Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zora256
3. júl 2011

@denda29 Ahoj
Ďakujeme za priania! 🙂 Ja Ti zas prajem aby vám to vyšlo a dotiahli do úspešného konca! 😉

kikuska_nr
4. júl 2011

@vierka0 povedal, ze to este moze v prvych mesiacoch byt taka kvazi ms...dal mi ascorutin a kanavit a ze ak by to nepreslo, tak sa mam este zastavit...ale uz mam len take spinenie, uplne malicko...chcem pockat na svojho lekara, buduci tyzden sa k nemu hned objednavam...inak ale nemam ziadne bolesti ani ine problemy, tak je snad vsetko v poriadku 😒

silvis
4. júl 2011

ahojte,už mi 6 dní mešká menštruácia čo nezvykne.mávam pravidelne každých 29 dní a mám také nafúknuté brucho.Robila som si test v piatok ale ukázalo mi len jednu čiarku.Možem byť tehotná?Už som raz bola tehotná presne pred rokom ale o babatko som prišla v 6.týždni.vtedy ma boleli aj prsia a stále som bola unavená.teraz mám trošku bolesti v podbrušku a stále by som jedla.pred tromi týždňami som bola u gyn. na preventívke ale nehovorila nič že by som bola tehotná musím si spraviť ešte jeden test ale rada by som vedela váš názor,dosť by mi to pomohlo.ďakujem vopred

vierka0
4. júl 2011

@zora256 @denda29 ja si myslim, ze v 5tt ked ti az test ukaze tehotenstvo, ze to vobec nie je neskoro..vacsine zien ukaze uz v 4tt (14dni po ovulacii), vynimocne skor..mne sa uplne neviditelny duch ukazal az na 13dpo, normalnu ciarocku (no stale nie rovnako hrubu ako kontrolnu) som mala az 19dpo - 5tt

vierka0
4. júl 2011

@silvis aj ked mas pravidelnu menstruaciu, tento mesiac mohla byt ovulacia neskor..ak ti dnes mrcha meska 6 dni, v piatok to boli tri dni..najlepsie je testovat kazde tri dni meskania menstruacie..ak sa neukaze ciarocka treba zbehnut k lekarovi..moze ist o anovulak

katrenka111
4. júl 2011

Ahojte baby, možem sa pridat?? Ja som si dnes tiež robila test a ukazal mi druhu ciarku tiež taku slabucku... poslednu MS som mala 26.5 a snazit sme sa zacali až okolo 20juna....neviem možem byt tehotná???

vierka0
4. júl 2011

@katrenka111 ak tam mas ciarocku, aj ked len slabucku, tak mas v krvi hcg 🙂 blahozelam 🙂 otestuj znovu o dva tri dni, mala by zosilniet 🙂

lauricka
4. júl 2011

@katrenka111 mozes byt, coby nie, skus znova neskor

sisisi
4. júl 2011

@katrenka111 fiiiiiiha, to su mi novinky 🙂 super!!! chlapa osvietilo? 😉

katrenka111
4. júl 2011

@sisisi No vidis.....asi...proste sa zatal...ja som nakoniec už ani nechcela a on aha....
Ale neverím tomu...uverím až ked doktor potvrdí.... 😉

katrenka111
4. júl 2011

@vierka0
@lauricka a može sa test aj mylit??? robila som mama test....

sisisi
4. júl 2011

@katrenka111 jeeeeeeej, no v dobrom ti zavidim. s mojim sme o krok dozadu, uz to nechce do mna dat ani v neplodnych dnoch a tak som sa vytesovala, ze si to aspon obcas uzijem. zrazu je okolo mna vela tehotnych, tak sa asi zlakol. daj foto testu, som zvedava!

lauricka
4. júl 2011

@katrenka111 akoze moze, ale casejsie sa nemyli 😉 , ved hod sem foto

katrenka111
5. júl 2011

No tu je...co poviete???

katrenka111
5. júl 2011

sory neni ho nejak dobre vidiet

katrenka111
5. júl 2011

este raz

denda29
5. júl 2011

@katrenka111 tehu si podla mna urcite pekne vidiet ciarky. gratulujem 🙂

vierka0
5. júl 2011

@katrenka111 no ja myslim, ze uz je to jasne 🙂 nech ti to len silnie 🙂

denda29
5. júl 2011

tak baby ja zacinam od znova 1DC ☹

katrenka111
5. júl 2011

@vierka0
@denda29 Jeee babyyy....ja sito stale neuvedomujem a vobec neverim az ked budu // uplne rovnake, až potom možno zacnem tomu veriť.....a objednam sa k dokimu, inak mam take bolesti brucha a krizov ako pred MS a ta stale nikde....tak neviem no 😉 asi sa zblaznim...

denda29
5. júl 2011

@katrenka111 bolesti su normalne aj ked si tehu 😉 drzim palce aby to dopadlo dobre a ciarky silneli 🙂

vbc22
5. júl 2011

@katrenka111 drzkaj sa a tes sa. ja mam tiez uz asi 8 testikov ako ten tvoj a furt neviem uverit, niektore su slabsie, ine silnejsie asi preto ze su roznych znaciek a testovala som v rozmedzi 6 dni a furt pozitivne a zda sa mi ze silneju 😉 zajtra to chcem oznamit manzelovi, neviem sa dockat, kupila som malicke topanocky, prilozim testik a prekvapko je na svete. Tu v albumoc mali niektore maminy taky list pre ocina, ked oznamovali tehotenstvo, nevie mi to niekto najst? hodte link,ak by nahodou, chcela by som nieco pre inspiraciu.

katrenka111
5. júl 2011

@vbc22 Jeeej to je milee...no ani moj to este nevie... vie to len moja mamina...vsetko si hovoríme... 😉
Ja tak isto, neverim doteraz.....
My sme este neni zobratí...mladý povedal že si ma zobere hned ako otehotniem... 😉 ale takto rýchlo som to necakala teda..... 😕 😕 😕 ani som nemala v plane takto....no co už...ved uvidíe ci je o na 100%....
Moj ma v piatok narodky tak ak by to vyslo tak tiež spravím nejake prekvapko.....
A k dokimu sa nechystas????

katrenka111
5. júl 2011

@vbc22 Inak gratulujem 😀 😉

vbc22
5. júl 2011

@katrenka111 moj ma zajtra meniny 😀 bude hotovy, my sme ani nie mesiac po svadbe a vyslo hned na prvykrat tak vobec nechcem uverit, zajtra budem volat doktorke kedy mozem prist na sono, vraj sa oplati tak najskor v 6.7. tyzdni,skor nie, uvidim co mi povie. Strasne sa ale bojim, aby mi nezmizli tie ciarocky, ale snad to bude ok. Inak som neskutocne unavena, stale by som spala, pred par dnami som bola aj dost pazrava, teraz skor naopak po niektorych jedlach mi je divne a som desne nervozna a vsetko mi vadi 😠 . Podbrusko ma bolelo riadne ako pred mrchou, ale uz to trosku uticha. Dufam, ze bude vsetko ok. Ty sa ako citis, mas priznaky?

katrenka111
5. júl 2011

@vbc22 No mna sem tam pobolievaju kríže ako pred MS sle nemožem povedat že by to bolo silne...Unavena som aj ja...strasne mam nafuknute brucho a stale by som niečo dzobkala.... 😉
No takže tvoj bude mat tiež prekvapko.....
No my sme zacali naplno asi okolo 20.juna....
No ja si musim najprv najst noveho lekára, lebo k tej co som chodila nechcem...svagrina s nou mala velmi velke a zavazne problemy a len prachy pýtala....
Inak odkial si??

sisisi
5. júl 2011

@katrenka111 ty brdo, ved ciarky jak slak 🙂 🙂 🙂 gratulujeeeem! ani si necakala a vidis, uz mas mrnousa v brusku!

jancamad
5. júl 2011

@vierka0 ahoj, prosim ťa nevieš náhodou odpoved na jednu moju otázočku? ako dlho vydržia spermie v ženskom tele? myslím tým to, že ked sme mali styk 18 a ovulku som mala 20 - 22 myslíš že dovtedy vydržali a oplodnili moje vajko? 😀

vierka0
5. júl 2011

@jancamad ahoj, mozne to je..spermie su schopne vo vhodnom hliene vydrzat az 5 dni, ak bola ovulka v 20.dc tak samozrejme sanca je vyssia 🙂

katrenka111
5. júl 2011

@sisisi No ved uvidíme.....podla no su 2 ale straaasne slabunkeee.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre