• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Myslíte, že môžem byť tehotná?

(zamknutá)
31. augusta 2016 
@lili225 ja mam prsia velke bez tehotenstva a teraz ich len tak volne pustene nemozem mat, tahaju ma, bolia .... mne smrdia cigarety a to som bola riadna fajciarka a kava mi tiez prestala vonat....s jedlom az taky problem nemam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. mar 2015 o 09:31  • Odpovedz
tie som mala aj ja vždy veľké :slight_smile: a po malej mi zostali ešte väčšie :angry: čo ma moc neteší..mňa bolia hlavne keď si dám dolu podprsenku...inak teraz keď som sa tak zamyslela, tak pri malej mi bývalo zle tak do 4 mesiaca no nevracala som vôbec...až pár minút pred pôrodom :grinning:
11. mar 2015 o 09:37  •  2 deti  • Odpovedz
@zdencaaaa ... dnes som nejaká popletená ako pozerám :slight_smile:
11. mar 2015 o 09:38  •  2 deti  • Odpovedz
@lili225 neblázni, ja mám 4ky Dčka....to čo budem mať po tehotenstve? :grinning:
11. mar 2015 o 09:40  • Odpovedz
@lavinis :grinning: :grinning: ja mám niečo podobné :grinning: ...no keď sa mi po pôrode naliali mliekom som neverila vlastným očiam :confused:
11. mar 2015 o 09:42  •  2 deti  • Odpovedz
@lavinis @lili225 holky ja mam tiez Dcka ale uz som presla o cislo vyssie, ked si dole davam podprsenku to ako keby som si davala dole leukoplast :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. mar 2015 o 09:43  • Odpovedz
@lili225 to len ten môj chlap sa vytešuje...akože 4ky mu nestačia??? :slight_smile:) ja už som si musela kúpiť väčšiu podprsenku, takže jo jo....rastie to
11. mar 2015 o 09:43  • Odpovedz
@zdencaaaa to poznám :grinning: prvý trimester to bolo strašné....ja som sa ukladala spať jak tehotná v 8.mesiaci..akurát, že som nepolohovala brucho ale prsia....boleli aj pri chôdzi, ale už je to fajn, už sú citlivé len viac menej na dotyk
11. mar 2015 o 09:44  • Odpovedz
@zdencaaaa @lavinis to mojmu sa páčia skor menšie, no ale čo má robiť :grinning: ...veď my za to aj tak nemožme :slight_smile:
11. mar 2015 o 09:46  •  2 deti  • Odpovedz
@lavinis tvoj chlap sa vytesuje? moj chudacik ani nie, lebo ma dovolene na ne len pozerat :grinning: takze prsia casom prestanu tak boliet? to len teraz na zaciatku?
11. mar 2015 o 09:46  • Odpovedz
@zdencaaaa on je v zahraničí, takže ho teší len ten fakt :slight_smile:) keby sa čo in len dotkol prvé tri mesiace tak smrť má istú :grinning: mňa prestali tak intenzívne bolieť v polke 10.týždňa
11. mar 2015 o 09:51  • Odpovedz
@lavinis takze este par tyzdnov musim vydrzat, to dam :wink:
11. mar 2015 o 09:55  • Odpovedz
Ahojte žienky,
veľmi tužime s manželom po bábätku. No a ja sa teraz cítim trochu inak: niekedy mam pocit na vracanie, nevraciam len pocit, hocikedy cez den. Pychanie v bruchu občas a dnes ma pobolieval pravý vaječník. No a bazálna teplota sa mi zvýšila z 36,7 dnes na 37,1 postupne každý den ide hore. Teplotu som si začala merať len teraz tento mesiac, takže z toho vyjsť neviem. Beriem asi mesiac železo Aktiferin compositum. Nemôže to byť všetko z toho? alebo môžem byť tehotná? Styk sme mali 5teho a 8.3..
Test si nechcem zatial robiť, bojím sa dalšieho sklamania.
Vdaka za rady poprípade povzbudenie. :slight_smile:
M.
11. mar 2015 o 11:29  • Odpovedz
@maruskaml na príznaky je ešte veľmi skoro :wink: bazálka sa pri tehotenstve asi má držať hore, ale neviem, ja som nemerala
11. mar 2015 o 11:33  • Odpovedz
@maruskaml ako a kedy merias bazalku? ako dlho? Kedy bola ovulácia? Ukáž graf,nech môžeme poradiť ;)
11. mar 2015 o 11:35  • Odpovedz
@maruskaml na priznaky je velmi skoro ktory dc si?kedy bola ovulka?
11. mar 2015 o 11:39  • Odpovedz
no ja som s meraním teploty ešte len začínam, a ovulácia bola asi od 2-5.3. viac momentálne nemám.
Začínam si to ešte všetko len sledovať.
11. mar 2015 o 11:44  • Odpovedz
@zdencaaaa konecnee. Vacok ma 7 mm. Takze oficialne je to normalne tehotestvo:relaxed::relaxed:️ tesime sa doma vsetci. O dva tyzdne kontrola:relaxed::relaxed::relaxed:
11. mar 2015 o 22:33  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2015  • Odpovedz
@maruskaml na fertilityfriend si to robis?
11. mar 2015 o 22:34  • Odpovedz
@zdencaaaa aaa toto je aky paradox?! Tu svadbu co spominas ideme riesit aj my. Len ma trosku odradza ,, baculata nevesta". Chcela by som asi taku stredne velku svadbu a za dva mesiace vsetko vybavit, je asi nemozne. :blush:
11. mar 2015 o 22:57  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2015  • Odpovedz
@mara7887 tak oficialne ti uz teda gratulujem, ja idem zajtra na sono, som zvedava

za dva mesiace sa to da stihnut, ale este dnes alebo zajtra si musis vybavit farara a miesto oslavy, od toho si vies potom odpichnut vsetko ostatne........hlavne ten farar, tam treba tie nauky urychlit a tak, daj vediet :slight_smile:
12. mar 2015 o 06:59  • Odpovedz
Baby bolí má v podbruskuu a dnes ráno ružovo hnedý vytok som 37 deň cyklu.čo teraz neujalo sa dostanem menzes či čo
12. mar 2015 o 08:17  • Odpovedz
Ahoj @oliinka Ja som mala toto isté a následne špinene trvalo 6 dní... Daj si večer decko vínka červeného ak príde potom mrcha tak nič.... Kiež by ti teda neposlali ak si to nepraješ...
12. mar 2015 o 08:26  • Odpovedz
@vejooonka a tiež si mala pozitivne testy? Potom ti mrcha prišla?ja sa bojímmôže to byť aj mimomaternicove?
12. mar 2015 o 08:31  • Odpovedz
Tu je včerajší test
12. mar 2015 o 08:36  • Odpovedz
@oliinka Ja som si testy nerobila, a mimomaternicové vraj krvácaš dosť...
Ja neviem už som čítala aj že je to v skorom tehotenstve bežné keď trošku špiníš... Ostatné pocity nemáš, ako napr . citlivé prsia atď?
12. mar 2015 o 08:37  • Odpovedz
@oliinka Počúvaj ty to tu máš jasné ale ešte nemáš Veľa hcg tak je jedna slabšia. Si tehotná. :wink: :relaxed::kissing_heart:
Teraz teda čo najskôr k lekárovi aby ti predpísal niečo na to špinenie resp . zistil čím je to.
12. mar 2015 o 08:39  • Odpovedz
@oliinka Nebojkaj všetko dopadne dobre;)
12. mar 2015 o 08:40  • Odpovedz
@vejooonka dakujem hádam sa mrnousek usadil a neodchádza.....a mimomaternicove hadam nebude v doktorovi mám ísť v stredu...
12. mar 2015 o 08:43  • Odpovedz
@vejooonka a keď si spinila vtedy lekár zistil tehotenstvo a potom si dostala menzes?
12. mar 2015 o 08:45  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.