Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lucinka3289
30. mar 2015

@steinarka ovulka bola pred ca 10dnami dnes 25dc

steinarka
30. mar 2015

@lucinka3289 aj po ovulacii byva hlien. niektore zeny ho maju menej, niektore viac.. ak narazas na "tehu" hlien, tak ten sa produkuje az ovela neskor..

lucinka3289
30. mar 2015

@steinarka na nic nenarazam len som sa pytala dik za odpoved

anies10
30. mar 2015

@zuzulik75 a kolko meskaju?
Mne sa pri orvom tak znizil tlak uz asi 2 dni pred ms, az do zavrate. Pila som take silne kavy a vela vody aby som prezila 😵 samozrejme som ani netusila ze moizem byt kedze sme planovali az na neskorsej svadobnej ceste. 😍 A bol z toho krasny veljy chlapcek ktore by som nevimenila ani za 1000000 ..... svadobnych ciest 😎
Pri druhom tehu uplne ine priznaky, vobec ziadne 😛 som aj zabudla ze mi 2 tt meskali.

zuzulik75
30. mar 2015

@anies10 no ved to že zatial len jeden den 😀 🙂 ale inak žiadne priznaky chuti mi všetko ako doteraz aj všetko klape tak jak doteraz.. 😒 teraz vecer mi je uplne dobre. uvidim zajtra čo a ako bude . Zajtra mam 29 DC, tak uvidim... pobolieva ma bruško ale nemuseli by prísť och 😕

anies10
30. mar 2015

@anies10 sa musim opravit "nevymenila" 😏

anies10
30. mar 2015

@zuzulik75 tak velmi drzim prsty. Viem presne ako sa citis, presla som si tym par skoro 2 roky. Sledovasniue plodnych, ovulky, ratanie kazdeho dna a ten smutok a sklamanie ked dosla 😖😖😖
Az som to vzdala a hlavne som prestala sa snazit pocas plodnych kazdu chvilu 😍😍 uplne som to prestrala sledovat, cely cyklus a aj seba. Myslim ze to velmi pomohlo, ani nie o 2 mes mi len tak nahodou napadlo, ze by som uz mala niekedy dostat??? A ked som odratala dni a mesiace dozadu zistila som, ze mi uz 2 tt meskaju. Uplne sa mi podlomili kolena - krasny pocit. A po 12 rokoch sme sa dockali krasneho dievcatka.
Tak ti to zo srdca prajem a kazdej zienke ktora tuzi po dietatku 👶🚼😆

zuzulik75
31. mar 2015

@anies10 no snáď by to vyšlo a samozrejme by bolo vsetko v poriadku . Dnes kúpim test a ráno spravím ak sa nedostavia kramule. V každom prípade dám vedieť . Držte palce :D :*

zuzannaaa
31. mar 2015

@zuzulik75 aj ja by sm mala zajtra dostat kramule ,,, dufam ze nien...
Ale uz mam predkramove priznaky tak asi nic.

lucinka3289
31. mar 2015

Dnes 26dc a rano taketo prekvapenie 🙂

zdencaaaa
31. mar 2015

@lucinka3289 gratulujem 🙂 je to tam

laurinka239
31. mar 2015

ahojte baby 🙂 prosim Vas ovulku som mala 20.3 ale asi o 5 dni som zacala mat zavraty,boleli ma prsia,a bolo mi strasne zle..ale vcera to je o 11 dni skor prisla mrcha . vcera bola velmi silna a dnes uz skoro vobec .Myslite ze by som mohla byt tehu? :/

perky1991
31. mar 2015

Dievcata je normalne mat pocas tehotenstva slabu mykozu? Doktor vravel ze ano ja len ci s tym mate skusenosti 🙂

steinarka
31. mar 2015

@laurinka239 pri tehu to skor byva nieco ako silnejsie spinenie a nie krv..

lili225
31. mar 2015

@perky1991 ano stáva sa to a často 🙂

steinarka
31. mar 2015

@perky1991 kebylen slabu.. niektore zeny s nou zapasia cele tehu

zdencaaaa
31. mar 2015

@perky1991 mam s tym skusenost a nebola to slaba mykoza ale preliecila sa a je to ok, klop klop klop 😀

perky1991
31. mar 2015

🙂 dobre uz som sa zlakla ci som vadna 🙂 ale pohlavnemu styku sa tym padom vyvarujem aby priatel nemal problemy 🙂

laurinka239
31. mar 2015

Och :/ Takze neni ani malinka sanca zeby sa to koncne podarilo? ☹

zuzannaaa
31. mar 2015

@laurinka239 to uvYdis ci pride mrcha alebo nie ..... Nestresuj sa dopredu len saba sebe robis zle .... Ja viem. O com pisem 🙂

steinarka
31. mar 2015

@laurinka239 ako dlho sa snazite.. myslim, ze tento mesiac uz nic z toho,ved testni a uvidis

zuzannaaa
31. mar 2015

@steinarka ahojky. Ako sa mas?

steinarka
31. mar 2015

@zuzannaaa ja super, ako vzdy 😵 😵 😵 😵

iviiike
31. mar 2015

Caute snazilky. Mate niektora z vas skusenosti s vysokou sliznicou? Mam bolesti v podbrusku a strasne ma pobolievaju krize, som strasne unavena a precitlivena. Tak som sla k doki a ta mi povedala ze mam vysoko sliznicu, ale to neviem ze ako vysoko, a vravela ze to moze byt pred menstruaciou alebo tehotenstvo, lenze menstruacia ma fojst az o 10 dni. Testy vychadzaju negativne som v 23 den cyklu. Myslite ze mozem byt tehotna??

steinarka
31. mar 2015

@iviiike 🙂 mozne je vsetko.. drzim palce

sibalka21
31. mar 2015

@laurinka239 no pokial ti prisla ms ako mala tak tehu asi nebudes, a ak bola silna mozno islo o biochem. tehu... ved skus testnut a uvidis ci si abo nie

iviiike
31. mar 2015

Dakujem, ach uz by bolo dobre, uz sa snazime rok a pol a zatial nic ani clostylbegit ani duphaston ani inofolic, partner je ok aj ja som uz ok, tak netusim

steinarka
31. mar 2015

@iviiike boli ste na vysetreniach? ci to len gynekolog ti povedal, ze si ok? 🙂

iviiike
31. mar 2015

Priatel bol na spermiograme a on ma vsetko v poriadku. Ja som zo zaciatku mala problem, bohuzial som nemala ovu a folikul mi narastol max na 2 mm, vtedy mi predpisal clostylbegit a duphaston, ktory mi aj pomohol, folikula mi narastla na 2,5cm no ani tak sa nedarilo tak mi odporucil inofolic, ktory tak isto nic, potom mi urobil vyteri a bral krv a zistili ze mam chlamydie, z ktorych som sa uspesne vyliecila. Odvtedy folikula dorasta sama uz neuzivam ani clostyl ani duphaston, inofolic este pijem

steinarka
31. mar 2015

@iviiike nechcem sa dotknut, ale moze byt omnoho viac dovodov preco sa nedari.. na genetike ste boli?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre