Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

veronikax
6. júl 2015

@milluska rob si 10 tkovi...ako doteraz...a rano ;) Digi ti ukazal na 14-15 dpo pekne 1-2 tyzden ;)

santiago2014
6. júl 2015

Si v tom mne test pri synovi ukazal ties tak slabo lebo som bola iba 2 tizdne a jasne ty ukazuje aj na digitalnom 1-2 + tak ze si medzi 1 alebo 2 tizdnom 🙂

luta13
7. júl 2015

@zuzana256 myslela si asi kolostrum, ze? ja som pochopila, co sa pytas, urcite si nemyslela poporodne mliecko...no mne sa zacalo tvorit v 4.mesiaci tusim, mam ho doteraz, takze asi tak...ono to inak zas byva individualne, nie vsetkym nam sa kolostrum tvori rovnako...nad tym si nelam hlavu...sustred sa na graf+ poriadne meranie - presne a sleduj si MS a hlien - biely priesvitny tahavy ako vajecne bielko je plodny hlien...a nebud taka upnuta na tehotenstvo...aj ja som bola, az mi z toho presivalo trosku a ked som to nechala na lahsi priebeh, bum...zostala som tehu a to som ani necakala...neboj dockas sa, treba trpezlivost a ak veris v Boha, tak ver...mne pomohol velmi...3x po sebe mi splnil prosbu a tuzbu a odvtedy verim na zazraky Bozie...nie som fanatik, no verim v silu myslienky a tichej modlitby...drz sa...😉

luta13
7. júl 2015

@milluska ahoj, ako pisu baby - testuj zasadne len z ranneho mocu...a mas tam krasneho ducha a pokial Ti digi ukazuje 1-2 tt, urcite si tehu...testni este 1-2x z ranneho a zajdi k Dr.na potvrdenie tehu...drzim palce...daj potom vediet, ako si dopadla...🙂

evittam
7. júl 2015

@milluska Ahoj,ja som mala normalny test este slabsi a digi +2-3 a je z toho nasa krasna princezna.😉
Uz by som netestovala,pockaj 2-3 tyzdne a chod k lekarovi.

lili225
7. júl 2015

@milluska ...otestuj ešte o dva tri dni a ak nebude ani troška tmavšia tak ti najlepšie odpovie lekár...to máš mamatest? ak hej tak neviem ako iné no ja som s ním nebola vôbec spokojná...ten mi ukazoval stále slabú čiarku a iné už normálne kolajnice

milluska
7. júl 2015

@lili225 to fakt, ja ze mamatest je jeden z najcitlivejsich na trhu vobec 😕

milluska
7. júl 2015

@steinarka @evittam @lili225 @luta13 @veronikax dakujem baby za rady, testujem s 10kovym od zaciatku, plu som skusila digi.. Ale uz to necham asi tak a buduci tyzden zajdem k dokinej.. Nemam ani naliaye prsia, ani nejak necitim, takze skor to bude este z nejakeho dovodu hcg po zakroku... (snad nic zle..).
Dr mi dnes odpisal, ze hcg po vycisteni v tak rannom štádiu potratu by malo.byt davno odburane, treba urobiť sono, ci sa nieco nezanedbalo 😕

steinarka
7. júl 2015

@milluska niekedy to, ze nie su ziadne "tehotenske priznaky" je len fajn, lebo niektore baby si namyslaju hned na druhy den po ovulacii, a pritom tehotne nie su.. a tie, ktore ozaj tehotne su, zacnu mat priznaky az neskor.. mozno ze budes prave jednou z tych skutocnych tehuliek. drzim palce 😵

milluska
7. júl 2015

@steinarka si zlata, dakujem, ale radsej som realista, sklamani uz bolo dost 😉 Kazdopadne dam vediet, ako som dopadla u dr...

steinarka
7. júl 2015

@milluska to je fajn, treba byt oboma nohami na zemi, no hlavou v nebi.. 😵 uprimne ti prajem, aby vsetko dobre dopadlo!

milluska
7. júl 2015

@santiago2014 ja som mesiac po potrate, takze hcg testy môžu byt aj falošné pozitivne zial...

milluska
7. júl 2015

@steinarka dakujem naozaj moc, bodaj by!!! 🙂

andi1234
8. júl 2015

Môže žena otehotnieť nasledujúci deň po menštruácii?

steinarka
8. júl 2015

@andi1234 moze, ale len ak ma vtedy ovulaciu 😉

andi1234
8. júl 2015

Ďakujem za odpoveď @steinarka som sa ukludnila 🙂

steinarka
8. júl 2015

@andi1234 🙂 no musis ratat s tym, ze spermie vedia prezit tam dole aj niekolko dni, takze ak nechces otehotniet a isli ste "naplno", tak sa modli, aby si v najblizsie dni nemala ovulaciu 😉

andi1234
8. júl 2015

Používali sme ochrsnu a kondom sa nam neroztrhol. 🙂

steinarka
8. júl 2015

@andi1234 😀 tak potom si chcela vediet len informacne, ci sa da otehotniet?

andi1234
8. júl 2015

Ano presne.Nebola som si istá tak sa spýtam.Istota je gulumet
🙂

steinarka
8. júl 2015

@andi1234 😉 ok

veronikax
8. júl 2015

@milluska mesiac po zakroku isto uz nemas hcg z toho v krvi. Verila by som digi testu a ze je vsetko v poriadku ;) Kedy ides k Dr? A urobis si este tehu testik? ;)

lemra123
8. júl 2015

Silním buchnutím maternite môžem statiť bábo?Akoze moze nastat potrat? 😕

lilimoni
8. júl 2015

@lemra123 silny a dobre mierenym ano. Ale to musi byt riadna svina nahoda aby si sa tak buchla 🙂

andi1234
8. júl 2015

Baby mam mierne bolesti v krizoch mala som len na lavej strane ale uz ich mam na obidvoch.Vsimla som si ze chodim aj 4 krat na zachod pricom som xvykla len 1-2ktat.Vacsinou som chodila na boso.myslite ze som mohla prechladnut? 😖

steinarka
8. júl 2015

@andi1234 asi najskor.. len nerozumiem tomu, preco pises do temy "myslite, ze mozem byt tehotna?" 🙂 ci si si pomylila s "myslite, ze som prechladla?"

lilimoni
8. júl 2015

@andi1234 v tomto teple asi nie ale vzhladom na bolest a castejsiu navstevu wc asi ano 😒

andi1234
8. júl 2015

Ja to tu nepoznam prepácte.Tak neviem je dost teplo...Ale bola som sa aj kupat nebolato prave ta nahteplepsia voda...Takze neviem.Asi zajdem k doki.Ďakuje.

steinarka
8. júl 2015

@andi1234 ved v pohode, ja ti nemam co prepacit, len som sa opytala, nakolko by ti mozno lepsie vedeli poradit v inej teme.. najlepsie urobis, ak skocis k lekarovi..

luta13
9. júl 2015

@milluska drzim palce, nech vsetko dobre dopadne, hlavne, nech si uplne o.k. po zakroku...🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre