Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

verca125
27. jún 2015

@steinarka 19 prečo ?

steinarka
27. jún 2015

@verca125 pretože sa pýtaš, akoby si včera oslavovala 14.. Sexovať a nechávať si tam aj panenskú blanu, to je také "coolové"? alebo je to nová móda?
krvácala si možno preto, lebo ti ju nadtrhlol..
a pokiaľ nevieš, partner sa do teba nemusí urobiť aby si otehotnela.. totiž aj "kvapôčky lásky" obsahujú spermie.. to je taká klzká tekutina, ktorú muž produkuje keď je vzrušený 😀 😀 😀 a pokiaľ nie si pripravená na dieťa, tak v dnešnej dobe existujú aj také vecičky ako napríklad kondóm.. už v dobách dávno minulých boli ľudia natoľko inteligentní, že používali črevá zo zvierat, aby sa ochránili, tak neverím, že v 21. storočí sa to nedá 😀

luta13
27. jún 2015

@verca125 to, ci si tehu, alebo nie zistis az po vymeskani dalsieho MS...musis teraz mesiac pockat a ak Ti bude nabuduci mesiac MS meskat cca.1 tyzden, sprav si tehutest, inak to nezistis...no ratam, ze si nemala v obdobi konca MS plodne dni...tie byvaju zväcsa az po 10.dni cyklu, takze myslim, ze tehu nebudes...a ak nechces otehotniet, tak pouzivajte ochranu - bud tabletky, alebo prezervativ...nic ine Ti poradit neviem...drzim teda palce, aby vsetko dopadlo tak, ako si zelas...😉

verca125
27. jún 2015

@luta13 priateľ ma utvrdzuje, že nie som, viackrát sme takto robili, ale tehotná nie som

steinarka
27. jún 2015

@verca125 je to mozne, no vyvratit sa to neda... ak je trocha zodpovedny, mal by pouzivat minimalne kondom..... v opacnom pripade uz by mal byt na rodinu pripraveny..

luta13
27. jún 2015

@verca125 suhlasim so steinarkou, mali by ste aj tak pouzivat nejaku ochranu, pretoze to, ze Ta partner uistuje, ze nie si tehu, tak to je len bla, bla, bla...aj moj manzel daval pozor a uistoval ma, ze mu neubehlo..no teraz mame 7 rocneho syna...a tiez si bol isty na 100%...asi tak teda by som sa spoliehala na muzske reci...vy musite najlepsie vediet, ci ste uz na dieta pripraveni - obaja...aj partner...ak nie, opakujem sa, pouzivajte aspon teda tabletky...ja som ich brala dlhe roky a mala som sex bez kazdomesacneho stresu...a vysadila som ich, ked som dieta uz tuzila mat...🙂

aber
28. jún 2015

Ahojte myslíte si, že môžem byť tehotná? 4 dni mi mešká 🙂

andrejta
28. jún 2015

@verca125 a čo si sa vlastne chcela opýtať? lebo netuším, kde v tvojom príspevku je otázka alebo žiadosť o radu,...

zuzannaaa
28. jún 2015

@aber 100%

lilimoni
28. jún 2015

@aber gratulkaaaa 😀

luci19317
28. jún 2015

Ahojte Baby som tu nová , potrebujem radu . S priatelom sme mali pred mesiacom pohlavný styk dal to do mňa nie raz. Momentálnr mi menštruácia mešká 2 týždne skúšala som si robiť aj test ale vyšiel negatívny. Myslíte že môžem byť tehotná ? Alebo to bude niečo iné. ? 🙂

steinarka
28. jún 2015

@luci19317 ked ti meská dva týzdne, test by uz ukázal.. pravdepodobne sa ti len posunula ovulácia.. samozrejme, su aj vynimky, kedy je zena tehotna a test aj tak neukaze druhu ciarku.. ale ako pisem - su to skor vynimky..

luci19317
28. jún 2015

@steinarka nikdy mi nemeška vždy chodí presne. Myslíž že mám isť radšej na gyndu ? Môže to byť cysta alebo niečo iné?

aber
28. jún 2015

@zuzannaaa superrrrrrr

steinarka
28. jún 2015

@luci19317 povedat "nikdy" na menstruacny cyklus je dost odvazne, nakolko telo sa stale meni a je mnoho pricin, preco ti moze meskat.. bud posunuta ovulacia, alebo tehotenstvo, alebo cysta.. hocico je mozne.. vela bab tu tvrdi, ze ma ms presnu ako hodinky a ked im to meskalo, tehotne neboli..
ak chces mat pokoj v dusi, zajdi k lekarke, nezabije ta to

lilimoni
28. jún 2015

@luci19317 vylucit tehu na 100% sa neda. To iba doktor moze po odbere krvy. Sup k dokimu 😀

jarushka_12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
juditka_d
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aber
28. jún 2015

Alebo mamma test stojí do 3 e a máš tam 2 ks, môže byť aj stresom

aber
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aber
28. jún 2015

@lilimoni ďakujem pekne

steinarka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzankao
28. jún 2015

Baby test mi furt duchuje a menstruaciu som este nedostala a od spodu mam take ako nafuknute brusko ale nemozem gst k doktorke bo mam nohu v dlahe poradte mi prosiim
Co mam robit

zuzankao
28. jún 2015

@aber je to tam urcite si

steinarka
29. jún 2015

@zuzankao a ciarka nesilnie?

luta13
29. jún 2015

@aber gratulujem, ciarky jasne ako facka, ze sa aj vobec pytas...😉...sup k Dr. na potvrdenie tehu a potom si uz len uzivaj - tipujem 5tt...krasne tehulkovanie Ti prajem...🙂

luta13
29. jún 2015

@luci19317 jednoznacne zbehni k Dr....skus este 1 test, nie vsetky su "normalne"...drzim palce...🙂

luta13
29. jún 2015

@zuzankao no Zuzi, daj sa nejako odviezt k Dr. s nieciou pomocou a nech ta Dr. vysetri, ci teda si tehu, alebo co s Tebou je, aby si zbytocne nebola nervozna kvoli tomu...drzim palceky a daj sem potom vediet, v com je pes zakopany...🙂

barborka0
29. jún 2015

Som tu nova,prosim vas poradte mi.Mozem byt tehotna? V maji som mala kyret, menzes som dostala v utorok po 32. dnoch...v utorok bolo spinenie, dva dni silnejsie a dalsi den uz nic.Dnes som si robila testy a vyslo mi toto.Je mozne ze som tehotna?

aber
29. jún 2015

@luta13 ďakujem ti veľmi pekne, zajtra idem 😉, už teraz mi je zle 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre