Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

steinarka
3. aug 2015

@petrulkans aha.. no cosi tam je, zalezi len, ci to bude silniet 🙂 drzim palce

petrulkans
3. aug 2015

@steinarka no ved to..to som zvedava aj ja..mam dost zmiesane pocity a citim sa tak zvlastne..miestami akoby sa mala kazdu chvilu spustit ms a miestami akoby ani prist este nemala..len som strasne nervozna z toho cakania a z toho ze stale lietam na "malu"..uz som viac na WCku ako s detmi

steinarka
3. aug 2015

@petrulkans jasne, uplne chapem 🙂 zajtra, pripadne pozajtra uz budes presne vediet na com si

petrulkans
3. aug 2015

@steinarka to dufam, zajtra to radsej necham tak,ale pozajtra spravim test a uvidime..ak sa samozrejme medzi tym nespusti ms

aber
3. aug 2015

@alexik11 aj ja držím palčeky ☺

lubka1983
3. aug 2015

@aber ty si tehuuuuuuuu,,,boze moja.........nepochvalis...

aber
3. aug 2015

@lubka1983 ahoj, lebo sa teraz bojím, ešte ani knižku nemám ☺

aber
3. aug 2015

Ešte ani rodina nevie..

lubka1983
3. aug 2015

@aber chapem....ved vieme svoje...a rodina sa to z mk nedozvie?

aber
3. aug 2015

Myslím širšiu rodinu, len blízka mama otec brat sestra, 2 kamošky a babka a ty ☺

lenadka
4. aug 2015

@adulienka16 testovala si?

zuzanka3381
4. aug 2015

@aber A ja to už viem 🙂 Ale neboj, bude dobre, všetko bude v poriadku. Pevne verím

sara34valentina
4. aug 2015

@petrulkans aj ja ho tam vidim ale 13dc to nebude po ovulke, teda len ak trvalo dlhsie uhniezdovaniu 😉

sara34valentina
4. aug 2015

zeny tie co ste tu tehulky, ako ste sa citili tyzden asi pred mrchou?? boleli vas prsia, podbrusko ako ked mate dostat?? my skuskame 4mesiac a zase mam pocit ze dostanem 🙄 v nedelu, vsetko ma uz boli 🙄 lebo mam pocit, ze ked sa nam raz podari ani nebudem vediet, kedze ma vzdy asi 5den po ouvlke vsetko zacne boliet uz na ms a presne o 7dni potom dostanem, mam 12dnovu Lfazu 😨 PISTE 🙂

sara34valentina
4. aug 2015

@lemra123 ano moze, pretoze uz tie prve kvapky obsahuju spermie ale myslim si ze nie tolko aby si otehotnela, takze hlavu hore, a radsej pouzivaj kondomy !! 😅

lenadka
4. aug 2015

@sara34valentina pred ms som mala pocit akoby mal prísť, presne, len neprišla a boleli ma prsia a bolia doteraz len menej aj bruško už tak nebolí ani vaječníky, napr. ale teraz ma bolia kríže trošku a aj bruško trolinku, ale menej ako pred ms a týždeň po termíne ms, to som stále čakala že dostanem, lebo bolesti dosť veľké a nič, len // na teste.

steinarka
4. aug 2015

@sara34valentina vies, poviem ti takto.. su zeny, ktore si mylia predmenstruacny syndrom s tehotenskymi priznakmi, a tak mozes dostat rozne odpovede.. avsak pravdou je, ze zo zaciatku tehotenstva to vyzera fakt ako predmenstruacny syndrom - bolestive prsia, bolest podbruska, bolest hlavy, krizov, mozno aj nevolnost.. zalezi od toho ako je na tom telo.. to vsak nemusi znamenat hned tehotenstvo, ale nemusi to znamenat ani menstruaciu.. tazko jednoznacne odpovedat na tvoju otazku.
co sa mna tyka, za styri roky som mala kadejake "priznaky" pred menstruaciou, avsak ked som otehotnela, tak jedine co bolo "ine" bolo, ze od uhniezdenia ma bolelo podbrusko.. ale az tak, ze ked sme sa s manzelom milovali, tak sa bolest zintenzivnila natolko, ze mi bolo az na odpadnutie.. len to jedine sa u mna prejavilo.. no a ta predmenstruacna bolest este pokracuje aj v tehotenstve 😉

sara34valentina
4. aug 2015

@lenadka jeeej dakujem pekne, velmi si prajem otehotniet, mam 34r 4pokus ale sa bojim ze zase dostanem , mna furt 7dni pred ms vsetko boli, preto to asi nerozpoznam ak dakedy aj tehu budem.............od vcera som viac unavena , ale to som vzdy 😀 😀 😀 😀 😀 inak nic, len bolesti na ms 😨

sara34valentina
4. aug 2015

@steinarka no super, dakujem 🙂 no si to pekne napisala, aj moja kamaratk amala silne dokonca mi povedala ze si musela dat ibalgin lebo mala krce a to uz bola tehotna .. nosila vlozku a ms nikde potom po 4dnoch test a kolajnice silne ze jej skoro oci vypadli , a tiez ze mala silne dokonce silnesjie bolesti.... ah jaj, neostava opät nic, len cakat a cakat a dufat a dufat 😉 takmoc nenavidim tu svinuchu mrchu !! dakujem za odpoved 🙂 a to ze ma ak raz otehotniem cakaju bolesti ako opisujes na ms mi bude jedno 🙂 zvladnem vsetko, zvladla som aj silnejsie bolesti 😖 dakujem

steinarka
4. aug 2015

@sara34valentina presne ako pises, tu neostava nic ine, len cakat 🙂

sara34valentina
4. aug 2015

@steinarka ved len 6dni 🙂 ako dlho ste sa snazili vy? ty si ale 19r ?? 😨 😨 😨 😨 ja mam uz 34 r 😵

lenadka
4. aug 2015

@sara34valentina no presne aj ja som behala s vložkou, lebo bolesti riadne, že kedy už dostanem a toto bolo aj pri prvom tehu, pri druhom a treťom nie 😕

steinarka
4. aug 2015

@sara34valentina niee, ja mam 28.. styri roky sme sa snazili, uplne zdravi obaja.. cislo 19 to su "lajky" na mojom blogu 😀

lenadka
4. aug 2015

@steinarka a toto je teda nespravodivé, 4 r sa dvaja zdravý snažia a nič...o mňa sa len manžel obtrie a fuk ho 😀 😝 a teda v našom veku 38 a 43 sme si to už fakt mohli odpustiť 😀

steinarka
4. aug 2015

@lenadka nuz kazdy ma napisany svoj osud 🙂 my sa ale nestazujeme, mame tak krasny vztah po tych 4 rokoch, ze dnes sa taky najde len vynimocne

lenadka
4. aug 2015

@steinarka ešte ste mladý a detí budete mať koľko len chcete v 28 som porodila prvé, takže vidíš 3-4 stíhate v pohode 😉

sara34valentina
4. aug 2015

@steinarka aha inak som blondina tak preto a nevyznam sa zase tu neviem ako dobre 😉 fiha 4roky snad ma to necaka mam uz 34r 😖

steinarka
4. aug 2015

@lenadka niee, tolko ani nechceme 🙂 sme mladi, zdravi, milujeme sa a momentalne vsetko zameriavame na nasu lasku v mojom brusku.. ak sa potom pritrafi druhe, tak to bude bohato stacit 🙂

sara34valentina
4. aug 2015

@steinarka a cakas teraz babätko? zase som mimo prepac 😀

steinarka
4. aug 2015

@sara34valentina drzim palce, aby si nasla ciarky cim skor 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre