Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

aber
1. aug 2015

@petraslov lenže to už tu všetkých vytáča,

verca125
1. aug 2015

ahojte, ked pridem o panenstvo, co mozem ocakavat ? ked priatel do mna ide hlbsie vzdy ma to zaboli :( mozem krvacat aj po dalsie dni ?

steinarka
1. aug 2015

@verca125 ked prides o panenstvo, tak ocakavaj, ze sa dole zavzdusnis a prefuk vaginy sposobi narast mozgovej hmoty, co bude viest k zvyseniu tvojho iq a strate chuti na debilne otazky 😉 vela stastia

aber
1. aug 2015

@verca125 toto je iná téma, a rada používaj lubrikant a nebude bolieť a či budeš krvácať, to nik nevie, len ty a Tvoje telo

lemra123
1. aug 2015

Ked som mala MS 21.7 a trvala 7 dní kedy by som mala mať ovulaciu?Mala som nechraneny styk s priatelom vcera ktory sa domna neurobil podla vas mozem otehotniet?

steinarka
1. aug 2015

@lemra123 si trapna ako stierače na ponorke.. zajdi k psychologovi, to ti da viac ako nezmyselne pisanie na konika..

lemra123
1. aug 2015

No ale akože nie neurobil sa do mna ale robili sme to 2x ... 😒 a ked mu nieco uniklo? Moze to byt ono?

lenadka
1. aug 2015

@lemra123 plodné dni máš podľa kalendára na výpočet ovulácie od 1-6.augusta. Pravdepodobnosť pri styku ako opisuješ je maličká.

adulienka16
1. aug 2015

Baby mozem byt tehotna ak som mala velmi slabu menstruaciu?da sa povedat ze skoro ziadnu

steinarka
1. aug 2015

@adulienka16 ano, mozes.. urob si test, ten ti povie viac ako my

adulienka16
1. aug 2015

@steinarka test som si robila 2dni ako skoncila ms a nic myslis ze teraz by uz nieco ukazal?

steinarka
1. aug 2015

@adulienka16 no mala by byt uz ciarka.. aj keby ta "ms" znamenala napriklad uhniezdovanie, tak dva dni po nej by bolo vidno uz aj maleho ducha na teste

simonkamoja
1. aug 2015

ahoj mne ukázalo čiarku myslím hneď po menštruácii,aj keď veľmi slabú

adulienka16
1. aug 2015

@steinarka
@simonkamoja dakujem baby v pondelok skocim kupit test a uvidim

aber
2. aug 2015

@lenadka ona je malička a trošička na hlavičku padnuta.... Tým štýlom ako píše svoje nechranene polo styky, ešte asi ani menštruáciu nemala, že ju ešte nikto nezrušil

aber
2. aug 2015

@lilimoni a hlavne nereagovať

lenadka
2. aug 2015

@adulienka16 som zvedavá, mala by som spoločníčku na tehuľkovanie s 3-tím dieťaťom 🙂

adulienka16
2. aug 2015

@lenadka aj ja som zvedava zajtra idem kupit test dnes mi je cely den zle tak uvidim

lemra123
3. aug 2015

Dnes rano som si merala Bazalnu trplotu bola 36,6 mam taky vodnaty vytok trocha biely 🙂 mozem byt pred ovu? 🙂

petrulkans
3. aug 2015

Babule co myslite? Vidite tam nieco? Ci to zas vidim len ja...dnes 13 dpo,doobeda to vyzeral na ms,ale konalo sa zatial len spinenie..rano test slabunky duch, teraz trosku silnejsie, v telefone vidno pekne,ale na pc som musela trosku sytejsie farby zvolit,aby to bolo zretelnejsie..teplota je stale hore zatial...co myslite? je tam duch??

alexik11
3. aug 2015

@petrulkans Vidím dúšika. 🙂

petrulkans
3. aug 2015

@alexik11 odlahlo mi ze nie som sama...

alexik11
3. aug 2015

@petrulkans Už len čakať, či z dúšika bude poriadny duch, a potom čiarka. 🙂

petrulkans
3. aug 2015

@alexik11 dufam ze ano...krcpov mame uz celkom velkych a po roku- roku a pol,po sklamani zo straty v 11.tt by to bolo konecne velke stastie

alexik11
3. aug 2015

@petrulkans Chápem... Držím veľmi palce. 🙂

lili225
3. aug 2015

@petrulkans držím palce veľmi

petrulkans
3. aug 2015

@alexik11
@lili225 dakujem 🙂

steinarka
3. aug 2015

@petrulkans skus dat neupravenu fotku

petrulkans
3. aug 2015

@steinarka tretia v poradi nie je upravena..to mne tak sproste foti telefon..negativ tiez nie je upraveny..upravena je len prva a posledna

petrulkans
3. aug 2015

@steinarka negativ som aj chcela zosvetlit trochu,ale neslo mi to, tak som to nechala tak radsej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre