Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

majulosa
30. jún 2011

@vierka0 no tak uvidím a počkám ešte týždeň a potom mám ísť aj tak ku doktorke. Ďakujem veľmi pekne za pomoc

kikuska_nr
1. júl 2011

@vierka0 ajoj, tak vcera som sa k tomu testu nakoniec nedostala, zase som krvacala, tak som sa cela nestastna dnes vybrala k lekarovi...machulka ma 5mm a sme v 6 tt 😀 strasne sa tesim 🙂

kikuska_nr
1. júl 2011

@1aduliatko1 ahoj, ja som vysadila tabletky po 7 rokoch, 2krat som mala ms normalne a od januara tohto roka stale tak vselijako, niekedy 5 tyzdnov, niekedy aj vobec...naozaj si sprav test, ak si chces byt ista, ale tehotna nemusis byt, len mas rozhodeny cyklus, ako som aj ja mala...

vierka0
1. júl 2011

@kikuska_nr super 🙂 len to krvacanie nie je velmi dobre..dal ti nejake lieky??

maslenova
1. júl 2011

Krasny den chcela by som sa spytat ci mozem byt tehotna ked dom mala stik z manzelom vcera a do menzesu mam 7 dni??? a kedy si mozem urobit tehotensky test???? poradi mi niekto dakujem 🙂

slivocka
1. júl 2011

@maslenova test najskôr 10 dni po styku, skôr nema vyznam. 😉

maslenova
1. júl 2011

@slivocka aha no budem vediet len vcera sme mali stik a o sedem 7 mam dostat memzes tak neviem preto sa pytam

slivocka
1. júl 2011

@maslenova zalezi od toho kedy si mala ovulaciu, ked si ju mala vcera alebo 2 dni dozadu tak mozes otehotniet. ked si ju mala pred tyzdnom tak nie. neviem ake dlhe mas cykly , ci su pravidelne atd.

vierka0
1. júl 2011

@maslenova pokial mavas pravidelnu menstruaciu, tak je malo pravdepodobne aby si mohla otehotniet 7 dni pred planovanou menstruaciou..ovulacia je zvycajne 12-16 dni pred menstruaciou

maslenova
1. júl 2011

ovulaciu som mala 28.6

slivocka
1. júl 2011

@maslenova ked si mala ovulaciu toho 28.6. tak ms nečakaj o 7 dni, az najskôr o 12-16 dni ako pise vierka. sanca na tehu tam je aj ked si myslim ze nizka

maslenova
1. júl 2011

@vierka0 ja som si citaka a vysla mi ovulacia 28.6 tak neviem ci to je spravde

maslenova
1. júl 2011

@slivocka kamoska mi pslala taky clanok a tam bola kaklilacka kedy mam ovulaciu neviem ci som to dobre pochopila bolo tam ze si mam vupocitak posledny den menzesu a to bolo 14.6 tak neviem :(

maslenova
1. júl 2011

@maslenova dakujem za radu viem som horozna dakujem este raz 🙂

slivocka
1. júl 2011

@maslenova 😀 tak takymi kalkulačkami sa neriad, kedy mas ovulaciu mozes zistit akurat meranim bazalnej teploty alebo vysetrenim u gynekologa 😉

vierka0
1. júl 2011

@maslenova to je nejaka blbost..prvy den ms sa pocita ako zaciatok noveho cyklu..ak mavas pravidelnu menstruaciu, tak ovulaciu si zhruba mozes vypocitat tak, ze si od planovanej menstruacie odpocitas tych 12-16 dni a vtedy (zhruba) su plodne dni .. ak chces presnejsie vediet, kedy je ovulacie je vhodne sledovat hlien a merat teplotu..

jancamad
1. júl 2011

nie nemam ho teraz, mala som ho vtedy ked sme sa milovali.🙂 to znamená že som mala plodne dni nie? pytala som sa gyndoša, tak mi vravel že je to vtedy. tak neviem teraz🙂 robila som si dnes test, ale som asi zle porobila, lebo mi neukazalo ani jednu čiarku:( tak musim ešte raz. nedá sa použiť potom test ešte raz? myslím keď tam nie je ani jedna čiarka

vbc22
2. júl 2011

dievcataaaaaaaaa, dnes rano som si robila mamatest 10 a boli dva pruzky!!!!!!!!! druhy slabucky,ale je TAM, pre istotu som spravila aj inu znacku, tam druhy este slabsi, ale bol! Ja sa tak bojim tesit, myslite,ze by som mohla byt tehu? stale ma boli v podbrusku ako pred ms a som hroozne unavena. dnes mam 31 DC som mesiac po vysadeni HAK takze neviem presne kolkodenny mam cyklus, odpadnem ak nam to vyslo na prvykrat 😀 chcem si byt uz stopercentne ista. na 28 DC som si robila test, kt. bol negativny, ale za par hodin tam bola aj druha ciarka, tak mi to nedalo a skusila som na 29 DC - negativny, 30 DC tam som mala slabucku druhu ciarku a dnes ako som uz pisala. Zakazdym som mala inu znacku testu, ale vzdy citlivost 10. Kocky radili mamatest-vraj je najlepsi, ten vysiel pozitivny. Manzelik este nevie, ale skusim pockat do bud tyzdna, bude mat krasny darcek k sviatku

stanka1986ke
2. júl 2011

ahojte no mne menstruacia meska 8 dni...je mi aj zle aj ma pobolievaju vajecniky, zmeny na prsiach.... test mi vychadza len slabulilinko poz.aj to ked je ranny moc..a v krvi mi vyslo neg. tak teraz neviem.citala som na nete ze v moci je hcg skor ako v krvi...no tak neviem co si mam o tom mysliet..inak mam pravidelnu menstruaciu.potesi ma vas nazor....

denda29
2. júl 2011

@stanka1986ke ahoj kedy si robila test??? 8dni meskania je dost uz by si mala mat krasne ciarky. Mohla sa ti aj ovu posunut a preto ti tolko meska. treba skusit dalsi tes?? ake mas testy? 😉

denda29
2. júl 2011

@vbc22 pravdepodobne si tehu a aj po tichucky gratulujem 😵 . no skus este zajtra rano testnut a aj pozajtra drzim palce daj potom vediet 😀

lucka1987
2. júl 2011

@stanka1986ke ahoj, no pravda je ze v krvy mas najskor hcg az potom je ho mozne zistit z mocu... 😅 vyslo to raz tak aj mojej segre, slabulinka ciarka, na druhy den bezala do nemocky ze krvaca, a tam jej vzali krv a ze vobec nie je tehotna.. ale pritom // jej vysli na dvoch testoch. a tak len povedali ze to ze krvaca su bezne kramy 😕
skus este pockat dva dni a urob si test znovu... mne sa tiez dlho neukazovali silne // drzim palce.

vierka0
2. júl 2011

@vbc22 nam to tiez vyslo na prvykrat 🙂 bohuzial som potratila v piatom tyzdni, ale hned sa nam podarilo dalsie 🙂 ak ciarocka tmavne, je to dobre 🙂 blahozelam 🙂

vierka0
2. júl 2011

@jancamad test druhykrat urcite nemozes pouzit..teda mozes, ale uz ti neukaze vysledok iny ako uz raz ukazal..

vierka0
2. júl 2011

@stanka1986ke treba otestovat znovu o dva tri dni, ciarocka by mala tmavnut..ak nebude, tak to nie je dobry znak..fakt je, ze z krvi su presnejsie vysledky ako z mocu a pozor, niektore testy maju vytlacenu ryhu, kde ma byt ciarka co sa niekomu moze zdat ako ciarka..tehu ciarka ma byt hruba ako kontrolna a ruzova (aj ked len slabo)

stanka1986ke
2. júl 2011

no ja mam ovulaciu na 21 den cyklu a menstruaciu som mala 28.5.
ked som cakala viktorku tak som bola v 11 tt a test neg. len ultrazvuk ukazal.aj to len nahodou na to prisli
a druhe ktore som potratila v 5 tt tiez mi nic neukazovala az potom bummm

zora256
2. júl 2011

Ahojte!
Tak ja som brala Hak až 4 roky a po dvoch rokoch som otehotnela.A to som mala upravovanú menzes každých 21dní mi chodilo,tak mi neprichádzali,tak som počkala ďalších 21dní a spravila si test a negatívny bol po týždni bola druhá čiarka slabučká,ale bola o 3-4 dni som testla znovu a už boli krásne,a teraz mám do termínu už len 10dní,tak vám kočky prajem zažiť tento krásny pocit tehu. 😉

denda29
2. júl 2011

@zora256 hmmm to fakt az tak neskoro vysla druha ciarka ????? 😕

zora256
2. júl 2011

Tak mne hej,a to som bola už v 5tt,keď som šla k lekárovi o pár dní.Tak asi to závisí aj od genetiky,alebo ja neviem,lebo niekomu hneď ukáže a mne až na 5tt,tak uvidíš,ako to bude u teba.

denda29
2. júl 2011

@zora256 inak ja pri malej som zistila ze som tehu az v tretom mesiaci..takze vsetko moze by....tak a tebe prajem nech to mas cim skor za sebou a zdrave babetko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre