Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

aber
23. júl 2015

@steinarka nemá byť z čoho tehotná, lebo len pred dvoma dňami jej končil menzes, stále píše o tom istom... Nemala by sa tak sledovať...

flavia1
23. júl 2015

@barborka0 z istého uhla tam vidím ducha... ja som mala tiež slabučkého a bolo to tam🙂

aber
24. júl 2015

@zuzana256 Zuzka vieš čo sú tehotenské chute? Keď kešu oriešky zajedas s bananmi v čokoláde a nevieš ktoré chceš ako prvé jesť 🍴, keď si uvaris jedlo a potom dostaneš chuť na úplne niečo iné..., tak veľmi sa nesleduj lebo sa ti to nepodarí, nesmieš na to myslieť, hlavne ber kyselinu listovú, urob si pár dní detox tela, a teš sa so života

barborka0
24. júl 2015

@flavia1 ja som uz zacala spinit tak sa mi uz pravdepodobne menzes rozbieha

zuzana256
24. júl 2015

@aber ahoj kyselinu listovu berem

aber
24. júl 2015

@zuzana256 to je super 👌, máš také príznaky ako ja? Vieš, keď stále opakujes tie isté veci, ľudia si už z teba srandu robia. Nemôžeš byť tehotná, keď si ešte nemala ani ovulaciu, nie jeden deň po menzese, naozaj uvedom sa, lebo si ľuďom na smiech, je tu pár dobrých duší čo ti poradí ale keď uvidia tvoje meno a lemra čo tak isto píše stále to isté, ľuďom dvihas žlč, vôbec na nič nemysli, aj ja som sa tak sledovala a vymýšľala si príznaky, a tehotná som predsa nebola. Nadýchni sa a rob niečo iné a držím ti palce

steinarka
24. júl 2015

@aber 😀 a to mi tu ktosi pisal, ze vraj som tvrda.. no klobuk dole teda 😀 vidim, ze sa mam co ucit 😀

steinarka
24. júl 2015

Inak, namiesto trepania sa kyselinou listovou je ovela prospesnejsie jest viac zeleniny a ovocia, ved leto je na to ako stvorene..

flavia1
24. júl 2015

@barborka0 daj vedieť, či sa rozbehla

aber
24. júl 2015

@steinarka to nie že tvrdá ale to, že len pravdu som písala, mňa ako prvá vec napadla, keď som zase čítala jej príspevok, že zase traposi, pravda je to, že silou mocou chce niečo čo sa jej takýmto prístupom nepodarí. Čím viac bude tlačiť na pílu, tým viac bude odolávať. Ja musím kyselinu listovú užívať, lebo nejako neznesiem zeleninu, je mi z nej zle 😞čo som ju predtým milovala ani paradajky ani paprika nič nemôžem 😞chcela som lečo aspoň urobiť a prišlo mi z vône zle... 😢z ovocia len melón 🍉 a broskyne.. Neviem čo mám robiť...

aber
24. júl 2015

@steinarka tomu sa hovorí úprimnosť

lucinka1998
24. júl 2015

Ahojte.. mám takú otázku.. mali sme s priateľom nechránený sex počas mojich plodných dní, nespravil sa do mňa ale asi tak po pol hodine sme to robili znova a hneď po sexe som mala bolesť v ľavom vaječníku.. môže to byť tehotenstvo? ďakujem

zuzanka3381
24. júl 2015

@lucinka1998 Určite nie

zuzanka3381
24. júl 2015

@steinarka Ja som jedla vždy veľa zeleniny a ovocia a aj na začiatku tehu, aj pred tehu a aj napriek tomu mi po potrate v nemocke jeden docent povedal, že určite si mám kúpiť kyselinu listovú. takže ju beriem vlastne až doteraz. Aj napriek tomu, že papám tú zeleninu aj ovocie 🙂

zuzanka3381
24. júl 2015

@aber Vieš, keď niektorým ženám ťažko vysvetlíš niektoré veci 🙂 Ja už som jej tiež niekoľkokrát písala, ale to akoby si hrach o stenu hádzala

petraslov
24. júl 2015

@lucinka1998 určite ešte nie, veď keby aj nejaká spermia sa z predchádzajúcej ejakulácie len nejako dostala do teba, nemá šancu sa hneď po sexe dostať k vajíčku a oplodniť ho, cesta spermie trvá 24 - 48 hodín, kým sa dostane k vajíčku. Tá bolesť môže byť spôsobená uvoľnením sa zrelého vajíčka z vaječníka, kedy sa vydáva na svoju cestu do maternice, kde môže stretnúť nejakú tú spermiu. Tehotná ešte určite nie si, ale že môžeš ostať, vylúčené tiež nie je.

lucinka1998
24. júl 2015

ale nejaká pravdepodobnosť tam je že?

lilimoni
24. júl 2015

@lucinka1998 hraniciaca s nulou je ta pravdepodobnost. Dva zdravi ak aj trafia ovulaciu je sanca 16%

lucinka1998
24. júl 2015

@petraslov ďakujem za odpoveď

lucinka1998
24. júl 2015

@lilimoni ďakujem

zuzanka3381
24. júl 2015

@lucinka1998 hlavne by som ti odporúčala ochranu, ak nechceš byť ešte maminou, je to viac zodpovedné, ako potom stresovať. A hlavne je kopec možností ako sa chrániť sme v 21. storočí 🙂

lucinka1998
24. júl 2015

@zuzanka3381 no to teda ešte nechcem 🙂 .. som si vedomá, že to bolo maximálne nezodpovedné.. ale tak stalo sa a dúfam a verím, že bez následkov.. ten stres je hrozný

steinarka
24. júl 2015

@aber 😀 ale ved jasne, rozumiem, ja som to myslela ironicky 😀

@zuzanka3381 zuzke sme tu uz mnohe vysvetlovali a snazili sme sa jej poradit, no co uz, neda si povedat 🙂 komu niet rady, tomu niet pomoci.. a co sa tyka tej kyseliny listovej, na zaciatku tehotenstva som ju, samozrejme, uzivala aj ja.. ale kedze sa stravujem a stravovala som sa stale viac zeleninou a ovocim, nez "normalnymi" jedlami, tak jej mam az az.. a co sa tyka doktorov, tak vies, ze farmacia sa snazi zarabat na ludoch, tak samozrejme, ze ti bola kyselina listova odporucana.. tym ale nechcem povedat, aby si ju nebrala.. ak to tak citis, kludne ju papaj dalej.. ja zachvilu zacnem 5 mesiac a rozmyslam, ze si ju kupim a obcas ju hodim do seba, ved uskodit neuskodi a kazdy den ju brat nebudem 🙂 drzim palce

barborka0
25. júl 2015

@flavia1 ano rozbehla sa...nevadi budeme skusat dalej 🙂

flavia1
25. júl 2015

@barborka0 presne tak to nevadí, príde to vo vhodný čas, určite sa to čoskoro podarí🙂

zuzanka3381
25. júl 2015

@steinarka
Ja ti poviem pravdu, že u môjho gynekológa najviac núka sestrička 🙂)) Doktor nie. Jedine tú kyselinu. Neviem som spokojná. Nie som zástancom liekov a vitamínov v tabletkovej forme, ale pokiaľ treba, tak sa nebránim.
Veľa zdravíčka aj tebe, my už finišujeme, tak snáď úspešne 🙂

barborka0
25. júl 2015

@flavia1 presne tak 🙂

ewik_
25. júl 2015

Ahojte kočky, chcem sa Vás opýtať či už mala niektorá z vás väčšie bradavky a také modré žilky ( ešte som také nemala ani pred menštruáciou ) a silné tlaky v podbrušku ako z blížiacej sa menštruácie. menštruáciu mám dostať za 4 dni a bojím sa že zase robím plané poplachy kedže pred týždňom mi vyšiel negatívny test. ( snažíme sa už vyše pol roka ) ďakujem 🙂

aber
25. júl 2015

@ewik_ netreba si zatiaľ všetko pripúšťat, budeš potom sklamaná, ja viem o čom hovorím, aj ja som si nahovarala všetko možné 🙆, aj meškali, aj prsia boleli, aj brucho a nakoniec nič, prestala som riešiť a potom som hneď otehotnela.. Si myslím, že zbytočne sisi test robila, keď si asi vtedy mala ovulku, to ešte telo nezareaguje tehotenstvo, ja som si robila test 5 dní pred menzesom a bol negat. 3 dni meškali a potom už bol pozit.. Nemysli Na nič, tu ti dajú možno nádej a potom budeš sklamaná, to či si alebo nie ukáže čas ⌚ počkáj pokiaľ ti budú meškať pár dní až potom si urob ďalší, hlavne musíš byť v pohode a pozitívne myslieť, snáď to budeš mať ako ja, som si nato aj kychla, držím moc palčeky

ewik_
25. júl 2015

@aber ďakujem ti veľmi pekne za radu a budem sa toho držať keď príde príde 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre