Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

dobi382
7. jan 2011

ahojte baby som 2 mesiace po porode,mala som cisarsky rez no ked som prisla dom z nemocnice neodolala som a milovali sme sa s manzelom,pocas cistenia po sestonedeli som mala prist ku gynekologicke ale ja som este nebola vraj po 6 tyzdnoch by som mala dost menzes ale mne meska uz 2 tyzdne mozem byt tehotna?dakuujem katka

dobi382
7. jan 2011

@munu ahoj ja sa tiez bojim som 2 mesiace po porode a uz my to meska 2 tyzdne a mali sme nechraneny sex pocas cistenia:

ela2710
7. jan 2011

@dobi382 to vobec nie je pravda, ze po 6 tyzdnoch by si mala dostat...to je velmi otazne a individualne, ja som dostala ked som dokojila....ale ja uz naozaj neviem ci si tu nerobite vsetci srandu...lebo tie niektorych otazky su na zaplakanie

dobi382
7. jan 2011

@ela2710 preco by som mala som tu nova a som prvorodicka takze neviem co ma caka dalej chcem len poradit nie smiat sa niecomu

ela2710
7. jan 2011

@dobi382 nie urcite ti nemeskaju, ono to pride neskor, neviem ci kojis ci nie, ale su baby, co dostanu az po roku od porodu, ja som dostala po 3´mesiacoch, takze nie su ziadne dovody na paniku, tehotna podla mna nebudes, a je velmi nezodpovedne, ze po cisarskom reze hned skocite do postele, nehnevaj sa, nechcem ta urazit, ale prekvapuje ma tvoja odvaha, lebo keby si aj bola tehotna, brucho sa po cisarskom reze hoji zvnutra pomalsie, a mohla by si ohrozit to dieta, keby si bola tehotna, neviem kam sa vsetci ponahlate

ginger01
7. jan 2011

@dobi383 nehnevaj sa, ale to, co ste spolu "spachali", je fakt nezodpovedne, az ma to vytaca....ze som taka smela, kolko mas rokov ?
urcite Ti doktor pred opustenim z nemocnice povedal, ako sa treba spravat k svojmu "zenstvu" a ze treba respektovat 600nedelie...alebo aspon 3-4 tyzdne, hoci po cisarovi. O nakazeni sa moznej infekcie pri nechranenom sex. styku nehovoriac. Ak dojcis, nemyslim, ze by to meskanie malo suvis s otehotnenim, ....je to sposobene "malou" hormonalnou burkou po porode...ono sa to upravi, neboj, mne to tiez meskalo, ale do 6 tyzdnov som to dostala...
Ak by si teoreticky bola tehotna, tak to tehotenstvo bud potratis( priroda vie co robi) alebo Ti gyndos poradi interupciu, ak by sa to male ujalo a rastlo, Tvoje cerstve jazvy by mohli popraskat a bol by big problem. Po cisarovi je najvhodnejsie otehotniet po roku. Aspon tak radia... takze sa chrante ako mozete !
Snad som to zrozumitelne napisala 😉

eronika
7. jan 2011

@dobi382 Nepredpokladam, ze si tehotna, i ked to bola velka nezodpovednost mat pocas sestonedielky pohlavny a dokonca nechraneny styk. To, ze ti meska menstruacia po porode neznamena, ze si tehotna. Ta ti moze prist aj o 3 mesiace neskor a pokial kojis, tak aj po roku (ja som tiez rodila cisarskym, kojila som a menstruaciu som dostala az po 10-tich mesiacoch - najskor bola zo 3 mesiace dost nepravidelna a potom sa to upravilo, ale skratil sa mi cyklus).
Inak este nieco velmi dolezite "zena, ktora rodila cisarskym rezom by z dovodu zacelenia ran a ziskania predoslej pruznosti maternice, nemala este 1 rok od prveho cisarskeho rezu otehotniet" - je to pre tvoje zdrave a zdravie tvojho buduceho potomstva.

hnedka
8. jan 2011

ahojte kočky!Chcem sa narychlo poradit s vami.Mali sme s partnerom sex asi tak pred tyznom.A bolo to asi na plodne dni,asi...a menzes mam dostat okolo 15-19steho.uz par dni mam spuchnute brucho a obcas ma popichava raz v jednom a potom v druhom vajecniku.Ale nie v podbrusku.Moze to mat daco spolocne s tehotenstvo?alebo je to preto ze dostanem menzes?
2-dalej sa chcem spytat,ked sa uhniezduje vajicko,spini kazda zena?a lebo len niektore?

ginger01
8. jan 2011

@hnedka , tak to su otazky pre gynekologa... sak vlastne vsetky, co sa tu na konikovi davaju, 🙂
ak chces rady od nas, tak to su vacsinou domnienky, co si asi aj ty domyslis...ako napr. to pichanie, to sa deje v case ovulacie, ked ta pichaju oba vajecniky, moze byt ovulka z obidvoch...s tym moze mat suvis to napuchnutie brucha, alebo si jedla privela silvestrovskej kapustnice 😀 ......to si myslim ja. Ci menzes dostanes, to uvidis, ked to pride, tak to pride....pockaj do ocakavaneho menzesu. Ak Ti to zacne meskat, kup si tehu test..
Pri uhniezdeni oplodneneho vajicka zvacsa dochadza k spineniu. Moze to trvat 1 az 3 dni. U kazdej zeny je to inak...
Ja som si nasla len raz na toalet. papieri trochu krvi, to bolo vsetko. Byva to v case , ked ma zena dostat menzes, ale zalezi od toho, kedy bola ovulka....je to individualne.

hnedka
8. jan 2011

@ginger01 a uz citim ze to budu krami 😠 boli ma brucho ako vzdy a nebudem si namyslat...kapusta?ta bola na Vianoce 😀 a ty mas uz babo ak a mozem spytat?

suzannaa
8. jan 2011

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či je vhodné urobiť si tehotenský test ešte pred snáď začatím menštruácie, alebo až v prvé dni jej meškania? ... aaa, ak by ste mi vedeli poradiť, či hnedý jednorázový výtok počas ovulácie je nejaký príznak, alebo je to bežné, pretože som to mala prvýkrát... vopred ďakujem za vašu ochotnú odpoveď 🙂

ginger01
8. jan 2011

@hnedka baby mam, je to aj v profile...
myslis, ze to bude MS ? ved ti maju prist az o 2 tyzdne ? ....
ja si tiez citim podbrusko ako pred MS, ale to byva pri tehu, lebo rastie maternica....
aj pri ovulke mavam taku bolest....

ginger01
8. jan 2011

@suzannaa lepsie je si urobit test az po... den dva vydrzis, nie ?
vytok byva aj pri ovulke, ale keby sa to castejsie opakovalo, moze to byt zapal, alebo nieco ine,...treba sa odsledovat

suzannaa
8. jan 2011

@ginger01 ďakujem pekne za tak rýchlu odpoveď, tak snáď je to len planý poplach... budúci týždeň oznámim ako to dopadlo.. 🙂))

fide
9. jan 2011

Ahojte skúsenejšie mamičky, stalo sa vám, že ste mali ovuláciu 2 dni po ms??? Som 13 mesiacov po sekcii, prvú ms som mala 6 mes. po pôrode. Teraz mi to chodí všelijako ( aj 6 dni rozdiel) a lekárka ma ubezpečovala ,že to súvisi s tým , že k malej ešte stále v noci vstávam ( nevyspatosť, stres) Mám ale pocit, že celý môj kalendár je rozbitý..( doteraz sme fungovali pekne na plodných a neplodných dňoch, teraz sa to nedá) Je teda možné otehotnieť aj pár dni od ms?? Logika hovori ,že nie ale ????? Nepoznáte náhodou niekoho, alebo nemáte niektorá sama taký problém, či skúsenosť? Ďakujem.

liv1
9. jan 2011

@fide mam kamosku co uz dva krat otehotnela v poslednych dnoch ms a tesne po. na to sa netreba spoliehat, a hlavne teraz ked ti to tak skace 😉 . odporucam urob si test..

liv1
9. jan 2011

@suzannaa ja som si urobila test 2 dni pred ms a bola slabulilinkaaa druha ciarka. lepsie je robit si po meskani. potom silnela. a ten hnedasty vytok moze byt aj uhniezdenie vajicka. u mna to tak aspon bolo...

anulik888
9. jan 2011

@fide ahoj, ja som bola tiez po sekcii. ms som dostala 9 mesiacov po porode. hned po nabehnuti ms som ostala tehota, neplanovane a este k tomu mimomaternicovo. plodne a neplodne dni - na to som mohla zabudnut. pred porodom moj pravidelny cyklus si teraz robil co chcel. teraz som tehu. tiez neplanovane, ale o to radostnejsie. ostala som tehotna takmer hned po ms. plodne dni boli este v nedohladne, takze dve ciarky na teste boli pre nas prekvapenim. musim vsak napisat ze som dojcila malu do 22 mesiaca. a termin porodu ktori mi podla ms vyratal DR nesedi s USG a vsetkymi meraniami presne o pocet dni ktore mi chybali k plodnym dnom. takze napriek logike je to mozne

tea333
9. jan 2011

@fide jasne, ja som tak mavala ovulaciu 😉

fide
9. jan 2011

@anulik888 Ja by som sa veeeeľmi potešila a nehovorím už o mojom manželovi....tomu to radšej ani nebudem zatiaľ hovoriť, lebo mi zajtra donesie tucet testov z lekárne ... 🙂 a , nechcem zažiť ďalšie sklamanie . Na Elišku sme čakali skoro rok a minuli sme kopec testov...vždy so slzami v očiach...ale dočkali sme sa. Teraz nemám zatiaľ žiadne priznaky , len mi je cudne, že ovulačný mikroskop mi od konca ms ukazuje plodne dni ...🙂 nevyznám sa v sebe, tak sa informujem,či je také niečo reálne.

anulik888
9. jan 2011

@fide tak drzim palce 🙂

veronkaj
10. jan 2011

ahojte a všetko dobré v roku 2011

mešká mi menzes, zvyčajne prichádza buď na 27 deň alebo 28 deň cyklu ale dnes je 29 a nič, zatial sa nevytešujem ale priznám sa rozmýšlam o tom, ale skôr si nahováram že to bude asi tým že mám nádchu a trochu pokašliavam, teplotu nemám, ale takto isto som bola prechladnutá týždeň aj v decembri a menzes prišiel na 27dc,
včera som si merala bt a tá sa drží zatial na 37?????
môže meškať menzes kvôli prechladnutiu??? jeden krát áno a druhý krát nie?? snažíme sa o mimi už niekolko mesiacov, ale tento mesiac som už nepočítala až tak dni .

piacere
10. jan 2011

@veronkaj meškanie môže byť spôsobené posunutou ovuláciou (kvôli chorobe, stresu....) Skúsila by som na tvojom mieste test 😉

veronkaj
10. jan 2011

@piacere ďakujem
no radšej chcem počkať, už som tolko testovala aj príznaky som už xkrát mala ako tehotná a tak som si povedala že nie počkám, ale priznám že rozmýšlam nad tou možnosťou, no ja že či to niekomu tak robí, a tak zatial chodím kontrolovať na wc ča sa deje a zatial nič, 😉

milagrosss20
10. jan 2011

fuuuu aj ja cem malicke tak tuzim po nom ale mi sa zatial ani o to nepokusame ☹

miriam25
10. jan 2011

@lilly19 no ako si dopadla? dostala si uz odvtedy menstruaciu, resp. kedy ju cakas? kedy by si mala dostat? uprimne povedane, nemyslim si, ze by si bola tehotna, aj ked malinka sanca tam je. no dufam, ze aspon napises do temy, ako si dopadla, myslim, ze je tu viac bab, ktore su zvedave...

piacere
10. jan 2011

@veronkaj ak mávaš bežne 27-28dňové cykly a takto ti ešte nikdy nemeškala mrcha, tak by som naozaj skúsila test 🙂 Aj keď ako som písala, mohla byť posunutá ovulácia, tým pádom sa posúva celý cyklus a bude dlhší. Ja som si merala bazálnu teplotu.... takmer celý rok cykly pravidelné a potom bum a jeden cyklus sa natiahol na tuším 33 dní.... neviem, či som bola v strese, alebo bol lenivý vaječník 😀 .... takže aj to je možné... ak sa bojíš testu (čož chápem, prešla som si každomesačným testovaním a sklamaniami z bieleho testu), tak vydrží ešte 3-4 dni, ale ak ti krámy neprídu do týždňa, určite by som skúsila test 😉 Držím palce 😵

merry88
10. jan 2011

Ahojte ... Da sa otehotniet, ak som mala s partnerom pohlavny styk a on tesne pred jeho vyvrcholenim vytiahol penis z posvy? 😕

22mia
10. jan 2011

@merry88 ahoj,ano da sa otehotniet... 😉

kvetinka1709
10. jan 2011

ahojte citam vas uz davno ale az teraz som sa zaregistrovala,potrebujem vasu radu.Ovulku som mala 17.12.2010 podla testu a aj podla bazalky,tulili sme sa k sebe 14.12,potom 16.12.,17.12 a 18.12.2010.kedze sa nam uz 4 roky nedari pocat dieta tak som neratala,ze to vyjde teraz akurat,ale 30.12 som to nedostala a nasledne test bol pozitivny.potrebovala by som od vas poradit,ze z ktoreho sexu doslo podla vas k otehotneniu?viem,ze spermie preziju v tele zeny aj 3 dni.ak by som otehotnela zo spermii zo styku 14.12,tak by to bol velky problem,lebo som brala lieky pri ktorych sa nesmie otehotniet a v to rano so uzila poslednu tabletku.bojim sa ze by to mohlo mat vplyv na splodene dieta.k lekarovi idem az o tyzden,tak neviem na com som.je mozne,ze som otehotnela spermiami aj z toho prveho styku,ci je vacsia pravdepodobnost.ze skor az z tych druhych.baby poradte mi lebo sa zblaznim dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre