Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

aber
15. aug 2015

@moncici67 načo si chceš urobiť ďalší test ak už ho máš pozitívny? Radšej choď k lekárovi, ten ti tehotenstvo potvrdí... Teraz to zbytočne riešiš, že prečo sa ti objavili až po 2 týždňoch teš sa a ries prítomnosť a nie minulosť

majorosovalucia
15. aug 2015

@aber a poznam aj taky pripad, ze testy boli negativne, potom sla dotycna na HCG v krvi a potvrdili jej tehot, sice jej pomaly stupalo HCG ale bola tehotna, v juni 2015 sa jej narodili dvojicky chlapci.Takze niekedy priroda si to vie zariadit. Testy tehot najcitlivejsi je od 10 jednotiek / ma nejaku minimalnu medzu stanovitelnosti kedy uz vie zachytit tehot zmenou farby/,ale aj to nemusia testy zachytit - skore tehotenstvo.

majorosovalucia
15. aug 2015

@moncici67 cim skor chod k lekarovi a budes vediet nacom si.

moncici67
15. aug 2015

@aber testy su negativne preto sa pytam 🙂 dalsi tyzden idem na krv 🙂

andi1234
15. aug 2015

Viem že to sem nepatrí ale podla vás keď som mala menzes 21.7 a vcera som mala pohlavny styk tak je sanca ze otehotniem?

sara34valentina
15. aug 2015

@andi1234 aky dlhy mas cyklus?

1234lubka
15. aug 2015

@andi1234 to vtedy ti zacal ci skoncil? zavisi ake mas dlhe cykli, podla toho urcis plodne dni priblizne

sara34valentina
15. aug 2015

@moncici67 mne ukazal n a9dpo uz test 🙂po 2tyz meskania uz musi ukazat !

andi1234
15. aug 2015

@sara34valentina @1234lubka vtedy mi zacali a trvali 7 dní.No tak ako kedy mne velmi casto meskaju 🙂 nechodia nacas.Takze cca 30 dnový cyklus 🙂

blairgossip
15. aug 2015

Baby mne meska uz 10ty den, vsetky testy negativne, digitalny clearblue, pepino digitalny, pepino pasikovy, mamatest 10 pasikovy... :/

blairgossip
16. aug 2015

Dnes je to 10ty den meskania, na foto Blueclear digitalny, mamatest 10 a pepino 10 vsetko naraz teraz ráno robene.. A nic ziaden duch ani nic
A na digitalnom minus
.. Takze uz mozme tehotenstvo vylucit...mozu mi meskat z too ze som zobrala tabletku po A ze som brala antibiotika? Hm... Dufam ze nemam cistu alebo co :/

sara34valentina
16. aug 2015

@andi1234 ked mas 30dnovy ( ako som aj ja mala ) tak musis mat ovulaaciu vzdy na 16 alebo ako ja az na 18den ! len vtedy mozes otehotniet.....pretoze lf faza moze byt len 12-14dnova

sara34valentina
16. aug 2015

@blairgossip tehotna isto isto nie si, nemaj boja, ano meska ti kvoli antibioikam, aj ked teraz mam dilemu ze ked si brala antibiotika ci zabrala tabletka *po* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lebo pon tabletke po musis dostat hned ms do tyzdna

1234lubka
16. aug 2015

@andi1234 to je krasny cyklus keby nechodili na cas tak mas.raz 40 dnovy raz 50 raz 30, neviem aku mas lutealnu fazu ale plodne dni by som typovala od 15-18dc.

blairgossip
16. aug 2015

@sara34valentina ja som tabletku po zobrala 2 tyzdne pred tym ako som zacala brat antijiotika, a viackrat som uz mala tabletku po a nikdy nedosla do tyzdna... Zobrala som u po prerusovanom styku vzdy sa chranime ale teraz bez kondomu aj tak som sa bala koli kvapkam laasky a preto som ju zobrala..

sara34valentina
16. aug 2015

@blairgossip joj ked ta citam mam zimomriavky, tabletku po si davas ako vidim pravidelne, nie je to zdrave ! skus sa chranit inak ! spoznaj svoje telo! meraj si bazalku alebo kup ovulacne testy ,,,ja som sa chranila tym ze som vedela kedy mozem a kedy nie a vzdy to za tie roky fungovalo ! len musis poznat svoje telo, a z kvapociek lasky neotehotnies

1234lubka
16. aug 2015

@blairgossip ty nevies ake su tie tabletky svinstvo?? Vies ci ti to moze urobit z celym reprodukcnym systemom? Mozes skoncit ako uplne neplodna ked si "davas" pravidelne....nechapem ta prepanajana ked nechces dieta takzacni brat antikoncepciu alebo sa inac chran...ale si dospela je to tvoj zivot....ja by som do seba nic take umele nepchala...este tu antikoncepciu by som prekusila....

blairgossip
16. aug 2015

@1234lubka @sara43valentina
Antikoncepciu nesmiem brat zdravotne dovody, a tabletku po som zobrala ked sa nam napr roztrhol kondom, tak radsej to riesit hned.. Teraz som zobrala lebo sme mali prerusovany styk ale vidim na nete tie veci o kvapkach lasky preto som ju zobrala.. Potom som asi dva tytdne na to brala antibiotika.. Augmentin a sumamed.. Cize mozno z toho, dnesne testy vyssie fotka negatívne..

1234lubka
16. aug 2015

@blairgossip je to tvoja vec, uz by si ich mala pozitivne

sara34valentina
16. aug 2015

@blairgossip super, tak bud rada ze nie si tehu,,,,, a tie tabletky robia naozaj v tele zlo, mozes byt neplodna ... davaj na to pozor, a ak nesmies antikoncepciu ( ja ju neberiem a nikdy nebrala) spoznaj svojte telo ! ja ho poznam na 100% ........................

aber
16. aug 2015

@majorosovalucia som sestrička tak preto viem, že mám pravdu

mojkamoj
16. aug 2015

@aber nemáš,ja som testovala ráno aj večer a vždy večer boli silnejšie a to o vela ...

lili225
16. aug 2015

@mojkamoj presne aj ja tak...pri oboch tehu 🙂

majorosovalucia
16. aug 2015

@aber ja sa s tebou hadat a vypravdovat nemienim,pozri obe sme vyjadrili svoj nazor. A nech kazdy zvazi ako to je.

blairgossip
17. aug 2015

Dnesny ranny test 11 den meskania..pepino 10 pasikovy a kazetovy...ziaden naznak druhej palicky.. Vcera rano pepino,mamatest 10 cisty a clearblue digital mínus

aber
17. aug 2015

@majorosovalucia a ja duplom nie, na to sa nikdy neznížim 😁

aber
17. aug 2015

@blairgossip čo keby si miesto toho, že hľadáš niekoho kto ti tu vysvetli, by si išla radšej k lekárovi? tu sú len dohady, skutočný problém ti vyrieši len gynekológ

aber
17. aug 2015

@blairgossip no sumamed je antibiotikum len na 3 dni, keďže si brala dvoj kombináciu antibiotík asi si dosť ochorela, to, že si si zobrala tabletku po čo je katastrofa pre tvoje telo plus choroba tak sa ani nečudujem, že ti neprišla, už po piatich dňoch keď mešká máš negat test, si mala ísť k lekárovi aby ti pichol agolutin, tak hor sa a šup šup k lekárovi

blairgossip
17. aug 2015

@aber Kedze nebol gynekolog tu az do dnes, tak som sem pisala svoje otazky a hladala neaku radu ( tak ako vela ludi tu kedze je tu fórum 🙂) ) ale uz som dnes rano bola 🙂

aber
17. aug 2015

@blairgossip no a čo povedal?asi to čo ja, či? Ty ani nevieš, že tá tabletka po sa berie len výnimočne a nesmie sa brať po každom styku, aby si vedela, že je nej vysoká dávka hormónov a to ti úplne rozhádze cyklus aj krvácanie sa zmení keď nemôžeš tabletky, je aj iná forma, a napr kondóm?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre