Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

leleh
9. jún 2011

@irriss dakujem za povzbudenie hned sa citim lepsie, lebo aj zazraky sa deju

anjelicek26
9. jún 2011

@leleh - sama si nieco ordinovat asi nie je dobry napad, ale za konzultaciu u ineho lekara nic nedas. Niekedy staci telefonat. Moze byt lekar akykolvek odbornik, ak si "nesadne" s pacientom, je to aj tak o nicom. Aj ked po jednej navsteve sa to asi velmi povedat neda. Byt tebou, meram bazalku nadalaej, grafy si vytlacim a trvam na tom, nech to zohladni. Ak nie - tak si vyziadaj folikulometriu na dalsi mesiac, nech si to overi. Uvidime.

leleh
9. jún 2011

@anjelicek26 diky za radu 🙂 , potom dam vediet ako som dopadla s tym vsetkym

vardzikova
10. jún 2011

@sisisi Ahoj. ☹ Negativny.. ale nevadi... neberiem to až tak veľmi tragicky ked to ma prisť tak to pride.. a u teba čo nove?

sisisi
10. jún 2011

@vardzikova no nevadi, mozno sa tvoj manzel trosku rozbehol. u mna posun vzad. po kramoch sme teraz s priatelom u neho sami doma, rodicia su na dovolenke, a ked som mu povedala, ze ved je po kramoch, mozes dat do mna, tak povedal, ze treti mesiac nebude riskovat :(

misulienocka7
13. jún 2011

Ahojte počula som o tomto fore ze tu mozete poradit ako jasne pojdem si kupit test len mam kus nervy a este par dni kym si ho spravim musim pockat tak by som chcela len spoznat nazor ostatnych zien. stalo sa mi totiz ze atb berem uz rok lenz e nala som menzes kramy trvaly tak 4 dni lenze po skončení som zabudla zobrat tabletky kramy skoncili cca v nedelu a pondelok som mal azobrat nezobrala som ani potom dalsie dni sex som mala štvrtok piatok pricom sa asi tri krat spravil do mna priatel. tabletku som si uz vo stvrtok dala. Je mozne ze ked takto na par dni nezoberiem atb ze otehotniem??ak ju berem pravidelne ?viem teraz moja zodpovednost dost polavila tak vas prosim o radu dakujem:D

misulienocka7
13. jún 2011

Ahojte počula som o tomto fore ze tu mozete poradit ako jasne pojdem si kupit test len mam kus nervy a este par dni kym si ho spravim musim pockat tak by som chcela len spoznat nazor ostatnych zien. stalo sa mi totiz zbHAK berem uz rok lenz e nala som menzes kramy trvaly tak 4 dni lenze po skončení som zabudla zobrat tabletky kramy skoncili cca v nedelu a pondelok som mal azobrat nezobrala som ani potom dalsie dni sex som mala štvrtok piatok pricom sa asi tri krat spravil do mna priatel. tabletku som si uz vo stvrtok dala. Je mozne ze ked takto na par dni nezoberiem atb ze otehotniem??ak ju berem pravidelne ?viem teraz moja zodpovednost dost polavila tak vas prosim o radu dakujem:D

katushka16
13. jún 2011

@misulienocka7 keď sa omeškáš alebo zabudneš uži´t tbl. prvý a posledný týždeň a mala si nechránený styk tak to je tak ako keby si HAK nikdy nebrala.takže uvidíš,čo ti ukáže test

vardzikova
14. jún 2011

@sisisi och tak to takto skoro nebudeme v tom takymto štylom 😀 ,, musime to vyriešiť inak ale ako?

lulucinka
14. jún 2011

Ste tu skusene zeny,ktore si urcite urobili bvela tehotenskych testov.Preto chcem vediet,ak si zena urobi 31 a viac dni od styku tehotenske testy a su negativne,moze im doverovat alebo nie?Ak pouzijem 45 dni od styku digitalny test a ukaze mi,ze nie som tehotna,mozem mu verit?Ďakujem

piacere
14. jún 2011

@lulucinka 😀 😀 😀 tento "problém" riešiš každý mesiac alebo ťa to "trápi" ešte od toho februára? 😀 https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/nie-som-tehotna/ 😉 🙄

sisisi
14. jún 2011

@lulucinka nie si tehotna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sisisi
14. jún 2011

@vardzikova jaj dnes mam ovulku a ten moj sa uz nenechal ukecat!!!!! 🙄 aaaaa veru neostaneme tak lahko v tom 😀 co uz, hadam, ti chlapi vedia, co robia, ked cakaju 😉

dominika1988
14. jún 2011

@lulucinka kebyze mam stvrty mesiac v kuse riesit dokolecka to iste, tak sa uz asi odstrelim, este ta to bavi? preco radsej nepouzivas nejaku spolahlivu antikoncepciu? mala by si o par nervov menej

zdenkabrt
14. jún 2011

ahojte, o babo sa snazime uz 6 rokov....mam PCO, po sone mi doki povedal ze bude ovu, co u mna nebyvala, tak sme snazulkovali...dnes je 10 den po snazeni.....a tyzden pred mrchou a ja som zacala spinit a od ovu ma boleli iba bradavky, ale dnes uz ma bolia hrozne prsia.....moj cyklus zvykne byt najmenej 32 a viac dni.....a dnes je len 26.......vcera ma chytila neuveritelna zravka.......som to mixovala, ale nic viac.......ostala som dnes prekvapena...mohol by to byt aj nejaky priznak niecoho............bojim sa verit, ze by sa nam to mohlo podarit ..............a mozno len telo zase strajkuje.............

suezana
14. jún 2011

@zdenkabrt no, keďže bola ovulácia, po dvoch týždňoch príde menzes....môže byť, že je to preto - tá žravosť 😒 ťažko povedať, či by to mohli byť príznaky tehotenstva.... z vlastnej skúsenosti - ja som mala príznaky až v 7.týždni....aj keď nejaké znaky môžu naznačovať aj skôr - ale kto vie, či sú znaky blížiaceho sa menzesu, alebo tehu? veľmi držím palce, nech ste tentokrát príjemne prekvapení 😉

zdenkabrt
14. jún 2011

@suezana dakujem,
za normalnych okolnosti by som to a jbrala ako priznak mrchy, mna soklo to ze je to 26 DC(cca 10 dni po snazilkovani) 🙂 co u mna nie je normalne 😀 , vzdy mavam dlhe cykly...........v kazdom pripade uvidime.....

anlady
15. jún 2011

Ahojte mamičky/snažilky viete mi poradiť, mohla by som byť tehotná?? Aké ste mali príznaky? Ukázal vám test vždy pravdu?
Ja som mala poslednú menštruáciu 09.05.2011. 13.06.2011 som si robila test a bol negatívny. Doteraz mi mešká
Niekde som čítala, že môžem mať zácpu na WC, ja mám práve naopak, chodím veľmi ale veľmi často. Mala niektorá takéto príznaky a aj tak bola tehu??
Ďakujem za Vaše komentáre.

lianka7
15. jún 2011

@anlady Menzes ti už meška dosť dlho nie?Chodí ti pravidelne?Ak ano a opakovane testy su negativne,odporucam ti navstivit gynekologa.Zoberie ti krv na HcG a zisti,ci si tehotna.Mne test ukazal // v den meskania...ale zavisi aku vysoku mas hladinu HcG a ci test zachyti na zaciatku.Pokial ti uz meska dlhsie a neukazuje nic,opakujem ze odporucam navstivit gynekologa.

vierka0
15. jún 2011

@anlady kazda zena je ina, u niekoho moze byt zapcha alebo hnacka priznakom tehotenstva, u niekoho jednoducho len obycajny fyziologicky jav..moj prvy priznak tehu bolo palenie zahy, ale to viem len preto, lebo inokedy s tym vooobec nemam problem..takze pokial ti test neukaze pozitivny vysledok, na tie priznaky by som sa velmi nespoliehala..vies kedy si mala ovulaciu?

piacere
15. jún 2011

@anlady aké dlhé mávaš bežne cykly?

Ak by si mala pravidelné cykly (a teda predpokladajme, že ovuláciu okolo 14. dňa cyklu), tak by ti včera už mal vyjsť pozitívny test... keďže by si mala byť podľa posledného menzesu už v 6. týždni....

Jedine, že si mala tento cyklus posunutú ovuláciu a menzes ti tým pádom v podstate ani nemešká.... ale pokiaľ nemeriaš bazálnu teplotu, tak toto nezistíš....

Počkala by som ešte týždeň, urobila test, ak bude negatívny, nabehni na gyndu, urobí sono, popr. vezme krv na hcg, pichne vyvolávačku....

Ovuláciu posúva aj choroba, stres, napätie.... Môžeš mať celý rok 28-dňové cykly a jeden mesiac sa ti natiahne na 38 dní.... Tak ako môže mať zdravá žena cca 2x do roka anovulačný cyklus...

Držím palce, aby bolo tak, ako si praješ 🙂

lucinka1104
15. jún 2011

@lulucinka ano môžeš test ti ukaže už aj 11 dní po sytku najneskôr 20

lulucinka
15. jún 2011

lucinka1104: No ak si urobim testy 32 dni od styku a su negativne,su pravdive?Lebo mna trapi teraz to,ze vonku je horuco,vnutri netusim kolko moze byt stupnov.Testy sa maju skladovat do 30 stupnov,teda mozu ukazovat aj zly vysledok?Skladujem ich v izbe,v original baleni,na tmavom mieste.Mozu sa poskodit a ukazovat chybny vysledok?Ďakujem za odpoved.Ja HA uzivam,ale v ten tyzden som uzivala tak vselijako raz 21:00,raz 22:00 a tak.Nie presne 20:00.Uz uvazujem zajst 8 tyzdnov od toho sprchovania za gynekologickou na vaginalne sono.

vardzikova
15. jún 2011

@sisisi tak to teda dufam.. 😎 ja mam akurat dnes ovulku ... uvidim skusim ho večer zviesť 😀 . Aj ked neviem čoho sa stale boja. Inak ty si neuvažovala nad tym pripoistenim?

piacere
15. jún 2011

😀 😀 😀

sisisi
15. jún 2011

@vardzikova a kolko ma tvoj drahy rokov??? zabudla som sa spytat aby som vedela na akej mentalnej urovni je ten tvoj 😀 😀 😀 uvazovala, ale este je skoro. najskor sa chcem zamestnat a az ked bude babatko naozaj aktualne aj zo strany priatela. teda ak to vobec niekedy pride...

lucinka1104
15. jún 2011

@lulucinka nebudeš tehu skôr sa stane že ti vynde falošný duch ako to, že ti na 32 DPO neukáže už by ukázal ale kľudne si zajdi na sono

zuzik1983
17. jún 2011

ahojte,prosim poradite aj mne? 😉 mam nejake priznaky tehotenstva, test mi ukazal tu druhu ciarku uplne slabulilinku a rozmazanu a dnes som dostala mrsku.mozem byt tehotna,ci test klame?.dakujem za odpovede

katkarv
17. jún 2011

@zuzik1983 aj mne to tak ukazal parkrat a nebola som tehu,tiez dosla mrcha.

nera123
18. jún 2011

čawte, kočky...ja som si robila testy včera dva..na jednom mi po 3 minútach vyšla slabá druhá čiarka a mamatest bol celý chybný...neukázalo mi ani jednu...až po nejakých dvoch hodkách dve silné čiarky, tak som z toho jeleň...beriem to s rezervou...myslím, že to bol omyl, ale skúsim dnes ešte jeden..nech mám istotu...čo si o tom myslíte?? nejak často sa tie testy mýlia, nie?? a to sľubujú hory doly..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre