Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

vejooonka
12. mar 2015

@oliinka Nebojkaj na žiadne mimomaternicové ani nemysli... Stredu mi napíš a dovtedy pekne v kľude 🙂 Budem na VÁS myslieť 💕

oliinka
12. mar 2015

@vejooonka ďakujem veľmi....

maruskaml
12. mar 2015

Tak predsa len som to nevydržala a rano som si urobila test, bol negatívny. :(

vejooonka
12. mar 2015

@maruskaml Koľko DPO si?

le4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ladyblcha
12. mar 2015

@maruskaml ty si taka vtipna osobka. si 4dni pomaly po sexe a cakas pozitivny vysledok. to ako fakt? 😀

vies, ze vajicko oplodnene sa uhniezduje 4-12dni? len kym prejde vajcovodmi do maternice (od ovulky) to trva cca 2dni a kym sa uhniezdi dalsich 5-6 aj 10dni moze byt?
a az po tomto vsetkom sa zacne telo produkovat hcg, ktore tehotensky test hlada v moci.

lili225
12. mar 2015

@le4 a to je ako? 🙂

vejooonka
12. mar 2015

Dnes ráno som mala zase žalúdok obrátene... Niekoľko sekundové pichanie v maternici ostava s frekvenciou asi raz za 3hod... Nechutí mi jest ; (

le4
13. mar 2015

@lili225 tehotna s vylucenim mimomaternicoveho t. 🙂

lili225
13. mar 2015

@le4 no to je super....a v koľkom týždni si?

oliinka
13. mar 2015

Baby nedalo mi to a bola som na sone u iného gynekologa a povedal ze nieje nič vidieť ze buď príde mrcha alebo sa uhniezduje.tak ja neviem stale mám krvavý výtok slabé krvacanie a napísal do správy uterus je v avf.nezvecseny myometrium homogenne endometrium ostrých kontur homogenne vysoke 10 mm.sekrecny typ.ovaria bilaterálne nezvecsene v douglase diskretne množstvo tekutiny.čo to znamena tu je dnesny test

gigus
13. mar 2015

@oliinka gratulujeeeeeem.....🙂 ja tam vidím pekné // takže vydrž čoskoro uvidíš aj na sone....🙂

mishela22
13. mar 2015

Baby, čo myslíte? Dnes mi mešká 2 deň.

mizu89
13. mar 2015

@mishela22 snazite sa o babo?ak ano tak podla testu si tehotna.GRATULUJEM 🙂 🙂 🙂 ak sa nesnazite alebo nemas s kym mat to babo tak si sprav este jeden a ak bude daco zle meskanie...tak chod za gynekologom

mishela22
13. mar 2015

Snažíme sa. Už máme jeden MA za sebou. A teraz neviem, či dobre vidím. Ráno si spravím ešte jeden. Ale mám také slabé špinenie. Beriem duphaston od 14 do 25 dňa cyklu.

jamimaja
13. mar 2015

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať. Mám pravidelnu ms 28 dni, poslednu ms som mala 24.2 do 1.3 ciže 6 dni. sex sme mali 2.3, chcela by som sa opýtať kedy by musela prebehnut ovulacia aby som mohla byť tehotná. kedže ovulku by som mala mať podla nejakých výpočtov 9 teho a plodné od 6teho. mohla by som byť tehu aj v takomto prípade od toho 2heho?

vierkaaa85
13. mar 2015

@mishela22 ak sa mozem opytat,kolko ste od MA..ja mam teraz po 6 tyzdnoch od MA prvu MS a neviem,kolko je najlepsie cakat ☹

mishela22
13. mar 2015

my sme po MA rok aj pár týždňov
@vierkaaa85

sibalka21
13. mar 2015

@jamimaja deň po MS je skoro nulová šanca otehotnenia

butterfly333
13. mar 2015

@mishela22 super gratulujem😊

lavinis
13. mar 2015

@mishela22 tehu 🙂

jamimaja
14. mar 2015

ked sme mali sex den po ms 2.3 a dahme tomu ze ovulacia by mala prist 9teho.spermie vydrzia 3 az 5 dni. To znamena ze vydrzia cez tie neplodne dni a ked od toho 6 by boli dni plodne tak vydrzia este aj tie az do ovulacie? Ďakujem.

lavinis
14. mar 2015

@jamimaja ja som sa v tých číslach stratila 🙂 ale snáď niekto iný poradí 😉

steinarka
14. mar 2015

@jamimaja nie.. to by musel byt tvoj partner asi tak superman.. 😉

ivi17
14. mar 2015

Ahojte, chystate sa niektora robit si tehotensky test? Ja cakam do buduceho tyzdna, ak nepride mrcha. Mam takeho tusaka, ze sa nam smyklo, ale uvidim, ci si to len neprivolavam tuzbou. 🙂 Inak som tak cca 11 DPO.

steinarka
14. mar 2015

@ivi17 11 dpo, to by uz predsalen musel byt nejaky ten mini dušik na teste.. 🙂 načo čakaš? či chceš mat "istotu"? 🙂

ivi17
14. mar 2015

@steinarka chcem radsej pockat, aby som nebola sklamana, ved ked ma byt, tak bude. 🙂 Este mi nemeska MS.

lavinis
14. mar 2015

@ivi17 dobre robíš, ja som tiež testovala až pár dní po meškaní a nemusela som hľadať žiadnych duchov a hneď boli //...to už je potom buď alebo, ale stále lepšie ako zažiť biochemické tehu. držím palce 🙂

steinarka
14. mar 2015

@ivi17 je to ok, tvoja volba 🙂

ivi17
14. mar 2015

@lavinis gratulujem k tehulkovaniu, nech ste zdravi. Cez vikend mi toto moje potencialne tehu mata v hlave, tak citam fora 🙂 cez tyzden na to nemam cas mysliet, tak to zbehne rychlo a uz buduci tyzden sa dozviem. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre