Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lucinka1104
21. jún 2011

@nera123 držím palce ale myslím že by si mala byť tehu

lucinka1104
21. jún 2011

@nera123 vieš kedy bola ovu?

piacere
22. jún 2011

@akvelka ak si 41.dc, menzes nikde a test negatívny, tak už si mala mať dávno návštevu gynekológa za sebou 😉 🙂

nera123
22. jún 2011

@lucinka1104 no ovu bola niekedy okolo 3./4. júna...tak mi to tak vychádza podľa kalkulačky 4. týždeň + 5 asi.. ale dnes ráno som testovala a drúhá čiarka len o čosi slabšia ako tá kontrolná...čiže o dosť zosilnela 🙂

nera123
22. jún 2011

@lucinka1104 a mrcha nikde 🙂

katkarv
22. jún 2011

@nera123 ty sa mas 🙂

akvelka
22. jún 2011

@piacere no len viacere baby pisali ze uplny zaciatok tehot. nemusi zachytit ani gynekolog...tak neviem...a teraz musim aj tak dva tyzdne pockat, lebo je na dovolenke 😔 ..tetusim ani co si mysliet,ci je to mozne aj ked to 2 testy vylucili, alebo mohli oba zlyhat....alebo je to meskanie pricinou niecoho ineho

sasena033
22. jún 2011

ahojte kocky 🙂 mozem k VAm,?dnes 12DPO piatok termin mrchy amne pruzkovy tets ukazal slabunkeho ducha..tak som urobila digi a tam 1-2tt...len tie tlaky v podbrusku na mrchu citim asi tak od 8DPO a boli opodstatnene..dufajme ze vsetko bude ok..nikedy sa bojim ci tie bolesti niesu prislne 🙂 v pondelok volam dr..nech ma objedna.. 🙂

piacere
22. jún 2011

@akvelka aké dlhé mávaš cykly?

22mia
22. jún 2011

@sasena033 ahojky tak to ti moooc gratulujem! 🙂 ja mam tiez dnes12DPo ale este som sa netestovala bo sa bojim sklamania.. 😒 zatial priznaky nemam len ma bradavky uz 8dni bolia a su citive a sem tam bodbrusko inak nic tak uvidim.. 🙂

sasena033
22. jún 2011

@22mia dakujem.,...tak dzim palce...a kedy ides testit?? 🙂

22mia
22. jún 2011

@sasena033 dakujem 🙂 v piatok rano skusim,tak sa uvidi 😉 mala si nejaky priznak okrem tych tlakov v podbrusku?

sasena033
23. jún 2011

@22mia nie praveze ja len tie tlaky ako na mrchy....inak nic....aj pri prvom ma prsia az neskor zacali bliet 🙂

nera123
23. jún 2011

@katkarv ďakujem 🙂

nera123
23. jún 2011

@sasena033 ahoj 🙂...gratulujem 🙂 ja som tiež len teraz v piatok zistila, že som tehotná a bolesti som mala teda riadne a pocit, ako by mi aj pri chôdzi niečo tlačilo v brušku...mám ho také vypúlené, ako by som tam mala plno vody..pichanie raz tu a tam, takže to je asi normálne..želám šťastné, zdravé a príjemné tehulkovanie 😉

sasena033
23. jún 2011

@nera123 ja som dnes robila est etestik a uz su tam kolaje 🙂 v pondelok volam dr. ja len tlaky v brusku obcas a ked sa rozculim pri malom tak aj pichanie..musim davat na seba pozor a menj sa rozdrapovat 😀 kolko sa snazite???? a kedy ides k dr??

nera123
23. jún 2011

@sasena033 no my sme sa ani nejak cielene nesnažili...predtým sme si dávali aj taký "prerušovaný" pozor, ale tento mesiac sme to nejak obaja cítili, prišli plodné dni, my sme to riskli a sú z toho pozitívne testy 🙂 ..u dokiho som už bola, ale povedal, že je ešte skoro, ale spravil utz a bola tam časť prekrvenej sliznice, že buď je to tehu alebo mrcha...keďže testy sú pozit a mrcha nikde, dúfam, že to druhé...on to tak tiež považoval, dal mi kyselinu listovú a mám prísť 4. júla na utz. 🙂 ale stále mám ešte strach, aby bolo vš ok, ale aj nesmiernu radosť 🙂
a vy sa koľko snažíte?

sasena033
23. jún 2011

@nera123 no ja som mes.po vysadeni HAK...a tento mesiac sme vyskusali prvy krat a aj sa zadarilo..necakala som tak skoro ale som mili prekvapena...ja mam termin mrchy az zajtra ale teplota sa drzi ovu aj tehu testy pozitivne....tak uz len cakat na kedy ma objedna 🙂 a ked yti vychadza termin?? to je super ze sa Vam takto hned zadarilo....coby tiez ine babule za to dali 🙂

nera123
23. jún 2011

@sasena033 tak sme na tom obe rovnako 🙂...na prvýkrát..super 🙂 veď to, každej žienke by som želala a teraz ešte tisíckrát viac..ja som mala mať termín mrchy v utorok (mávam presný 31-dňový cyklus) a strašne sa teším, že neprišla 🙂 myslíš, kedy vychádza termín pôrodu?...no ak áno, tak 25. 2. 🙂 a tebe?

sasena033
23. jún 2011

@nera123 zasluzia si to vsetky skoda ze to tak nefunguje ☹ ano termin porosu mne 29,2 pekne na priestupny rok.... 🙂 cajas prve babatko??

nera123
23. jún 2011

@sasena033 no teda...🙂 ten termín je len taký orientačný..ešte môžeme byť aj marcovky 🙂 hej prvé a je to pre mňa zvláštny a prekrásny pocit..robila som si 6 testov, aby som tomu vôbec uverila..aj keď sa ešte nechcem veľmi namotkať, lebo tie prvé tri mesiace, ako si tu čítam, vedia byť dosť divoké 😒 ..pozerám, že ty už druhé bábätko.. a čo by si chcela viac? mne je toto prvé ešte jedno..len nech je zdravunké..ale to si želá každá mamička 🙂

sasena033
23. jún 2011

@nera123 no moj maly sa narodil presne na termin tak uvidime aky dr.urci 🙂 mne sa to zdalo tiez neskutocne mne dr pichol v case ovu pregynl a ten robi falosnych duchov na teste ale nakoniec moj falosny sa zmenil na skutocny 😀 ja by som velmi chcela teraz dievcaatko nech mame parik...ale vdacna budem aj za vajcaka len nech su zdrave ako hovoris 😵

akvelka
23. jún 2011

@piacere no so mnou je to tazsie...pred rokom som vysadila antikoncepciu a vajecniky mi prestali fungovat a menzes mi nechodil 2 mesiace a potom mi nasli cystu (ze na preliecenie) mi ju nasadili znova...brala som ju do januara...prve dva cykly boli 35 dni a potom ostatne 32......takze toto je aj na moj cyklus dlhe meskanie...

lenocka0907
23. jún 2011

ahojte babulky, chcem sa opýtať či môžem byť tehu...už 12 den mi neprišla mrcha, test som si dnes robila, no je negatívny, ale mam také čudné pocity, zväčšili sa mi prsia a včera ma celé telo nejako bolelo:(( k lekárovi to je asi skoro isť,nie? dakujem za radu

lauricka
23. jún 2011

@lenocka0907 mno, minimalne ti ta vyvolavacku na menzes, ak nie si tehu, chod tam

stardust
23. jún 2011

@lenocka0907 mne uz tri tyzdne, takisto mam negativne testy, takze riesime ten isty problem v tu istu dobu 😠

lenocka0907
24. jún 2011

stardust som rada, že nemám sama ten problém:((( ale vôbec tomu nechápem, lebo nikdy mi tak nemeškalo:((

lenocka0907
24. jún 2011

@ stardust som rada, že nemám sama ten problém:((( ale vôbec tomu nechápem, lebo nikdy mi tak nemeškalo:((

22mia
24. jún 2011

@sasena033 ahojky tak som sa dnes rano testla a na moje velke prekvapenie sa mi kraasne ukazala aj druha ciarka po2minutach,tak som stastna,uz len od doktora potvrdit 🙂

sasena033
24. jún 2011

@22mia super ja som dnes testla na 14DPO a su skoro rovnake a isli naraz z mocom 😀 dnes som bola na krv mam o 16,00 zavolat o vysledky na potvrdenie..a 1,7 som objednana na sono tak velmi dufam a tesim sa z ebude vsetko okm ma byt a babtko budena spravnom mieste 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre