Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ajka103
15. júl 2015

@steinarka Veď ja viem že to takto má vela žien. Ale mne vždy začal menzes bez špinenia , trval 5 dní a potom deň som mala špinenie .. Ale teraz že 8-9 dní menzes , s toho 3 dni špinenie , ja neviem je to zvláštne 🙂 ..Ale tak nemám ani príznaky takže si to asi len nahováram .. 🙂

steinarka
15. júl 2015

@ajka103 vies, ale telo nie je stroj 🙂 nie sme naprogramovane roboty podla nejakych tabuliek.. menime sa a aj nase telo sa meni.. to, co vcera nase telo robilo tak, dnes robi inak.. rovnako je to aj s menstruaciou 🙂 doteraz si nespinila, teraz ano.. telo samo vie ako sa najlepsie precisti..

sara9000
15. júl 2015

@luta13 ..takze zatial nic,dnes som si robola test a vysiel.negativny,len uz neviem ci si to nahovaram ale dnes mi bolo zasa zle...zacali ma aj prsia pobolievat tak som teda zvedava ,co z toho bude...

luta13
15. júl 2015

@sara9000 tak pockaj a uvidis, ci bude MS, alebo na dalsom teste //...drzim palce, nech to vyjde, ako si zelas...🙂

sara9000
15. júl 2015

@luta13 dakujem krasne, dufam ze tam.budem vidiet vysnivane // 🙂 a Vam dvom nech sa dari 🙂

luta13
16. júl 2015

@sara9000 dakujeme...😉

andi1234
17. júl 2015

Mam husty biely vytok ktory trochu zapacha.Menstruacia mi ma prist o 1 den.Moze to byt infekcia alebo kvoli menstruacie?Alebo mozem byt tehotna? Tehotensky test som mala negativny.

steinarka
17. júl 2015

@andi1234 vytok zapachat nesmie.. pokial ano, bude nejaky problem..

zuzana256
17. júl 2015

ahojte vcera som dostala ms aj bolesti som mala a tento druhy den mam krvacanie a bledo ruzovy vytok a vcera som najprv mala len bledo hnedy vytok a trosku biely taky natahovaci ale malinko mam nafuknute brucho ako by som uz bola neviem kolkatom a je mi aj na zvracanie ide mi to hore krkom

steinarka
17. júl 2015

@zuzana256 normalna menstruacia a priznaky 🙂 drzim palce buduci cyklus

zuzana256
17. júl 2015

@steinarka ok dik

zuzana256
17. júl 2015

a bazalna teplota pocas ms moze bit 37,1 a bolia ma stale krize

sibalka21
17. júl 2015

@andi1234 to bude infekcia nie tehotenstvo

steinarka
17. júl 2015

@zuzana256 jasne, ona potom aj tak klesne pred ovulaciou.. takze pohoda

zuzana256
17. júl 2015
gabikamicka
17. júl 2015

Ahojte prosím o radu uz Mi to je divne, týžden sa prejedám v kuse No strašne citim hlad chut do jedla stále Mixujem jedlo no mam hnačky uz 3 den aj 4x za den no citim sa veľmi nafúknutá boli ma bruško na dotyk zvyčajne mávam hnačku ale len raz a to uz aj hned dostanem ms. Aj pobolieva ako na ms no nie dlho. Dnes mala prist ms ale este nieje co vy nato co by som mala robiť?velke Ď. 😚

gabikamicka
17. júl 2015

Moze ísť o tehu alebo len o klasiku pred ms syndróm?

steinarka
17. júl 2015

@gabikamicka chute a pazravost v tehotenstve prichadzaju neskor, takze tehotenske priznaky to este nie su, no nie je vylucene, ze si tehotna.. ale viac ako my, ti povie test, pretoze sa ti kludne mohla posunut ovulacia..

gabikamicka
17. júl 2015

@steinarka Minulú menstruaciu som mala skor na 20. Den cyklu a sex sme mali este pred tou ms. Aj v plodne dni bez ochrany,pocas menstruacii 1.den na plno pred tim sme mali pauzu so sexom obaja mesiac a pol

steinarka
17. júl 2015

@gabikamicka to ale este neznamena, ze nutne musis byt tehotna 🙂 aj ked mozne to je

gabikamicka
17. júl 2015

@steinarka nutne nie no mam viacero príznakov len preto

steinarka
18. júl 2015

@gabikamicka nechcem byt zla, ale vela zien si pletie predmenstruacny syndrom s tehotenskymi priznakmi.. ak si chces byt ista, test ti povie viac

andi1234
18. júl 2015

Mám taký čudný pocit.Dnes ešte Ms neprišla,ale mám žilnate prsia trocha bolave chodím často na wc.DÚfam že jeto len predmendtruacny synfrom alebo som tehu?Test mi vysiel negativny 🙂

steinarka
18. júl 2015

@andi1234 ak ti mala ms dojst vcera, tak s velkou pravdepodobnostou uz by na teste bol minimalne duch.. 😉 no ale zazraky sa deju

andi1234
18. júl 2015

Test som si robila este pred MS 🙂

gabikamicka
18. júl 2015

@steinarka ďakujem no mozno sa viac sledujem preto sa mi to tak zdá a mozem vedieť ake by to boli priznaky v tehu? O co su rozlisne ?

steinarka
18. júl 2015

@gabikamicka prichadzaju neskor.. najprv ma zena klasicky predmenstruacny syndrom, teda bolest podbruska, hlavy, pocit nafuknutia, bolestive prsniky, pazravost.. alebo aj vobec ziadne priznaky.. nevolnost, chute, stmavnute dvorce, nafuknute brucho, a ine ozajstne priznaky, to vsetko pride az neskor.. preto je najlepsie kadejake priznaky vypustit z hlavy.. je mnoho zien, ktore ani pocas tehotenstva nic nepocituju.. najlepsie je urobit si test.. ten povie na com zena je.. aj ked su pripady, kedy bol negativny a zena bola tehotna, ale to su vynimky.. a ak chces mat uplnu istotu a mas pocit, ze test klame, tak chod k lekarovi.. mnozstvo hcg v krvi potvrdi alebo vyvrati tehotenstvo na 100%

gabikamicka
18. júl 2015

@steinarka najrozumnejšie asi tomu nevenovať pozornosť ale test asi bude spoľahlivý ďakujem za vše

zuzanka3381
18. júl 2015

@steinarka
@gabikamicka presne tak, ja som zistila až v druhom mesiaci, že som tehotná. Aj to až po vynechaní MS, síce, ja som ho mala nepravidelný, takže v podstate mi to divné nebolo, keď MS nedošla načas a po spravení testu 🙂 Gabika, každé tehu je iné, každá žena je iná. Netreba so sebou experimentovať, namýšľať si. Treba spraviť testík, ak je negatívny, chvíľku ešte počkať, ak sa mrcha nedostaví, spraviť ďalší a ak nič, treba zájsť k lekárovi, to je najlepšie.

zuzanka3381
18. júl 2015

@gabikamicka toto si napísala múdro 🙂 Schvaľujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre