Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

bandikovajana
14. mar 2015

@steinarka tiež som to čítala ale chcela som niekoho kto to reálne zažil

lili225
14. mar 2015

@bandikovajana ahoj...ja som taký prípad...meškala mi ms skoro 2 týždne a lekár nič nevidel...povedal len, že horm.porucha...prišla som o týždeň a už videl vačok...lenže ma poslal do nemocnice na lepšie sono, lebo mu to podľa mojej ms nesedelo...jeho záver aneombrola...no a v nemocnici na lepšom sone mi po 2 vyšetreniach našli už aj bábo so srdiečkom 🙂...ževraj som otehotnela v den očakávanej ms...aj keď som ju mávala nepravidelnú...a mám ešte aj dlhý cyklus

bandikovajana
14. mar 2015

@lili225 super takze mam nadej ze na dalsej kontrole uz moze byt aj babeno 😉

lili225
15. mar 2015

@bandikovajana ja si myslím, že určite 😉 ..budem držať palce...aj ti povedali v koľkom týždni si?

jamimaja
15. mar 2015

po styku asi 5 dni som zacala mat toceniw v hlave kazdy den a aj dvakrat.... je to iste tehu?

steinarka
15. mar 2015

@jamimaja 😀 nie, to isto nie je priznak tehu.. nie je dolezity styk, ale ovulacia a uhniezdenie vajicka 😀 kolky dc si

lavinis
15. mar 2015

@steinarka inak ja nechápem, čo majú niektoré s tým točením hlavy pár dní po styku....🙂)

sibalka21
15. mar 2015

@jamimaja no nie je to na 100% tehotenstvo. Točenie hlavy 5 dni po styku neznamená nič. Je to príliš skoro na príznaky tehotenstva

steinarka
15. mar 2015

@lavinis 😀 😀 😀 😀 akozeee ja nechapem ani tie kecy o "od rana mi je na vracanie, mam naliate prsia, mam vysoky tlak, toci sa mi hlava..." 😀 keby boli priznakom hnacky, tak pisu, ze od rana behaju hnackovat na wcko 😀 😀 😀 😀

jamimaja
15. mar 2015

@steinarka som 19dc.a z coho to mpze byt ze sa mi toci v hlave kazdy den?

jamimaja
15. mar 2015

@steinarka 2.3 bol styk a 24.3 ma prist ms. Predpokladam ze ovulacia aj teoreticke uhniezdenie uz doslo. I ked neviem kedy som mala ovulaciu a ci to tie spermie stihli. Ale to tocenie hlavy kazdodenne mi neda spavat

steinarka
15. mar 2015

@jamimaja paaanecku, ved je vela pricin.. bud si dehydrovana, alebo u teba zacina nejaka choroba.. tehu to isto nie je, kedze si 19 dc 😀 je mnoho zien, ktore este ani po ovulke nie su v tom obdobi 😀

steinarka
15. mar 2015

@jamimaja ak mas dostat ms 24.3. tak si par dni po ovulke a tocenie hlavy isto z tehu nebude.. to este ani tvoje telo netusi, ze nieco sa v nom deje, a nie ze uz by hormony blbli 😀

jamimaja
15. mar 2015

@steinarka a nemohla prebehnut pvulacia skor. Napriklad uz na 12 den cize toho 7meho a styk bol 2heho

lavinis
15. mar 2015

točenie hlavy môže súvisieť s nízkym tlakom, menia sa ročné obdobia, jarná únava, výkyvy počasia, telo reaguje

steinarka
15. mar 2015

@jamimaja no je to nezvykle mat tak skoro ovulaciu, ale samozrejme, ze su zeny, ktore ju maju.. lenze to by ti dosla par dni skor ms. ved uvidis.. 😉 kazdopadne vela robi aj psychika 😉

steinarka
15. mar 2015

@jamimaja veľa žien sa tu vyjadruje tak, že majú známe, ktoré už na druhý deň po uhniezdení mali príznaky.. je to však čistý blud. Keďže telo pomaly ešte "ani nevie", že je tehotné, tak nemôže mať logicky žena príznaky.. Jedno je však isté - sú ženy, ktoré sú viac citlivé a môžu intuitívne cítiť, že sú tehotné. Avšak o nejakých skutočných tehu príznakoch tu nemôže byť ani reč. Je to vecou psychiky, hoci netvrdím, že nemôžu byť ozaj tehotné.

queeeen
16. mar 2015

čaute ja som dnes 27DC robila som test hned rano slaby dušik no po čase jak som kuk na test normalne sa tam urobila taka ryha jak keby skrabanec nechapem v živote sa mi to nestalo ... :/ čo vy na to už kašlem na test ked nepride do 31 DC až tak .. hm ?

juditka_d
16. mar 2015

ahojte dievčatá, už dlhšie čítam túto diskusiu a aj iné na MK, no až dnes som sa odhodlala prihlásiť, lebo mám otázku, a pomohli by mi vaše skúsenosti - názory, keďže viacerým z vás sa už aspoň raz pošťastilo bábätko 🙂
Ja po dieťatku túžim už viac ako 3 roky, no snažiť sme sa s manželom začali len asi pred pol rokom Mám len jeden funkčný vaječník, takže mi gynekologička povedala, že hoci ten zastúpi funkciu aj druhého vaječníka, môže sa stať, že niektorý mesiac nebudem mať vajíčko. Väčšinou mávam cyklus 26-29 dňový, ovulku okolo 11-14 dňa. Mrchu mávam len cca 3 dni. Myslela som si, že tento mesiac nebudem mať vajíčko, ale mala som hlien ako v plodných dňoch a bolesti vaječníka (mávam pri ovulke) ale už na 7 až 8 DC. Potom som mala znova bolesti na 11-13DC - čo obyčajne ma vždy bolí vaječník len v ten jeden deň. No ide o to, že včera na 20 deň cyklu ma začalo bolieť brucho a kríže, ako vždy pred mrchou, tak som si bola istá že príde hoci by to bolo dosť skoro, lenže doteraz nič. Teraz už ma kríže ani podbruško nejako nebolia, len vaječník a mrchy nikde.
Moja otázka je - mali ste aj vy pocit že mrcha už už príde a nakoniec neprišla a boli ste tehotné?

lili225
16. mar 2015

@juditka_d ano mala...stále som behala na wc lebo som myslela, že už to tak je a nebolo 🙂

ladyblcha
16. mar 2015

@juditka_d 90% zien ma tehotenske priznaky uz par dni po ovulke uz zo psychiky, co sa furt sleduju a kontroluju. samozrejme ze niektorym to aj vyjde 😉 ale je to skor psychika ako skutocne ze to citili.

steinarka
16. mar 2015

@ladyblcha bingo.. no zeny nie a nie to pochopit 🙂

juditka_d
16. mar 2015

@ladyblcha samozrejme psychika robí svoje a hlavne nadmerné sebapozorovanie 🙂 lenže ja tu nepíšem o príznakoch typu - všetko mi smrdí, točí sa mi hlava, chce sa mi vracať a pod. 🙂 Tie bolesti v bruchu a v krížoch čo mávam pred MS to som si nevymyslela. Za normálnych okolností by som ešte v ten deň dostala mrchu a nič neriešila. Lenže mrcha nedorazila.
Asi zbytočne riešim, ja dobre viem, že treba len počkať a nikto mi odpoveď na moju otázku nedá. Len čas. 😎

ladyblcha
16. mar 2015

@juditka_d trvam na tom, co som pisala vyssie, ani si nemyslim, ze ine baby si tie priznaky tocenie hlavy, vsetko mi smrdi, chce sa mi spat a vracat vymysleli.... sprav si test, len tak uvidis, ci si alebo nie si tehu. ja nevylucujem, ze si neni tehu, ja len pisem, ze 90% zien, ktore sa snazia ovplyvnuje psychika.

ladyblcha
16. mar 2015

@juditka_d este taky priklad. kym som sa nesnazila o babatko, ked ma boleli vajecniky, krize alebo podbrusko, nikdy mi nenapadlo, ze tehotenstvo, vzdy som rozmyslala ci som prechladla, prefuklo ma, ci nemam mocak zapaleny. ale akonahle som sa zacala snazit o babatko, uz mi nenapadlo, ze by som mohla mat bolest z prechladnutia, ale prva vec co mi napadla: co ked je to priznak tehotenstva 😅 😉
ono je to skratka tak.

juditka_d
16. mar 2015

@ladyblcha presne ako hovoríš 🙂

adulienka92
16. mar 2015

Ahojte žienky,my sa snažíme len druhý mesiac,minulý mesiac som si po ovulke uvedomovala (namýšľala ) :D veci ako bolesť podbruška,bolesť hlavy,všetko som si to vsugerovala :D boleli ma prsia, bola som unavená........až prišiel čas na test,jasné,že tam nič nebolo :D prihlásenie na MK :D všetky možné informácie naštudované 🙂 a mrcha prišla a načas a moc bolela takú som asi nikdy nemala :( teraz som to prestala riešiť :D začala som sa sústreďovať na iné veci,hlavne som prestala o tom hovoriť,milión vecí som si naplánovala,sem tam som skočila na koníka a ostáva len čakačka na mrchu,bodaj by nebola hrozná,poprípade bude tešenica na maličké :-* toľko k príznakom 🙂 cítila to niektorá z vás podobne? Ď

zninka
16. mar 2015

Ahojte, už asi stvrti deň mám bolesti v podbrusku,menstruaciu som mala od 7.3 do 9.3. Kratšie ako zvyknem obvikle mávať.Neviem či som prechladla alebo je možné že by som bola tehotná aj napriek tomu že som mala kramy.k doktorovy najbližšieho vyše týždňa sa nedostanem kedze som v rakúsku.ďakujem. emoticon

lavinis
16. mar 2015

@zninka nie sme jasnovidci, urob si test.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre