Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lexale23
10. jún 2015

Ahojte, rada by som sa opýtala na Váš názor. O mimčo sa snažíme už niekolko mesiacov a stale sa nepodrailo. Dĺžku cyklu mám len 24 dní. Vždy sme skúšali pred a po plodných dňoch. Teraz sme to už nechali na náhodu a styk sme mali po plodných dňoch ale výtok som mala gélový priesvitný. Dnes ráno som si po utreti našla výtok s prímesou krvi a aj trošku také malinké zrazeninky. Máte s niečím takým skúsenosť ? Rozmýšlala som aj nad tým že mám možno posunutú ovu na neskoršie ako na stred cyklu.

zuzannaaa
10. jún 2015

Baby beriem inofolic ..tacala som ho brat tyzden dvapredovuökou aj muz bere folandrol... Ovulkamkimskoncula .... Chcem sa spytat mam to uzyvat ddalej alebomprestat a zas zacat dva tyzne pred ovu diky

juditka_d
11. jún 2015

@zuzannaaa - ja som ho uzivala stale, aj cez MS. Inak este ti odporucam ak uz dlhsie skusate a nedari sa Proseed gel. Nam naozaj pomohol. A pouzivat ho hlavne pocas ovulky - inak neni treba. A hlavne pocas ovulky nepouzivajte lubrikanty na baze ody (preto radím ten proseed gel)

juditka_d
11. jún 2015

@lexale23 moze byt ze mas posunutu ovulku. Ono by bolo dobre, keby si aspon 2 mesiace testujes ovu testami. Ono je dobre vediet kedy mas oulku . napr ak otehotnies a mimco bude mensie . nebudes sa stresovat, lebo budes vediet ze ovulku si mala neskor ako by si mala mať. 🙂

lenlucia2
12. jún 2015

potrebujem radu znovu prepacte ale potrebujem .. ak sa priatel do mna nevystriekal nemozem otehotniet vsak ?

lavinis
12. jún 2015

@lenlucia2 skús použiť google najskôr

janka_by
12. jún 2015

@lenlucia2 mozes

lenlucia2
12. jún 2015

@janka_by z coho ked nemam spermie v sebe ?

malinka888
13. jún 2015

@lenlucia2 z kvapiek lásky

sibalka21
13. jún 2015

@lenlucia2 nie nemozes, a zacnite konecne pouzivat kondom aby si sa nestresovala po kazdom sexe

dugyna
13. jún 2015

@lenlucia2 prosim ta kolko mas rokov???? ked nevies zakladne pojmy tak nesexuj, najrpv si nastuduj c je sex ovulacia a ako sa moze otehotniet a potom s niekym spi. a hlavne pouzivaj ochranu.
ste obaja totalne nezodpovedny.

janka_by
13. jún 2015

@lenlucia2 tieto rvoje otazky zacinaju byt uz dost odveci, vlastne su od veci od zaciatku

zuzannaaa
13. jún 2015

Mm otasku ........ Som 5den po ovulke ... A cípok mam stane dole. ? Mozem byt tehotna?

micak
14. jún 2015

Ahojte, toto je moj dnesny ranny - vidite tu uplne tenucku ciarku? nedalo sa mi to lepsie odfotit, ale bola ruzova a vysla po 2min od namocenia, teda este bol test mokry a po uschnuti zostala. Po nasvieteni je viditelne tmava, nie ako kanalik. len sa mi zda divne, ze vyzera takto. Konkretne tento test je one step . Mate s tym skusenost?

sibalka21
14. jún 2015

@micak no nie som si istá ci toto môžeš považovať za pozit. test. Ciarka je strašne tenka, mala si si pre istotu spraviť ďalší. Toto asi bude chybný test abo tak

flavia1
14. jún 2015

Micak môže to byť, máš už dostať menštruáciu?

haloo123
14. jún 2015

Ahojte, ja by som sa rada spýtala, že čo si myslíte o mojej situácii.
Pred mesiacom som mala nechránený styk, bolo to v posledný deň menštruácie, pre istotu som vzala tabletku Escapelle. O tri týždne na tom som si robila test a vyšiel negatívny. Počas celého mesiaca som nemala žiadne špinenie ani nič podobné. V čase, keď som mala dostať reálnu menštruáciu (cyklus mám cca 27 dňový) som začala mať také veci čo zvyknem mať pred menštruáciou, avšak menštruácia (teda aspoň tak to vyzerá) prišla až na 38. deň.
Vedeli by ste mi povedať, či to je v poriadku? 🙂

malinka888
15. jún 2015

@haloo123 ano je to v pohode, len tá tabletka po ti rozhádzala cyklus

sibalka21
15. jún 2015

@haloo123 ahoj ano je to normalne ked uzijes tabletku po.... Nemusis sa bat... Dalsi mesiac by to malo byt uz v pohode

ivana1410
15. jún 2015

Ahojte žienky emoticon začali sme sa snažiť o babatko, 9.6. som mala dostať menzes .... môj bežný cyklus bol vždy 29-31 den ale teraz je to už 36deň cyklu....aj som si robila test , bol negatívny...vobec sa necítim ako pred menzesom, skor sa citim unavena, bolieva ma hlava, ale inak sa citim dobre ....ja ani neviem či chcem nejaku radu...ešte je skoro ist aj k lekarovi, musim počkať....rada by som vedela vaš nazor ...dakujem

zuzanka3381
15. jún 2015

@ivana1410 Ahoj, k doktorovi určite nie, aj tak by tam ešte nič nevidel 🙂 akciu srdiečka je vidieť až v cca 7 - 8 tt. Pekne oddychuj, nestresuj a čakaj 🙂 papaj veľa zeleniny, ovocia. Skús zopakovať test za dva týždne

zuzana256
15. jún 2015

@micak ahoj ked so videla ten test na prvy krat tak som uvidela ruzovy pasik

lexale23
16. jún 2015

Ahojte dnes mi 2 deň mešká MS. Mám biely výtok a stále cítim také mokro. Test som si robila ale negatívny. Mávam len 24 dňový cyklus - môže byť že mi to test ešte neukáže ak by som bola tehu ? 🙂 už som mala aj ružovkasté špinenie, a kovovú chuť v ústach čo som nemala ešte nikdy.

laurinka239
16. jún 2015

ja myslim ze by si mohla 🙂 skus o par dni dalsi test
.. drzim palce! 😉

nika256
16. jún 2015

ked mam slablo ruzovy mendzest mozem otehotnet ked to pustil doma

luta13
17. jún 2015

@micak ahoj, ja az teraz pozeram fotku, hned som tam zbadala ruzovu ciarku, takze ratam, ze na 99% si tehu...100% tvrdit nechcem, aby si nebola sklamana, keby nahodou nie..lebo teda mne sa raz stalo, ze jemne ruzova bola a dostala som nakoniec MS...no tato tvoja // sa mi zda velmi pekna...skus test este za tyzden...drzim palceky!!!...😉

luta13
17. jún 2015

@lexale23 myslim podla toho co pises, ze si tehu...skus este za tyzden spravit dalsi test, ak si, mala by byt ciarka viditelna...drzim palce...😉

luta13
17. jún 2015

@nika256 slaboruzovy menzes podla mna neexistuje...potom to asi teda nie je MS, ale uhniezdovanie vajicka...skus spravit test, ak nic neuvidis, alebo len ducha, tak skus za tyzden...drzim palceky...🙂

micak
17. jún 2015

@luta13 ahoj, dakujem krasne 🙂 ale vcera prisla ms a ta ciarka nesilnela. takze len blby test..nevadi 🙂 gratulujem k babatku, zachvilku st espolu ♥

zuzannaaa
17. jún 2015

Je tam nieco ? Asi nie :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre