Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

steinarka
25. mar 2015

@adulienka92 pepino test ti ukazal len ducha, ci kolajnicky? X-) ak kolajnicky, tak zo srdca blozelam 🙂 kolegyma zacala trocha krvacat, volala lekarke a ta jej povedala, ze zial, je to normalne a bud sa male uchyti, alebo sa neuchyti a rozbehne sa ms.. treba cakat, drzim palce

adulienka92
25. mar 2015

@steinarka // čiarky tam sú zretelné 🙂 zajtra si idem urobiť ešte test a uvidíme 🙂 ak budeme pozitívny,neskor pojdem k doktorovi 🙂

steinarka
25. mar 2015

@adulienka92 😀 😀 😀 😀 tesim sa s tebou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adulienka92
25. mar 2015

@steinarka Ďakujeeeeeeem :-*

lenula57
26. mar 2015

Ahojte dievčence mozem byt tehotna ked mi vychadzaju pozitivne testy a ak ano kedy mam ist lekarke?

steinarka
26. mar 2015

@lenula57 no ak ti vychadzaju pozitivne, tak nie ze mozes, ale urcite si tehu 🙂 k lekarke podla tt, ved zavolaj, spytaju sa ta na poslednu ms a podla toho ta objednaju

1234lubka
26. mar 2015

@lenula57 ked ti pozera mna profil tak bud uz jedno dieta mas, alebo je to brat alebo synovec alebo neviem...alebo sa tu len hrajes ze mas dieta...tak to by uz mala vediet co znamena pozitivny test a kedy treba ist k lekarovy.

steinarka
26. mar 2015

@1234lubka mozno synovec.. ak syn, tak sudiac podla foto zacala primlada 😀

ladyblcha
26. mar 2015
lili225
26. mar 2015

@janlucka tak čo, ešte neprišla ms? 🙂

steinarka
26. mar 2015

@ladyblcha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si jej dala teraz..

och vidis, kolko nevinnych deti je predurcenych na taky zivot.. mnoho zien si totiz mysli, ze partner sa po prichode dietata zmeni.... ale zatial som o takom pripade nepocula.. hrozne!!!

1234lubka
26. mar 2015

@steinarka no ved chudatka ani netusia ze su obete 😉

steinarka
26. mar 2015

@1234lubka a kolko laskyplnych, milujucich rodin by chcelo a neda sa 😖

1234lubka
26. mar 2015

@steinarka akoze vies, nech sa na mna nikto nehneva ale mne to na tychto forach niekedy pripada ze niektore tu naschval detinsky pridavaju podobne komentare aby "nasrali" alebo neviem...je to smiesne 🙂 ked tu nejaka capne test kde su viditelne obe ciarky z komentarom "zeny pomoc co si mam o tom mysliet, meskaju mi kramy, bolia ma prsia co to je" no čo to je, čo to je..asi rakovina...

1234lubka
26. mar 2015

@ladyblcha velmi smutne, dievca je asi dost nezrele...

steinarka
26. mar 2015

@1234lubka 😀 no este lepsie su tehotenske priznaky den po ovulacii 😀 mozno to tie baby robia naschval, ale niektore, zial, nie 😀 proste si to ozaj myslia a dalsie rozmyslaju co tie dve ciarky asi znamenaju.... 😀

steinarka
26. mar 2015

@1234lubka vy sa uz snazite o druhe, ci zatial staci maťko? 🙂

1234lubka
26. mar 2015

@steinarka nenazvala.by som to snazenie 🙂 skor tomu nechavam volny priebeh. Ked sme sa snazili tak sa mi rozbabral ako naschval cely cyklus, strasne to bolo. Odvtedy sa vela zmenilo, zacala som pracovat, stahovalu sme sa do bytu-konecne skoro rok samy, cykly sa upravili vdaka alchemilke...planujem skor nabuduci rok ked mi este predlzia zmluvu. Ale kedbude skor tak bude 😉 tesi ma ze mam ovulaciu konecne kazdy mesiac a ze viem presne kedy mam dostat 🙂

ladyblcha
26. mar 2015

@1234lubka no ved :( podla reakcii v tom prispevu je to aj zrejme. ach jaj.

1234lubka
26. mar 2015

@ladyblcha co narobis, je to smutne, ved ona na to pride ked uz bude neskoro, nepomozu ziadne rady...

lili225
26. mar 2015

@1234lubka tak napríklad ja som mala na teste dve zretelné čiarky a lekár mi tvrdil, že tehotná nie som, že to je hormonálna porucha...a keď sa s tým niekto nikdy nestretne, tak ho zaujíma či niečo podobné už niekto zažil...

ladyblcha
26. mar 2015

@lili225 brutalny lekar, to ktory hormon podla neho moze za to, ze sa vylucuje hcg, ak nie si tehotna?

lili225
26. mar 2015

@ladyblcha no vidíš...nesedelo mu to podľa mojej poslednej ms...na sone nevidel nič...krv mi nebral, čo bola aj moja chyba, že ma nenapadlo aby mi ju zobral, lebo som si bola takmer istá, že mi povie, že som tehotná...a dokonca som sa dočítala, že pri niektorých nádorových ochoreniach sa vytvára tento hormon...no bola som v riadnom strese

steinarka
26. mar 2015

@lili225 no ten ta teda riadne naplasil......... 🙄 ale ako ja vravim - aj lekar je len clovek a moze sa mylit.. ja s tym osobne mam bohate skusenosti 🙂

ladyblcha
26. mar 2015

@lavinis tak nadory ano, ved hcg je vlastne onkomaker, ale to neni hormonalna porucha. a mmt tehotenstvo je stale tehotenstvo. inak ja mam cystu a este mi pozitivny test vdaka nej nevysiel. mam ju uz 20rokov pomaly, uz sme kamosky :D .

lili225
26. mar 2015

@steinarka tak to teda ano...potom som si myslela, že to bude mimomaternicové...ja večný pesimista som bola v takom strese, že sa čudujem, že to to moje maliné vydržalo 😨 ... jediný môj priateľ bol optimista a stále mi tvrdil, že všetko dobre dopadne 🙂 ... no, ale nakoniec všetko dopadlo nad moje očakávania a už sa snažím myslieť len na to dobré 🙂 ...

steinarka
26. mar 2015

@lili225 to je super.. musi byt niekto, kto zachova chladnu hlavu 😀 tiez mam takeho manzela.. ked sa nieco stane ja stresujem jak zmyslov zbavena a on s chladnou "klud, mojko, pohodaaaa".. 😀 😀

lavinis
26. mar 2015

@ladyblcha ja mám tiež cystu, ale vidíš, kôli nej ma nenapadlo, že by mohla spôsobiť //....za to mi napadla rakovina 😀 priateľ sa na mne rehotal, ale keď takmer 36 ročná otehotnie na prvý krát, tak haloooo, kto by sa nebál, že je za tým niečo iné 😀

lili225
26. mar 2015

@steinarka ešteže ich máme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre