Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kikuska_nr
30. jún 2011

@vierka0 aj mna uz take nieco napadlo. Zajtra sa chystam k lekarovi, tak uvidim, co mi povie. Krvacala som inak len jeden den, takze klasicka ms to nebola...snad to nebude nic zle, citala som, ze krvacanie moze byt ked sa uhniezduje vajicko... 🙂 alebo aj nie ☹ zajtra budem mudrejsia dufam

vierka0
30. jún 2011

@kikuska_nr tak ked len jeden den je to cudne..ja som pri tom mikropotrate velmi silno krvacala..test si si dalsi nerobila?? ak uz ciarocka nie je (ak predtym bola) tak to tehu nie je..

vierka0
30. jún 2011

@majulosa skoda..vies kedy si mala ovulaciu?? ono sa celkom bezne stava ze ovulacia je posunuta a tym je posunuta aj menstruacia potom..ak nepride mrcha do troch dni, odporucam znovu otestovat..dlhsie cykly vsak mozu byt aj anovulacne, vtedy by bolo vhodne ist k lekarovi po vyvolavacku..

kikuska_nr
30. jún 2011

@vierka0 to mi je jasne, ale nerobila som si druhy test. Ved tak ci tak musim k lekarovi, nebola by som si vysledkom ista, nech by bol akykolvek...

vierka0
30. jún 2011

@kikuska_nr tak test ti len ukaze ci este mas hcg v tele alebo nie..ja som zistila ze potracam, ked mi po troch dnoch ciarka na teste uplne zoslabla..bola som hned na krv, a mala som pokles hcg za tri dni na tretinu..takze uz to bolo viac menej jasne..kazdopadne, jednodnove krvacanie je divne 🙂 test by ti aspon ukazal ci to moze byt tehotenstvo 🙂 lekar ti aj tak len vezme krv, na sone tak skoro este babo zvycajne nevidno..

kikuska_nr
30. jún 2011

@vierka0 a v ktorom tyzdni lekar na sone nieco vidi? lebo ja mam teraz vlastne 3 tyzdne meskanie, ak nepocitam ten jeden den, takze ak by, tak by to mohol byt uz taky 5 tyzden, nie? ale to by som uz asi mala aj nejake dalsie priznaky, nie? lebo fakt sa necitim nejak vynimocne inak... 😖

vierka0
30. jún 2011

@kikuska_nr ja som nemala okrem palenia zahy a mierneho tlaku v podbrusku ziadne ine priznaky 🙂 a tak je to stale 🙂 vobec mi nebyva zle, ani chute nemam, ani mi nic nesmrdi 🙂 no v piatom tyzdni by uz mohol vidiet nejaku machulku..mne robil prvykrat sono az v osmom tyzdni a to mal drobec len 7,6mm (velkostne bol len akoby 6+3tt) takze v podstate uz aj v piatom by mohlo byt nieco vidno..no ja by som si urcite este urobila test..ak si mala ciarocky min. tyzden, a je to tehu, tak dnes tam uz musis mat kolajnice 🙂

inak teraz to tak citam, ked ti meska tri tyzdne, to uz by si bola v 7tt, lebo ak mas stvortyzdnovy cyklus (priemer) + 3 tyzdne = 7tt

kikuska_nr
30. jún 2011

@vierka0 tak si teda asi ten test kupim a spravim dnes, dufam, ze tam tie kolajnice budu 😀

vierka0
30. jún 2011

@kikuska_nr daj vediet 🙂 a pred testovanim aspon dve hodky nepi vela vody 🙂

majulosa
30. jún 2011

@vierka0 ahoj no mala som ju na 15deň. tak neviem lebo tak či tak sa cítim blbo

vierka0
30. jún 2011

@majulosa a teraz si ktory den cyklu?

kikuska_nr
30. jún 2011

@vierka0 jasne, urcite dam vediet, dufam teda, ze budem mat dobru spravu 🙂 ozvem sa aj po navsteve lekara, co mi ten na to povedal...jaaaaj, normalne som z toho mimo, taketo veci 😉

majulosa
30. jún 2011

@vierka0 no teraz som 35deň

vierka0
30. jún 2011

@majulosa ach tak to uz by mal byt test jasny..a 20 dni lutealna faza sa mi nezda vobec..si si ista ze bola ovulacia 15dc ?? merias si bazalnu teplotu?

majulosa
30. jún 2011

@vierka0 ja mám mojka ten test na zistenei ovu dní zo svetielkom neviem ako sa to presne volá

vierka0
30. jún 2011

@majulosa na zaklade slin? to nie je velmi spolahlive..

1aduliatko1
30. jún 2011

Ahojte, zaujíma ma váš názor.
Naposledy som mala menštruáciu 2 dni, potom deň pauza a zase pokračovala normálne. Medzitým som mala s partnerom preruš. pohl. styk, a potom ešte po skončení menštruácie. Asi týždeň ma boleli vaječníky.Teraz som dostala menštruáciu už o 2 týždne skôr. (najskôr som mala len tmavohnedý výtok, druhý deň akoby menštruáciu, ďalší deň nič a teraz zase ). Myslíte, že by som mohla byť tehotná ? Na test je asi skoro.

majulosa
30. jún 2011

@vierka0 no tak potom ako si to mám zobrať z toho hlienu????

kocurko1
30. jún 2011

@1aduliatko1 v lekarni sa sa kupit test, ktory sa pouziva uz 5 dni po styku, ani netreba cakat na ms. Dokonca ho predavaju zvyhodnene dvojbalenie 🙂 Ja som si take predmenstruacne testy skusala vzdy, ked som chcela byt tehotna, pozorovala som na sebe priznaky a samozrejme test potvrdil ze som nebola.... Ine to bolo, ked mi uz meskala ms, citila som sa ,bezpriznakovo, a ono sa to 2x stastne podarilo. Zvracanie a neprijemne pocity nabehli az v 6gestacnom tyzdni.
Ved skus najprv ten skory test z lekarne a k doktorovi sa objednaj aj tak. Nech spravi sono a zoberie krv na hormonalny profil. Take ms som mavala ,zamlada, pri vysokom prolaktine a to som ani nemala priatela.

1aduliatko1
30. jún 2011

ja som po 4 rokoch vysadila anti... 3 krát som mala normálne ms, len tento mesiac mi to nejako hapruje ☹ žiadne iné príznaky nemám, len ma bolí už vyše týždňa v podbrušku..... vyskúšam ten test, lebo 2 týždne je dlho čakať 🙂

jancamad
30. jún 2011

ahojte, som 12 dní po milovaní, mala som plodne dni, bolí ma v podbrušku, som nafuknutá, mam biely až žltkavý vytok. chcem ešte trochu počkať do M či príde ( má prísť okolo 8.)a potom si spravim test. myslíte že bude pozitívny?

marikac
30. jún 2011

@jancamad sanca je vzdy,,,,vies presne,kedy bola ovulacia? citlivejsi test ti ukaze aspon dusika uz 3-4 pred vynechanim,pri troche stastia

jancamad
30. jún 2011

neviem presne kedy. možete mi to prosim objasniť? ovulacia nie je presne to čo plodne dni? či ovulaciou začínaju plodne dni? som z toho magor🙂)

marikac
30. jún 2011

@jancamad plodne dni su dni pred,pocas a cca den po ovulacii....samotna ovulacia-uvolnenie vajicka z vajecnika je kratky okamih /niekto pritom citi pichanie, bolest, niekto vobec nic/

jancamad
30. jún 2011

ja mam taky husty číri hlien, to je to?

vierka0
30. jún 2011

@majulosa ja osobne meriam bazalnu teplotu..ta sa mi zda na urcenie ovulacie najspolahlivejsia 🙂 je fakt, ze to zistis az retrospektivne, ale presne clovek je, kedy ovulka bola..skus otestovat opat o tri dni, ak test bude neg. a mrchy nikde, treba ist k lekarovi urcite..

vierka0
30. jún 2011

@1aduliatko1 ziadny test ti vysledok skor ako min. 9 dni od ovulacie neukaze..mne dokonca ledva viditelneho ducha ukazal najcitlivejsi test (ano ten, ktory tvrdi, ze ukaze vysledok uz pat dni po pocati) az 13dpo, takze pri tehotenskych testoch plati, ze trpezlivost ciarky prinasa 😉

vierka0
30. jún 2011

@jancamad znamena to, ze sa blizi ovulacia alebo je tesne po nej, plodny hlien je ciry a natahovaci min na par cm..

jancamad
30. jún 2011

tak som mala v ten den ten naťahovací hlien. keby som si urobila test už teraz nebolo by to skoro?

vierka0
30. jún 2011

@jancamad aky den? mas taky hlien teraz alebo co?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre