Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

janka_by
31. máj 2015

@lenlucia2 tak si skus co to o ovulacii nastudovat, nastava priblizne v strede cyklu, ja mavam cyklus 30,32 dni ako kedy, ovulaciu mavam zhruba medzi 13-17 dnom, ako kedy, nakolko ja mam to stastie,ze pri ovulacii spozorujem plodny hlien, tak si viem urcit jej zaciatok aj koniec plodneho obdobia. Kedze si mala styk obden po skonceny menzesu, tak ovulaciu by si mat este nemala,takze nestresuj a hlavne si co to nastuduj

sibalka21
31. máj 2015

@lenlucia2 Nie pokial mas stale panensku blanu nemozes otehotniet, a spermie na vzduchu umieraju takze si nemohla otehotniet( uz len napriek tomu ze mas panensku blanu) a ako nic ma do toho nieje ale mas 19 rokov, mas priatela, nemyslis ze je cas na normalny sex bez blany? kedze sa o sex pokusate pravdepodobne

peneloppe
31. máj 2015

Niekto si zase robi srandu, dievcata. Ked si viem najst forum ako toto a pytam sa vsetky tieto otazky, tak by nemal byt problem vygooglit vsetko potrebne ohladom sexu, ovulacie atd.
Srandicky srandicky ...

janka_by
31. máj 2015

@lenlucia2 ja fakt neviem ci to myslis vazne, ked dookola davas tieto otazky, ci si neotehotnela,ty vobec necits co ti tu kto pise, nikto ti to tu nepotvrdi,ci si otehotnela, ale ak sa maju veci naozaj tak ako pises,ze ti akurat skoncil menzes,tak pravdepodobnost,ze budes tehotna je asi taka,ako to,ze ja zajtra vyletim na mesiac

lili225
31. máj 2015

@peneloppe tiež ma to inak napadlo

janka_by
31. máj 2015

@peneloppe inak prave nad tym rozmyslam a aj som v poslednom prispevku chcela napisat,ci sa niekto zase zabava 🙂

lenlucia2
31. máj 2015

@sibalka21 lebo sa na nete píše, že aj napriek tomu, že blanu mám, môžem .. to ešte poriešime, ale mám strašné stresy, či nie som .. tvrdí mi, že nemôžem otehotnieť lebo mám blanu, ale keď čítam na nete vieš tie veci preto stresy

sibalka21
31. máj 2015

@lenlucia2 na nete sa casto pisu same bludy, radsej si porieste ochranu do buducnosti a nebudes musiet stresovat.... Naposledy tehotna niesi... Mala si prvy krat sex, je normalne ze si nervozna a bojis sa, preto vacsina ludi prvy krat sexuje s ochranou... Okrem panenky marie nepoznam zenu ktora by otehotnela napriek tomu ze ma panensku blanu

lili225
31. máj 2015

@lenlucia2 a povedz mi ako si môžeš byť taká istá, že tú blanu máš???

sibalka21
31. máj 2015

@peneloppe Vies co uz aj ja mam pocit ze takato slecna hadam nemoze existovat :D Ze su to len srandicky :D ale ak nie tak preco slecne nevysvetlit ako to chodi :D

sibalka21
31. máj 2015

@lili225 lebo jej to priatel povedal zevraj 🙂)

peneloppe
31. máj 2015

Ja mam 37 rokov a v tomto veku som uz o sexe co to vedela, aj ked som sex este nezazila. Takze pochybujem ze tato slecna 19-rocna sa tvari akoby spadla z jahody. Zvlast v dnesnej dobe, ked je mladez dost popredu so vsetkym, Unudene nedelne poludnie.
Ale vsak vysvetlit jej to mozeme opat, preco nie. 😉

lenlucia2
31. máj 2015

@sibalka21 a kebyže sa mi na pysky vystrieka je možné tehotenstvo ?

sibalka21
31. máj 2015

@lenlucia2 to si uz musis robit srandu :D :D citas vobec co ti piseme? :D

peneloppe
31. máj 2015

@sibalka21
Rehocu sa na nas mozno cela partia pubertakov. 😀

lavinis
31. máj 2015

@peneloppe keby sa radšej naučila používať google 😎

lili225
31. máj 2015

@sibalka21 ahaaaa...tak to potom je určite tak 😀 ... zaujímavé, nevie čo a ako pri sexe, ale vie čo sú pysky :D :D

janka_by
31. máj 2015

Baby,myslim,ze chce pocut,ze tehotna moze byt, 😎

lavinis
31. máj 2015

@janka_by ak potom ANO, asi si tehotná, zbehni na gyndu 😀

lenlucia2
31. máj 2015

@sibalka21 nie normálne sa pýtam :( pred menzesom pár dní som mala tiež postojačky a vystriekal sa vraj na pysky, ale tvrdia mi, že to nemôžem byť a teraz v sobotu ako som vám písala, ale ďakujem za rady, nie som tehotná ako tvrdíte

janka_by
31. máj 2015

@lenlucia2 OPAKOVANIE MATKA MUDROSTI 😎 Kedze sme ti tu napisali, ze ovulacia prebieha v strede cyklu, tak vystrikanie na pysky pred menzesom a sex po menzese tehotenstvo neprinasaju - S NAJVACSOU PRAVDEPODOBNOSTOU SI NEMALA OVULACIU. AMEN 😎

zuzanka3381
31. máj 2015

@lenlucia2 Vieš čo, podľa mňa si tehotná. A rovno to budú dvojičky, keďže ste to raz robili po stojačky na pysky a druhýkrát po panenskú blanu. a z tých detí budú takí dvaja BLBÝ a BLBŠÍ ako si ty a tvoj priateľ. Ale mala by si ísť ku gynekológovi, aby ti tehotenstvo potvrdil. Vyšetrí ťa cez konečník, keďže si ešte panna a rodiť budeš rovnako cez konečník, aby si si blanu nechala pre toho pravého. Blahoželám mamička. 😀 😝

blueprincess
31. máj 2015

Ahojte. Poprosím o radu. Od začiatku mája sme si s mužíkom povedali, že si nebudeme dávať pozor. Pred týždňom a pol som bola chorá, brala som antibiotiká, mala som z nich mikózu. Teraz mi od 28. mešká menz., mám divné pocity v bruchu, aj ma občas pichne a mám príznaky ako pred menš., ale tá nikde. Prsia nemám citlivé vôbec. Myslíte, že to môže byť tehotenstvo alebo skôr zápal? Ďakujem.

gabrielakin
31. máj 2015

@blueprincess moze to byt aj tehotenstvo,ale tehotensky test to isti 🙂

janka_by
1. jún 2015

@blueprincess moze to byt aj jedno aj druhe, tu ti moc neporadime,sup sup kupit test 🙂

lenlucia2
4. jún 2015

@sibalka21 mozem otazku? :( neviem ci si tu, ale potrebujem :( zistila som, ze priatel do mna prstom vojde hlbšie, ale úplne ešte sa nedostane dnu, zabolí ma .. trošku sa dotkol penisom vagíny ale dovnútra nešiel a nevystriekal sa a mala by som mať ovuláciu, dúfam, že neotehotniem :( a bojím sa ešte za to minulé, nevystriekal sa, ale aj tak mám obavy

janulienka1993
4. jún 2015

Ahojte maminky, mám na vás otázočku 🙂
Už jedno dieťa mám mám dcerku ktorá ma 2roky aj 4mesiace, som už momentále rozvedená a mám priatela, a moja otázka znie: sexualne spolu žijeme, ja neberiem žiadne tabletky myslím HAK, a ani nesexujeme s kondomom, ale priatel si dáva pozor, mala som 3týždne pred menštruaciou ked sme spolu sexovali a on to do mna nedal, a menstruaciu som dostala lenže ju mám takú aku ju nemávam, jeden den silné a na druhý už skoro nič, a ja mavam prvé dva dni maximalne silné, moj názor je taký že chlapovi ujsť može ani o tom on sám nemusí vedieť, možem byť teda tehotná ked mam menstruaciu takú aku mam ?

janka_by
4. jún 2015

@janulienka1993 moja otazka znie, ci ste spolu takto cez ovulaciu alebo tesne pred nou? Ktoru den cyklu si bola? Ja s mojim manzel takto fungujembuz roky, v obdobi,ked nemam ovulaciu, teda tesne po menzese po prebehnuti ovulacie sme spolu naplno a mame jedno chcene dieta. Tehotenstvo to moze aj nemusi byt,urob si test, niektore ze ny mavaju menzes aj ked su tehotne

lenlucia2
4. jún 2015

@janka_by prosím vedela by si aj mne odpovedať ? :(

janka_by
4. jún 2015

@lenlucia2 pytaj sa,ak budem co to vediet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre