Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

samaneviem2
9. júl 2015

ahojte baby, ja som 31.DC, medzi 14 a 17 dnom som mala mierne spinenie...tentp tyzdne ocakavam ms, snad nedojde...nechcem testovat, zda sa mi to moc skoro, kedy by ste povedali,ze bude vysledok uz istejsi? buduci tyzden? 🙂

lilimoni
9. júl 2015

@samaneviem2 uplna istota pri teste. Tak tyzden po meskani mrchy 😀 ale ducharcit mozes aj den po vymeskani 🙂

luta13
9. júl 2015

@samaneviem2 pockaj na meskanie MS a az potom testuj...mne meskal menzes 2 dni, testla som a mala slabulinku ciarku, dalsi den silnejsiu a dalsi este silnejsiu... (kuk moj fotoalbum druhe dietatko - Liliana)...drzim palceky, aby MS nedorazil...😉

steinarka
9. júl 2015

@samaneviem2 no ja som testovala este pred vynechanim ms, nakolko sme babatko planovali a ocakavali.. ak chces hladat duchov, tak kludne testuj, na 31 dc uz bude pekny duch, ak si tehotna 😉

lili654
9. júl 2015

Ahojte babenky chcela by som sa vás opýtať na váš názor či môže isť o priznaky tehotenstva ..... mám bolesti krížov už 3 deň mi je ťažko na žalúdku na zvracanie mam bolesti v podbrušku skôr také pichanie do pravého vaječníka ťahá mi to až do krížov ... sem tam ma bolia zuby a mam výtok taký trošku do žlta zo začiatku krémový teraz už taký elastický naťahovací som 27 den cyklu a dnes som mala kvapku hnedej krvi na nohavičkách robila som si aj test a vyšla slabá druha čiarka myslím že skôr kanálik --.. Ďakujem

steinarka
9. júl 2015

@lili654 neostava nic, len cakat 🙂

zuzannaaa
9. júl 2015

@lili654 dodaj foto....

annamamka
9. júl 2015

Ženy moje poraďte mi. Cyklus mávam 30-32 dňový. Ovuláciu medzi 18-20DC. Tento mesiac som si však ovu neodsledovala ani BT nemerala. Dnes som 35DC, ms mešká a cítim sa presne tak isto ako pri prvom tehu. Pichá ma vpravo v podbušku, je mi na vracanie, všetko mi smrdí a nemôžem vôbec cestovať, lebo mi je zle. Tak mi bolo naposledy fakt len pri prvom tehu. Krčok mám dole, tvrdý a zatvorený a hlien hustý, naťahovací a taký skôr sfarbený do žlta. Včera aj dnes som si urobila tehu test no bol negatívny snehovo-biely ☹ Môžem byť aj napriek tomu tehotná?

milluska
9. júl 2015

@veronikax @steinarka takze mam za sebou navstevu gyn.. Povedala, ze nejaky "fliacik" tam vidi, ale pri tak nizkej sliznice ako mam ja tehu povazuje za absolutne nerealne ☹ (hrubku neviem, nespytala som sa..)
Ale ked som jej povedala, ze testy pozitivne, hned mi vzala krc a ze uvidime ake vysoke vyskoci hcg a podla toho uvidi, co dalej, hmmmm...
Ale sliznica je nizka, takze tehu nebudem...

lilimoni
9. júl 2015

@annamamka 15 dni po ovulacii, by ti mal test uz ukazat kolajnice 😒 ale mohla sa ti aj ovulacia posunut a preto mrcha nechodi 🙂

milluska
9. júl 2015

@luta13 dakujem moja, stale sa psychika so mnou zahrava, nakolko testy stale pozitivne, dr tiez nevie, preco... Takze neostava nic ine, len cakat, ci budu klesat...

ukulela
9. júl 2015

@annamamka mozes, mne vysiel pozitivny test az po vyse tyzdni meskania. prvy som urobila na treti den meskania - a este nebolo nic vidiet, dalsi poto po tyzdni - a tak uz bolo vidno druhu ciarku paradne. ja viem, ze mnohe zeny v ocakavani testuju aj 3 krat denne pomaly pred jedlom aj po jedle, ale je to zbytocne ... kup citlivejsi test a otestuj o 4-5 dni. ak si tehotna, uz by to malo byt vidiet aj na teste. drzim palce. nestresuj, ak neberies este,preventivne zhltni daku kyselinu listovu, alebo vela zeleniny a ovocia 🙂

annamamka
9. júl 2015

@ukulela Ďakujem, aj som si povedala, veď test negatívny, tehotná určite nie som, veď test by už ukázal. Ale tie tehu príznaky, tak to fakt sú také silné, ešte som zabudla napísať, že aj prsia mám zväčšené a citlivé, tak skúsim ešte otestovať o pár dní, či z toho niečo bude 🙂

steinarka
9. júl 2015

@annamamka prsia sa zvacsuju az neskor.. nenarastu zo dna na den.. ten hlien mozno je aj mykoticky, to treba dat presetrit.. a tehotenske priznaky tiez prichadzaju neskor..

steinarka
9. júl 2015

@milluska tak to ma mrzi.. kazdopadne treba pockat na zaver.. drzim este stale palce 😉

veronikax
9. júl 2015

@milluska tak nieco videla ale sliznica bola nizka ;) Je dobre ze ti brala krv ;) Kedy budes mat vysledky? ;) Ka este staaaale drzim palce ;) A ako hovorim ... pokial nedojde ms...nic nie je stratene :D

lemra123
10. júl 2015

Nemali si styk s priatrlom.Dal ho len do mna a potom vytialhol.predtym ako ho dal do mna si ho utrel mal nanom nieco priesvitne.(Pocula som uz otom no neviem)Velmi sa bojim ze by som mohla otehotniet podla Vas?

steinarka
10. júl 2015

@lemra123 chod radsej na kupalisko a netrapos tu zase.. si naramne vtipny/a a vsetky sa tu na tebe nenormaaaalne bavime

luta13
10. júl 2015

@milluska nadej umiera posledna...snad tehutest neklame a bude to nakoniec v poriadku...uvidis, ake budu vysledky krvi...🙂

lili654
10. júl 2015
luta13
10. júl 2015

@lili654 no dusika tam vidim, alebo skor jemnulilinku slabucku ciarku...skus testnut za zopar dni este...drzim palceky...🙂

steinarka
10. júl 2015

@lili654 to je podla mna pozitivny testik, ktory bude uz len tmavnut 😉

lili654
10. júl 2015

@luta13. Dakujem 🙂

lili654
10. júl 2015

@steinarka. Dakujem bodaj by to tak bolo 🙂

bombulka666
10. júl 2015

@lili654 aj ja tam vidim nieco, drzim palce 🙂

nikol_95
10. júl 2015

Baby co si myslite o tom to Teste ms mam dostať 15 alebo 17

steinarka
10. júl 2015

@nikol_95 odpoved mas v teme "duch na teste"... nic nie je vidiet, skus o dva dni. drzim palce 😉

nikol_95
10. júl 2015

@steinarka viem nevadi iba sa mi to vzdalo

steinarka
10. júl 2015

@nikol_95 co sa vzdalo? akoze embryjko sa vzdalo? mala si ducha na teste a teraz nemas nic? ci ako?? lebo nerozumiem co sa vzdalo 😕

zuzannaaa
10. júl 2015

@lili654 to je tvoj .... Tak tam nico je 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre