Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzannaaa
23. mar 2015

Mam ich vela tak testujem .......

zuzannaaa
23. mar 2015

Mam ich vela tak testujem .......
@steinarka

zdencaaaa
23. mar 2015

@steinarka u nas to bol zazrak pretoze moj teraz uz snubenec mal byt podla starych vysetreni este s jeho byvalou neplodny a babatko sme mohli mat len po umelom, ale zmenil zivotny styl, zenu, a zrazu bolo vsetko ok

Ak sa smiem spytat je nejaky dovod vasho dlheho snazenia?

steinarka
23. mar 2015

@zdencaaaa 😀 netreba verit lekarskym blabolom.. my sme sa dva roky snazili prirodzene, merala som bt, robila ovu testy, treti rok sme vypli, stvrty rok /teda minuly/ sme sli do car.. samozrejme, kosicky profi lekar, oznacovany za jedeho z naj na slovensku, videl zdravy par, tak si musel nieco vycucat z prsta, aby nas nahovoril na umele.. lenze sme sa nedali.. nahovoril mi, ze mam pco, upchate vajcovody, endometriozu a rakovinovy marker v takom stadiu, ze mi hrozi odobratie vajcovodov mozno aj zajtra /to som ho citovala/.. ja som sa na nho pozerala s usmevom, lebo mi nieco v mojom vnutri hovorilo, ze blabola a drista dve na tri... vedela som, ze nema pravdu, nakolko som si robila ovu testy a merala bt.. poslal ma na laparku, tak som s kludom sla, este na operacnej sale som zabavala sestricky 😀 samozrejme, operacia nic nedokazala, som uplne zdrava 😀 takze moje podvedomie mi hovorilo spravne.. aj ja, aj manzel sme zdravi.. su proste veci medzi nebom a zemou 😵 vsetko ma svoj vyznam.. na ivf nechceme ist kvoli tomu, ze zijeme fakt zdravo a hormony do seba pchat len tak nenecham.. citime, ze tento rok to pride.. nikdy predtym sme taky pocit nemali.. proste to vieme a tesime sa uz teraz 😵 aj to "zle" malo svoj dovod - zblizili sme sa s manzelom este viac, milujeme sa ovela viac ako pred 12timi rokmi, ked sme spolu zacinali, chapeme sa viac, mam super pracu, spoznala som super ludi, chodime na skvele dovolenky.. no proste zivot snov 😵 a viem, ze babo pride, len potrebuje cas 🙂

steinarka
23. mar 2015

@zuzannaaa 😅 to je v poriadku, len skoda ich.. najskor ti ukazu az okolo 9 dna po ovu.. 😅 u niektorych az 12 dni trva, kym nieco ukaze 😅

zdencaaaa
23. mar 2015

@steinarka napisala si to krasne 🙂 tento rok zevraj praje tak vam drzim palce, nepoznam vas ale citim ze si to babo zasluzite 🙂. A tiez verim tomu ze ked to ma prist tak to pride, ale pride.

Vezmi si nas, mesiace snazenia a nic, potom ma priatel na valentina poziadal o ruku, stanovili sme datum a tyzden na to sme zistili ze cakame babo, to male sa zavrtavalo presne v case zasnub 🙂

zuzannaaa
23. mar 2015

@steinarka aj ja vam prajem vsetko dobree...
Mozem vediet kolko mas rokou

steinarka
23. mar 2015

@zdencaaaa 😀 to je super 😀 budete mat skvelu spomienku na zasnuby..
ano, pride to, my nedufame, my proste vieme 😵 😵 😵 😵 😵 neriesime "ako dlho" ale "ako kvalitne" 😀 radsej sa budeme milovat ako kone a bez dietata, ako splodit dieta a za par rokov sa kvoli nedorozumeniam rozviest.. nechcem sa ale nikoho dotknut /tak dufam, ze konikovske mudrlantky nezacnu zaparat/ 😀
buduci rok kočikujeme obe 😀 aj ty, aj ja 😵 😵 😵

aaa dakujem pekne 😵

steinarka
23. mar 2015

@zuzannaaa ja mam 28 rokov, manzel 31, spolu sme 12 rokov a manzelia 4 roky 😉

a dakujem 😵

milca111
23. mar 2015

@steinarka věřím, ze mas správné tušení,ze tento rok k vám miminko přijde. Tento rok je dle čínského kalendáře rok dřevěné kozy (ovce) a když jsem slyšela předpověď na letosek,tak otěhotní i páry,co dlouho na miminko čekají. Držím moc palecky

zdencaaaa
23. mar 2015

@steinarka velmi sa mi pacia zeny s takym optimizmom ako mas ty, a mas uplnu pravdu, ked to takto napises tak tomu verim aj ja 🙂 my sme to nase splodili pri sexe pri ktorom sme sa od zaciatku az dokonca smiali, taky sibnuty sex, takze viem o com hovoris 🙂 radsej kvalitne a uzit si to ako s vaznou tvarou ,,bezat,, do konca

steinarka
23. mar 2015

@milca111 dakujem 🙂 ano, tento rok je rokom splnenych priani!

steinarka
23. mar 2015

@zdencaaaa tak tak.. netreba to brat vazne 🙂 aj ked to bude mozno pre niekoho smiesne, alebo nezmyselne, ale plnohodnotny zivot sa da koniec koncov prezit aj bez potomka.. dolezita je laska 😵

zuzannaaa
23. mar 2015

@steinarka moja kamoska sa dala oplodnit umelo lebo manzel ma slabe spermie a maju malu princeznu .. Moja sestra sa dala oplodnit dvoma ale nevyslo...... Ale este si mlada podary sa urcite 🙂

zuzannaaa
23. mar 2015
steinarka
23. mar 2015

@zuzannaaa ale my sme obaja zdravi, my problem nemame.. A vyhadzovat peniaze do vzduchu kvoli egoistickej potrebe "mať potomka", rozhodne nebudeme

zuzannaaa
23. mar 2015

To neni egoismus to je puto...
A co sa tyka penaziii neni nic vzacnejsie ako vlasne deti ... 😉
Soro som zabudla na moju dobru kamosku aj ona je umelo a ma dvojicky babu a chalana.

steinarka
23. mar 2015

@zuzannaaa tvoj nazor, tvoj pohlad na vec.. sto ludi, sto nazorov 🙂 ja s tebou nesuhlasim, ale to je jedno

zuzannaaa
23. mar 2015

@steinarka 🙂 presne

lucuska1
23. mar 2015

Ahojte myslite viete mi prosim vas pomoct? Vidite na tomto teste nieco?? Ale tam zase nic nie je?😢

vejooonka
23. mar 2015

😕 Prepáč ak čakáš inú odpoveď ale nevidím nič... Držím palce čoskoro sa to určite podarí, som v tej istej situácii...

lucuska1
23. mar 2015

už ma z toho šlak trafa ☹

adulienka92
23. mar 2015

@steinarka už zajtra 🙂 drž palčeky 🙂

steinarka
23. mar 2015

@lucuska1 to je zeleny test ovu? Ci modry tehu?

adulienka92
23. mar 2015

@steinarka prepáč,že sa montujem do diskusie.......mal by byť tehu,ja som teraz kúpila pepino 2x za sebou a boli zelené 🙂

steinarka
23. mar 2015

@adulienka92 ved nemam co prepacit 😀 tak ak je to tehu, tak tam nie je nic

steinarka
23. mar 2015

@adulienka92 citala som, ze pepino testy casto duchuju :-O

zuzannaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adulienka92
23. mar 2015

@steinarka :D u mňa ešte ani jeden :D nedala som mu šancu akosi :D

steinarka
24. mar 2015

@adulienka92 😵 drzim palce, aby duchoval cim skor a potom nech ukaze krasne kolajnicky aj tebe aj mne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre