Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zanetak
2. jún 2011

@branoalenka V prvom tehu som si spravila prvý test a vyšiel negatívny, o pár dní vyšiel pozitívny.
V druhom tehu som teraz a príznaky som mala tiež deň , dva po .. Neplánovala som to a tiež som nechápala, že mi je nejako divne, dokonca mi prestalo chutiť aj fajčiť a podobne a až o dva týždne som zabudla, že to mám dostať a začala som rozmýšlať, že som asi tehotná. a som 🙂 nečakane. Takže myslím, že môžeš ešte byť tehotná.

vardzikova
3. jún 2011

@sisisi Dnes by som si už skusila urobiť test.. uvidim ako to dopadne, ale bola by som radšej keby vyšiel pozitivny to je jasne 😀 , včera som si chcela kupiť teplomer na bazálnu teplotu bola som v 3 lekárniach a ani v jednej nemali, tak neviem či sa to vôbec dá kupiť 😒 , takže vy sa v podstate nesnažite čo pride to bude... my sme sa ešte nieak celkom nerozbehli pretože manžel si tym ešte stale akosi nieje isty .. tak uvidi 🙄 m

sisisi
3. jún 2011

@vardzikova vyskusaj 🙂 a ako ti to vychadza s tymi dnami?kedy si mala poslednu, kedy mas dostat teraz a kedy vam praskol kondom? a teplom na bazalku staci hocijaky 🙂

strihalka
3. jún 2011

@sisisi
@vardzikova presne tak,teplomer na mereni staci klasicky, je to jen zbytecne vyhazovani penez🙂)))

mishel33
5. jún 2011

Ahojte, chcela by som sa opytat ci mozem byt tehotna ak som mala asi 3 dni po mrche parkrat nechranene coro-moro, teda sme to tak chceli, teda 3 dni pred ovulko. mozem ostat tehotna ci nie? Dakujem 🙂

bosoriak
5. jún 2011

@mishel33 Mozes, ako kedykolvek, ked mas nechraneny sex. Test odporucam robit najskor v case ocakavanej menstruacie.

mishel33
5. jún 2011

@bosoriak mozem aj ked som mala neplodne dni?

bosoriak
5. jún 2011

@mishel33 Nikdy si nemozes byt na 100% ista, ze mas neplodne dni. Pokial ma zena pohlavny styk aj tesne po menstruacii, moze to ovulaciu "vyvolat". Ale aj bez toho - ludske telo nie je stroj, nefunguje podla kalendara, takze ako hovorim - mozes otehotniet kedykolvek pocas cyklu.

strihalka
5. jún 2011

@mishel33 moje kamaradka otehotnela po styku, ktery mela 2dny po menstruaic🙂)

simi251
5. jún 2011

@mishel33 Pisala si ze si mala styk par dni pred ovulaciou? Tak je mozne otehotniet lebo spermie preziju v tele aj 3 dni. A priznaky tak najskor v case ked by mal byt menzes. Ale to moze byt individualne. Ak ti bude meskat sprav test a budes vediet.

timea1991
6. jún 2011

Ahojte baby, mala som s priateľom prerusovany sex 2 krat posebe v obdobi kedy som pravdepodobne mala plodne dni. Krami mi meškaju 1 tyzden, zvätsili sa mi prsia su naliate a citlive,chodim castejsie na wc, a boli ma chrbat , dnes poobede som si spravila test a vysiel negativny, tak neviem co si mam o to mysliet , ☹

kristinka86
6. jún 2011

@mishel33 Aj ja som dokazom toho, ze otehotniet mozes kludne aj pocas nepolodnych dni.. 😅 Skoro 6 rokov nam to fungovalo tak, ako pises - nechranene milovanie hned po menstruacii..A na konci decembra minuleho roku z toho vznikol novy cloviecik.. 🙂 Priroda si to vie zariadit lepsie ako ludia.. 🙂

@timea1991 Skus este pockat nejaky ten tyzden. Nie kazdy test je taky citlivy, aby to uz zameral - aj ked my sme mali taky, co uz 5 dni po oplodneni dokaze zistit, ci cakas babo. A tiez mozes mat este nizku hladinu hormonu. Citlivost prs a naliatie mozu byt priznakom tehotenstva (avsak, ja som mala taketo priznaky aj vtedy, ked mi len tak meskala menstrucia), ale to mocenie na mna prislo o dost neskor..Asi az od 3-4 mesiaca som zacala chodit castejsie..Chrbat ma zacina az teraz pobolievat, ale to som uz v 6 mesiaci.. Tak fakt neviem..

timea1991
6. jún 2011

Tak asi spravim ,bud pride mestruacia alebo spravim test 🙂 ako mna stale pred menstruaciou boli chrbat ale teraz ma boli cely tyzden a menstruacia nikde , no ved uvidim...najhorsie je to cakanie , a dakujem za radu 😉

sisisi
6. jún 2011

@vardzikova no ako vysiel test?

leleh
9. jún 2011

ahojte kocky, citim sa tak ze som tehu. Predvcerom mi vysiel slabucko pozit.test z poobednajsieho mocu (pepino 20) do limitu 5 minut, dalsie rano ten isty test negat. a dnes poobede viditelna ciarka na mamateste (10 kazetovy) ale po limite-po hodine. Ale mam uz treti den nieco co sa tvari ako MS len je slabsia (ale nie zas uplne slaba ako spinenie) a je to bud uplne tmavo hnede alebo tmave bordove a skor take hlienove. Tak som mimo z toho ze ci som v tom alebo som bola a potracam, alebo nie som. doktorke zavolat uz nemozem uz nieje v ordinacii, do pondelka cakat 😕 asi ma porazi. mali ste to takto niektora?

katkarv
9. jún 2011

@leleh ja som mala minuly mesiac pozit test Gravitest citlivost 12,5 po 2 minutach a aj tak prisla mrcha,aj ked slabsia.ale niesom vtom.

leleh
9. jún 2011

@katkarv ahoj, no aj ja som skor skepticka 😒 ze nic z toho...a tak sme sa snazili 😝

irriss
9. jún 2011

@leleh
Ja jsem takto "osklive" spinila pri kazdem svem otehotneni... 😉

leleh
9. jún 2011

@irriss ja mam take blbe pocity lebo uz mam jeden missed za sebou pred 5 mesiacmi (kyret v 10 tt), tak sa mi nechce verit zeby ma postretlo stastie ale nadej zomiera posledna....a stale dufam

katkarv
9. jún 2011

@leleh aj my sa snazime od kyretu cize od decembra ale zrejme mam zrasty a o 11dni idem na laparku.Neskusis este jeden test?

irriss
9. jún 2011

@leleh
Ber to tak, ze nemam zadny duvod Te obelhavat...naopak, mozna, kdybych Ti mela sdelit neco oskliveho a byla bys tehotna, radeji bych nereagovala...
Ja jsem na pocatku vsech tehotenstvi takto osklive spinila,... 😉
p.s. Pruser je to pondeli, mas pred sebou sakra dlouhej vikend ☹

leleh
9. jún 2011

@katkarv takze ti tie zrasty odstrania pri tej laparke? Mam este testy v zasobe inej znacky ale rozmyslala som ze zajtra rano spravim ze ako sa to vyvija....

katkarv
9. jún 2011

@leleh ano,aj pozru ci mam priechodne vajickovody.Bojim sa po dvoch kyretoch mam maternicu plnu zrastov.

leleh
9. jún 2011

@irriss skusim este testy mam v zasobe este 3 a uvidim ze ci ciarka silnie alebo budu negativne, kazdopadne som mala ist k dr na 10-13 DC na folikulometriu, ale ak budu este cez vikend tie testy pozit, naklusem uz hned rano v pondelok.
Meriam si aj BT a vyslo mi (na fertilityfriend) ze moja lutealna faza je len 8 dni ale ja som citila ze ovulka bola skorej a LF je 10 dni co je tiez dost malo na udrzanie tehu. Volala som preto dokine a ta ma zjazdila ze naco to meriam ze BT je nepodstatna a ze nema ziadnu vypovednu hodnotu. Som z toho jelen.

leleh
9. jún 2011

@katkarv neboj odstrania ti to a poprefukuju vajcovody a horsa do snazenia 🙂 bude volna cesta...

katkarv
9. jún 2011

@leleh len aby,drzte palce 😝

irriss
9. jún 2011

@leleh
Mozna povzbudim:
Byla jsem 19.ledna na odstraneni mimodelozniho tehotentsvi...ale dcerka se do hnizdecka vratila "hned"....30.10. jsem porodila...

anjelicek26
9. jún 2011

@leleh - tvoja lekarka je total blba sorry, ze meranie bazalky je na nic. Je praveze skvela na zistenie vlastneho cyklu a ako pises, lutelarna faza pod 13-14 dni je velmi zla na otehotnenie, nejakych 8-10 dni fakt nestaci, chcelo by to duphaston na predlzenie cyklu.

strihalka
9. jún 2011

merit merit merit a hlavne neprestat merit🙂))ze🙂)

leleh
9. jún 2011

@anjelicek26 tiez si to myslim ze to je dobre merat vdaka tomu som zistila ze mavam ovulku az na 21 DC. Vravela som dr ze to meriam aby som lepsie poznala ako funguje moje telo a tak a ona ze to po kyrete do pol roka mi je BT nanic ze to telo sa stym este nemuselo vyrovnat. Ubehlo uz 5 cyklov odvtedy a ja som presvedcena ze som uz davno ok. Mam aj 3 balenia duphastonu (este z minula mi zostali) keby som vedela naozaj ze som v tom tak by som si aj dala, ale k dr sa uz nedovolam do pondelku tak sama si to nenaordinujem, to by ma dr asi roztrhlav zuboch. Inak ona je zevraj dobra vychyrena a ma aj dobre vybavenie 3D, 4D v ordinacii ale zatial som bola u nej iba raz. Neviem co si mam mysliet o nej. BT budem merat aj nadalej ale ona ma v tom nepodporila 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre