako sa vravi ked to najmenej cakas tak vtedy sa zadari :D

lili225
11. mar 2015

presne tak...my sme sa o toto snažili cez rok a už som si hovorila, že asi to teraz ozaj nemá prísť a zrazu to prišlo :D...tak super, prvé tehulkovanie si môžeš vychutnávať plnými dúškami 🙂

zdencaaaa
11. mar 2015

@lili225 pravdupovediac este si to nejako neuvedomujem ze sa vo mne tvori cloviecik 🙂 ale vela ludi hovori ze to na mne vidno, asi spokojnost a klud...........my sme tusim narovnako tehotne aj na den, aj ti byva zle? mas nejake priznaky?

lili225
11. mar 2015

veru sme 🙂...vieš čo ja som sa od začiatku cítila dosť čudne, ešte keď som ani nevedela, že som tehotná...začali ma bolieť kríže aj brucho...pred týždňom mi začalo bývať aj zle od žalúdka, dnes mi ešte nebolo 🙂...cítim trocha aj únavu, ale to je v pohode...pri malej som nazačiatku ani nevedela, že som v tom, jediné čo ma bolelo boli prsia...a zle mi začalo bývať až ku koncu 2 mesiaca možno až začiatkom 3...a tebe je ako?

zdencaaaa
11. mar 2015

@lili225 moj zaludok to uz parkrat nezvladol 🙂 ale vraciam s usmevom ked viem preco.....mna zacali boliet prsia az teraz, ale neskutocne, musim spavat v sportovej podprsenke a mavam strasne palenie zahy.....priznaky teda mame uplne rozdielne 🙂

lili225
11. mar 2015

vidíííš na to som aj zabudla...zaha páli aj mňa...to som sa včera mojmu sťažovala, že prečo ma páli tak skoro...aj tie prsia bolia, no neskutočne by som to nenazvala :D...ale zisťujem, že tak ako pri prvom tehu tak aj teraz mi vadí maso...už len tá vôňa keď sa pripravuje mi nerobí dobre 😖

lili225
11. mar 2015

@zdencaaaa hiii zabudla som ťa označiť...to patrilo tebe :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre