Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

steinarka
13. júl 2015

@lemra123 tak nesexuj, ked nie si pripravena.................. pripadne pri sexe zapoj aj rozum do toho.. nezijeme v stredoveku a nepotrebujeme na muzsky penis navliekat ovčie čreva.. dnes existuje taký moderný vynález, volá sa že kondóm

malinka888
13. júl 2015

@lemra123 ježiši tak prečo si konečne nedáte kondom ked na to nie ste pripravení?

lili654
13. júl 2015

@zuzannaaa a uz mi pekne stmavla čo ty nato

lemra123
13. júl 2015

Lebo sme boli vo vode a utrel si do predtym nez do dal do mna.A do mna dal len polku zaluda a potom hned aj vytiahol.lebi ho to bolelo

lili225
13. júl 2015

@malinka888 lebo ešte aj ten by im zostal "dnu"

malinka888
13. júl 2015

@lemra123 tak ako moja ja to trošku nechápem, sama vravíš že si to uvedomuješ aka si nezodpovedná a neviem čo a raz si ten kondom nedáte ..... ale asi je to zbytočné podľa mna by to ani nepomohlo podľa mna by si stresovala rovnako ako ked ste šli bez kondomu 😀 ja neviem ako ked nechceš ešte dieťa tak ja vidím len dve možnosti : bud sa chránte alebo nesexujte .... a ked už tak potom neste následky lebo toto naozaj svet ešte nevidel ....

aber
13. júl 2015

@lili654 je to tam 👉

steinarka
13. júl 2015

@lemra123 heej? ste boli vo vode? lebo predtym si pisala, ze ho mal mokry od predejakulacnej tekutiny.. tak ked ste boli vo vode ako si videla, ze je mokry od tej tekutiny? 😀 ci ste supli do vody, lebo ste nemali lubrikant pri sebe?? 😀 😀 😀

lemra123
13. júl 2015

@steinarka haha velmi si smiešna ja som sa pytala normalnu vec od ktorej sa bojim lebo sa chranime vždy. 🙂 len teraz nie lebo sme boli vo vode a tak on si potiahol...a vyšla mu ta tekutina a tak si to utrel 🙂 a potom... ;)

steinarka
13. júl 2015

@lemra123 no divne, ze zrazu sa tak vaaaazne zaujimas o to, ci nie si tehotna, ked doteraz si tu saskovala v kazdej teme 😉 a koniec koncov - urob si test, budes vediet.. pokial je negativny, tak sa tu nemusis kazdy bozi den pytat, ci si tehotna.. a ak testu neveris, chod za lekarom, ten ti povie... a ak mas malo rôčkov a nemas ani vlastneho doktora, tak to povedz mamke a pevne verim, ze dve-tri za ucho ti pomozu

lili225
13. júl 2015

@lemra123 aj ty si si tuším potiahla...ale z niečoho iného...píšeš stále väčšie nezmysli

steinarka
13. júl 2015

@lili225 😀

lusi24
13. júl 2015

baby viete čo nechápem prečo sa pýtaťe či môžete byť tehotné my do vás nevidíme... 😀 😀 😀 myslím že každá žena vie najlepšie či je a či nie

steinarka
13. júl 2015

@lusi24 no, kebyze ma ducha na teste a nie je si ista, tak to pochopim, ze ho sem da a spyta sa, co si myslime.. ale ze niekto tu uz par dni po ovulacii pise o tehotenskych priznakoch, bolavych prsiach, nevolnostiach, vracani, bolestiach hlavy, ci nafuknutom bruchu, alebo dokonca o stmavnutych bradavkach, tak pri tom sa mi normalne rozum zastavuje 🙄 a najlepsie ked si vymyslia tehotenske priznaky a maju uplne biely tehotensky test 😀 tak ja uz neviem ake tehotenske hormony v nich koluju 😀

lemra123
13. júl 2015

Zajtra si robim tehotensky test 🙂

lusi24
13. júl 2015

podla mna aj ten duch na teste ked urobim viacero testou nemožu ukázať to iste.a nikdy si baba nerobí jeden test

steinarka
13. júl 2015

@lemra123 urob rovno digitalny test, ktory ti ukaze kolko tyzdnov ma drobec 😉 pre istotu, aby si tu nestresovala s kanalikom..

lavinis
13. júl 2015

..ja som robila len jeden test...ono stačí počkať na meškanie MS a pár dní po meškaní otestovať a človek tak nemusí riešiť žiadnych duchov.

lusi24
13. júl 2015

@lavinis JA SOM SI ROBILA TESTY 2 ALE VEDELA SOM ZE SOM Tehotná CITILA SOM TO V SEBE.A EšTE MI AJ MEšKALI.

lemra123
13. júl 2015

Ja ani ducha nechcem mať.len cisty testik

steinarka
13. júl 2015

@lavinis 😀 niektorym staci len jeden, ale ja som sa nevedela dotestovat, ked som nasla ducha 😀 😀

steinarka
13. júl 2015

@lemra123 ved ani nebudes.. lebo ako tak pozeram von, betlehemsku hviezdu nikde nevidim 😀 😀 😀

lavinis
13. júl 2015

@steinarka ty mozes setko moja...ty mas narok 😀 ale uz ti netreba 😎

lemra123
13. júl 2015

@steinarka dufam ze sa ti dobre utahovalo 🙂Ďakujem za ukludnenie.Dovidopo 🙂

lavinis
13. júl 2015

ja som na to testovanie nikdy nemala nervy, aj s ex, ked sme sa snazili, vzdy som robila test az po par dnovom meskani MS. tiez vzdy len jeden 🙂)

steinarka
13. júl 2015

@lavinis tak to ta obdivujem 🙂

@lemra123 ahoooj a zajtra ukaz test 😉

aber
13. júl 2015

@lusi24 mne stačil len jeden, cítila som, že som tehotná 🙂

sibalka21
13. júl 2015

@lemra123 bože dievča na čo tí je tehu test? Veď ty nemáš šancu aby si bola tehotna, nemáš byť z čoho :D

steinarka
13. júl 2015

@sibalka21 😀 😀 mozno nejaky bacil z vody jej tam zabludil 😀

zuzannaaa
13. júl 2015

@steinarka dnes som mala dostat zatial nic ...... Len nech to tak ostane

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre