Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

katka.gzd
20. máj 2015

@lucita2707 jasne, pis, ja budem hlavne rada ked ta bude vediet poriesit uz tvoj gyndos a vyhnes sa CARu...ono ty uz si identifikovana tym PCOS...tam je cast problemu...mozno aj cely..ale treba zistit ci nieste aj nakombinovani ako my..zbytocne by ste stracali cas... A u teba teraz ide o to zistit ako velmi zle to s tym PCOS je kedze tato diagnoza je straaasne siroka... Hlavne ale je, ze akokolvek to dopadne, v dnesnej dobe vedia babam ako my pomoct..len 20 rokov dozadu by sme boli odkazane na adopciu a teraz mozeme mat svoje babatka nech uz je to s malym postuchnutim alebo s IVFkom...hlavne je ze mamami budeme... 🙂

romaniik
21. máj 2015

@zuzanka3381 ahoj, ďakujem za tvoju reakciu. Ako si vedela, či vajíčka dozrievaju? Mne vždy len povedal, že tam vidí folikul a máme sa snažiť. Nič bližšie. Tu endo teda tiež vyskúšam, aké vyšetrenia ti robili tam? Kyselinu beriem už cca 3 mesiace. 🙂

chmurkaxy
21. máj 2015

@lexale23 ahoj,myslím,že je to zatiaľ kanálik,čiže ohraničené miesto,kde býva čiarka. Z toho môže a aj nemusí byť duch. Držím ti päste,aby z toho tvojho bol taký malý dvojnohy dúšik 🙂

luta13
21. máj 2015

@lexale23 no neviem, mala si to odfotiti fo farbe, takto cierno-biele je to take nevyrazne...no skus testovat az ked bude meskat MS...budes to mat istejsie...este 4 dni to vydrzis + nejake 3 meskania a potom testni...drzim palceky...daj potom vediet, ako dopadol test....😉

ajamal
21. máj 2015

ahojte!chcem sa spítať zajtra bude týždeň čomám dosť nezvyčajný tlak v podbrušku a aj ma bolieva až take pichanie alebo rezanie či na pravej alebo na ľavej strane a krámy mám dostať bud 26.5. alebo až 30.5. myslíťe že by som mohla byť tehotná s manželom sa snažíme o druhé bábo už vyše 2 roky ďakujem za rady 😉

kikus218
21. máj 2015

@luta13 - ráno vstanem že idem sa uz chystat na tu gyndu a nejak mokro dosli mi tety po takom meskani :D takze asi zo stresu...tak na gyndu inokedy 🙂 :D

luta13
22. máj 2015

@ajamal ahoj, pockaj na terminy MS a uvidis, ci dojde mrcha, alebo bude meskat...potom testuj...takto tazko vopred povedat - moze to byt vselico...drzim palceky, aby vam to po takej dlhe dobe vyslo...ze 2 roky, ja by som sa asi zblaznila...rok som tuzila po druhom babätku, no muz daval pozor :-/..a ked sme sa zacali snazit, na treti cyklus sa to podarilo...mame stastie od Boha...🙂

lucita2707
22. máj 2015

@katka.gzd teraz by som potrebovala poradit. Dnes PIATOK mi dosili moje dni...lekat vravel ze na 2-3 DC mam dojst na odber..ale to je vikend..mam ist v pondelok? Ale to uz bude 4DC..ked ide robit hormonalny profil..nevem co robit

lexale23
22. máj 2015

Baby tak píšem ako to so mnou dalej pokračuje. Dnes som začala špiniť 😠 . Žiadna extra krv ale len take malinke zrazeninky. Zajtra by som mala dostať MS, ale zatial ani nadute bruško ani nič podobné. Krčok mám stale tvrdý. Stalo sa to niektorej, že iba trošku zašpinila v probližnom období pred MS a boa tehu ? 🙂

katka.gzd
22. máj 2015

@lucita2707 ahoj, no ako na potvoru ti to prislo, ale ja si myslim, ze ti tu krv v poho moze brat aj na 4DC, az tak sa z toho nestriela, stale je to zaciatok cyklu...FSH by mal byt stale v hornych cislach a LH v spodnych.. Nerob si zbytocny stres.... A vzdy moze opakovat odber v dalsom cykle..nieje to nic super narocne ani nakladne

romaniik
23. máj 2015

@katka.gzd
Tak už mi došla mrcha, ale chcem sa ťa opytat
, kedže clostilbegyt beriem už 6x, aky je ďaľší postup? Dokedy mi ho moze lekar predpisovat? Alebo už je to zbytočne, keď sa doteraz nezadarilo?

katka.gzd
23. máj 2015

@romaniik ajoj, mrzi ma, ze to nevyslo... Po 6tich mesiacoch je na case zacat patrat po dalsich pricinach ako len nedozrivajuce vajicka (co riesi ten clostil). Najlepsie by bolo ist na tu laparku- potvrdit priechodnost vajickovodov, pripadne ak mas polycisticke vajecniky, spravit driling...ja viem, ze sa bojis narkozy, ale je to len velmi kratucky zakrok, do pol hodky ta preberu.. Ziadne konske davky liekov..je to za jeden den cele za tebou a vies sa na zaklade toho posunut dalej. Ja sa vobec cudujem tvojmu gyndosovi, ze ti daval clostil bez toho aby si tam sla...uz samotny clostil ti mohol za ten cas narobit cysty a to je len jeden vedlajsi ucinok...keby teraz nahodou (co ti ani vo sne neprajem) zistili na laparo, ze mas nejake zrasty, tak si moze buchat akurat hlavu o stol, ze to do teba pchal...toto iste ti povedia v CAR...ak mate super spermio, budu vam nukat najskor IUI, ale to nespravia bez potvrdenej priechodnosti...bohuzial sa nevyhnes tej laparke...jedine co ma trapi je, ze si povedala, ze doktor robil len jeden odber krvi, ziadne velke studovanie pricin..takze nevies preco ti vajicka nedozrievaju...aspon hornonalny profil ti mal spravit ked uz nic ine...
Ja by som ho asi nechala tak a objednala sa na vstupne vysetrenia do CAR kde vedia presne co vsetko maju skumat aby urcili co je vo veci...neplatis nic, ani niesi povinna u nich zacat nejaku liecbu kym sama nechces..pri odovzdavani vysledkov proste povies, ze potrebujes cas na rozmyslenie..ja by som to spravila tak...este pred laparkou...lebo napriklad ak ti zistia protilatky proti partnerovym spermiam tak ti ani super priechodnost nezavazi a musi sa to obist inak...
Ale urcite uz by som dalej do seba clostil neladovala...ani sa to neodporuca, ani to nema cenu

zlaticko122
23. máj 2015

@steinarka to len aby si vedela ze predsa nie som az tak jebnuta a ze som si to nielen nahovarala 😉

lucita2707
23. máj 2015

@katka.gzd Veru prisli. Tak ja skusim teda v pondelok ist na krv. Uvidim co na to lekar. A ked tak v dalsom cykle mi to mozno vyjde na ten 2-3 den. Uz len cakat na to kedy sa zisti v com je problem. preco nemozem otehotniet ☹

vevericka13
23. máj 2015

@lucita2707 nevadi aj ked 4 dc zoberie krv

steinarka
24. máj 2015

@zlaticko122 mne je tvoje iq uplne ukradnute, aj tvoje vyjadrovanie o niecom svedci..

its1mishell
29. máj 2015

ahojte žienky! Máte nejaké skúsenosti s výpočtami plodných dní, prípadne s Billingsovou metódou?? Ak áno, čo je najlepšie a ako najspoľahlivejšie vypočítam moje najplodnejšie dni?

zuzanka2905
29. máj 2015

@its1mishell ovulacnym testom najlepsie alebo hlienom ake dlhe mavas cykly w su pravidelne? ja som tak kamaratkevypocitala auz je v 6mesiacI

janka_by
29. máj 2015

@its1mishell bilingsova ovulacna metoda je zalozena na sledovani hlienu, ja som sa touto metodou riadila pri splodeni syna alw riadim sa nou aj ked chcem pocatie oddialit. Takze ak mavas hlien vyditelny a citelny,pekne sa podla neho da oriwntovat,len niektore zeny hlien nemaju alebo nevedia vyhodnototit, ale da sa podla toho pekne orientovat

lenlucia2
31. máj 2015

Dobrý deň, potrebujem vašu radu prosím :( priateľ do mňa vošiel bez ochrany, stihol vytiahnuť a vystriekal sa mimo mňa, ale bojím sa, že či sa aj do mňa nie, lebo ma trochu zabolelo brucho na menzes :( a potom to prešlo. Utrel si ho a ďalej do mňa vošiel, a už sa nespravil, prosím nie som tehotná však ? Panenskú blanu ešte mám a išiel už troška hlbšie tak asi aj preto ma zabolelo, ale prosím poraďte :( mam 19 r. robili sme to postojačky a liečim sa na depresiu, strašne sa bojím .. štvrtok mi menzes skončil a sobotu sme to robili

sibalka21
31. máj 2015

@lenlucia2 pokial máš ešte panensku bránu, o čom pochybujem keďže ste sexovať, a robili ste to dva dni po menzes tak tehotná nie si, ani sa do teba nespravil, a pokiaľ nechceš byt tehu mala by si sa chrániť, máš 19 rokov, mala by si to vedieť

lenlucia2
31. máj 2015

@sibalka21 naisto ? lebo sa bojím a dosť stresujem :( trošku ma pichá sem tam dolu v mušličke, ale to ma zvyklo pred menzesom, ale ten ešte nemám, možno zato, že šiel už hlbšie .. mám 19 ale vôbec sa nevyznám prvýkrát preto sa pýtam, on ma tiež uisťuje, keď mám blanu, otehotnieť nemôžem, ale na nete píšu, že aj vtedy je možné, preto obavy

lili225
31. máj 2015

@lenlucia2 to, či si tehotná alebo nie ti tu nikto nepovie...myslím si, že keď do teba vošiel už 2x panenskú blanu nemáš...a otehotnieť môžeš aj počas styku, napriek tomu, že sa neurobí do teba, lebo aj mužský sekrét môže obsahovať určité množstvo spermii...a telo nie je stroj, takže aj bolesti pred ms sa môžu meniť...

peneloppe
31. máj 2015

@lenlucia2
to je logika, vosiel do teba dvakrat a ty si stale myslis ze mas panensku blanu? chcelo by to nastudovat si trosku teorie.
ci si tehotna to ti my nepovieme, bud si urob test alebo chod ku gynekologovi a jeho navstevu by som urcite odporucala, informuj sa tiez o moznostiach ochrany 😉

sibalka21
31. máj 2015

@lenlucia2 vážne si myslíš že máš ešte panensku blanu? Naisto nebudeš tehotná nestresuj sa zbytočne. Keďže si sexovala pravdepodobne prvý krát tak je normálne ze ta to pobolieva, a pokiaľ bol sex včera tak uuuurcite nemôžeš mat žiadne príznaky tehu. Ja s priateľom mam sex bez ochrany už skoro dva roky a otehotnela som až keď sme chceli bábätko, nestresuj sa 🙂

lenlucia2
31. máj 2015

@sibalka21 mám, lebo hlbšie ma to bolí keď ide a nešla mi krv a cítila by som kebyže pretrhne, ale nejak ma dnes pichá dole prečo :( aj cítim tak vlhko bojím sa :(

janka_by
31. máj 2015

@lenlucia2 cudujem sa,ze 19 rocna zena sa nesnazi spoznat svoje telo a ze ma toho tsk malo nastudovane a nevie nic o sexe. Tehotna tesne po menzese urcite nebudes, to by si musela byt jedna z mala zien,co ma ovulaciu tak skoro, resp. cez menzes,aj to sa stava. S manzelom byvame spolu bez ochrany viac ako 3 roky, bez neplanovaneho tehotenstva, ked poznas svoje telo a vies kedy mas ovulaciu, tak aj bez ochrany neotehotnies. To ci si tehotna ti tu nikto nevyvrati ani nepotvrdi

sibalka21
31. máj 2015

@lenlucia2 tehotenstvo to byt nemoze pokial ste vcera mali sex, a to ti zarucujem, priznaky mozes mat az ked sa vajicko uhniedzi a zacne vypustat hormon HCG, co sa deje asi tak dva tyzdne po styku..... A preco sa teda bojis ze si tehotna ked sa nespravil do teba a ko ty vravis: mas este panensku blanu? ved cez nu sa otehotniet nedaa.....
PS: ako vies ze by si to citila keby sa prethne? JA som to necitila ani som nekrvacala, ved sa neda sexovat ked nemas pretrhnutu blanu... Skus sa o tom porozpravat s maminou uz si dospela myslim ze by ti to mala vysvetlit

lenlucia2
31. máj 2015

@janka_by lebo prvýkrát niečo takéto zažívam preto rady, a kedy nastáva ovulácia ?

lenlucia2
31. máj 2015

@sibalka21 priateľ tvrdí tiež, že mám blanu lebo hlbšie sa nedostane a iba trochu vojde do mňa nie úplne .. a keď sa vystriekal mimo mňa a utrel sa do vreckovky a potom po minúte vošiel troška do mňa, neotehotnela som? :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre