Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zdencaaaa
18. aug 2015

@majka_ka89 ahoj, a nevies zohnat niekde desiatkovy test? Mozno ten kanalik bola slaba ciarka, nemas foto? Na priznaky ako nevolnost, plac a ine je velmi skoro, ale moj uplne prvy prvy priznak bola mykoza 🙂

majka_ka89
18. aug 2015

@zdencaaaa praveže včera som obehala asi 5 lekárni a pozerali na mňa ako keby som z čerešne spadla, že tu používajú len tieto 25mIU. Foto nemám,ja som to rovno po hodine vyhodila. Musím fakt počkať do toho štvrtka, piatka a možno aj niečo ukáže alebo dôjde teta mrcha aj keby nemusela.

sandria33
18. aug 2015

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci niektora z vas nemate skusenosti s tym, ze aj napriek negativnu testu z krvi na 14 den po iui a vysokej sliznici ste predsa boli tehotne. Moze to byt aj tak, ze test z krvi by sa mylil, pokial by som bola velmi skoro tehotna, menej ako 2 tyzdne? Je este nejaka nadej? Lebo som dnes 30dc a msstale nikde.

zlaticko31
18. aug 2015

Dakujem baby,vyskusam neskor,som sa tešila už 😉

zdencaaaa
18. aug 2015

@majka_ka89 prosim ta a kde si ked tam nemaju testy? Dm drogeriu tam mate? pepino test, sice najlacnejsi ale ukaze vsetko 🙂

steinarka
18. aug 2015

@sandria33 ty mas tusim vysku sliznice 22mm, alebo menej? no pokial som dobre citala, jedna baba ti pisala, ze mala vysku sliznice cez 30mm a tehotna nebola.. tak ja neviem.. ale kazdopadne drzim palce 😉

majka_ka89
18. aug 2015

@zdencaaaa Ja som v Dubline 🙂 DMku tu nepoznajú a drogeria tu nefunguje ako samostatný obchod, je to spojené s lekárnou. takže testy ako pepinom, GSmamatest,... to tu nepoznajú, majú len Clearblue - 25mIU a potom ich First testy, ktoré sú citlivé tiež buď 20mIU alebo 25mIU. 10mIU si jedine tak cez ebay objednám a to príde tak o týždeň 🙂

sandria33
18. aug 2015

@steinarka mam 14mm ale doktor bol z toho nateseny a predpokladal tehu

zdencaaaa
18. aug 2015

@majka_ka89 jooooj, tak tebe neostava nic len cakat, ale ja by som aj tak nakupila tie 25 a cikala kazdy den 🙂 a co? 🙂

majuska09
18. aug 2015

ahojte baby je možné aby mi bolo zle 4 den po ,,oplodnení,,? v piatok sme sa s manželom snažilkovali o dieťa je to možné že by som už dnes rano citila nevolnost? dakujem 🙂

madeleine55555
18. aug 2015

@majuska09 Určite nie. To bude niečo iné...

lili225
18. aug 2015

@majuska09 nie je to možné 🙂

steinarka
18. aug 2015

@sandria33 aj tamtá baba písala, že nad 30mm lekár vravel, ze naisto je to tehotenstvo a nic z toho nebolo.. ved uvidis, no podla mna by uz bol aspon slaby duch na teste..

@majuska09 tak ako baby nadomnou pisu.. nie je to mozne ;) jedine, ze si nieco pojedla a je ti proste zle..

majka_ka89
18. aug 2015

@zdencaaaa hej ale nechcem byť toho "otrokom", bude ako má byť. Viem podľa prvého, keď som kontrolovala silnejúcu čiarku každý druhý deň a v 7tt prišlo silné krvácanie.
Do konca týždňa je ďaleko ale tak zamestnávam sa ako sa dá 🙂 a snažím sa na to moc nemyslieť.

steinarka
18. aug 2015

@majuska09 a este nieco /neviem, ci si kontrolujes ovulaciu/, ale to, ze ste sa v piatok s muzom snazili este neznamena, ze doslo k oplodneniu 😉

zdencaaaa
18. aug 2015

@majka_ka89 tak potom silno držím palce a obdivujem tvoju trpezlivosť 🙂

majka_ka89
18. aug 2015

@zdencaaaa Ďakujem, ono to nie je len o trpezlivosti lebo dávať 10 eur za test je dost 🙂 tak si šetrím trocha aj peňaženku.
Ale tak aspon budem vedieť na konci týždňa na čom som.

zdencaaaa
18. aug 2015

@majka_ka89 booze ake drahe, co z toho robia taky biznis? Budem rada ak sa na konci tyzdna ozves 🙂

majka_ka89
18. aug 2015

@zdencaaaa ja neviem, prečo takéto drahé testy predávajú. Oni tu celkovo tehotenstvo riešia inak. AK by som náhodou bola, tak musím ist najskôr k obvodnému a ten ma až okolo 10tt posle ku gynekologovi a medzitým si pohľadať porodnu babicu pre rady a ktorá bude so mnou aj pri pôrode, aspon takto to tu funguje čo som čítala. Pre nich do toho 10tt to nechávajú všetko bez podpory, pričom neviem ako by to riešili so mnou, nakoľko ja mám určitú trombofilnú mutáciu a potrebujem hematologa a kontroly krvy, prípadne lieky.
Takže raz to tu bude celkom zábava.

zdencaaaa
18. aug 2015

@majka_ka89 v Dubline musí byť mizerná pôrodnosť 🙂 ja viem robím si srandy z vážnych vecí, ale nič nerobiť do 10 tt mi príde smiešne

majka_ka89
18. aug 2015

@zdencaaaa 🙂 no praveže ako na potvoru, tu behajú samé tetušky s bruškami a kočiare s deturencami 🙂 Ono je to tu veľmi zaujímave s viacerých pohľadov.

sara34valentina
18. aug 2015

@aber som velmi sebavedoma a nikdy mi nepadne na dno ! som od narodenia sebavedoma ! vystudovana a ty mi nesiahas ani po pätu chudera ! ty si sa zacala tuna starat a pisala si hluposti o ktorych nemas ani sajnu, !!!!! ja mam FAKTY v albume a to je realita !!! nie tvoje bludy na N tu ! a uz mi nepis, neponizuj sa este viacej 😉 😉 😉 😉 😉 😉

luta13
18. aug 2015

@aber
@sara34valentina vy dve teda...ze vas to bavi sa tu navzajom obvinovat...budte radi obidve, ze cakate babätka a zbytocne sa nehadajte...myslim si, ze vy dve sa tu este stretnete v roznych temach, kedze mate terminy s mesacnym odstupoma budete casom citat rovnake temy tu na MK...drzim vam obom palce, aby ste mali co najkrajsie tehulkovanie...a prepacte, ze som sa tu do vas oboch obula zas ja, co s tym nemam nic spolocne...🙂

sara34valentina
18. aug 2015

@luta13 jasne ze nie, mne je ukradnuta len tu pisala jednej hnusne a potom aj mne, ked som napisala ze mne test ukazal uz na 10dpo ducha, ved to mam aj v albume, !! kazda zena je ina a kazdej stupaju hcg hormony inak, ale nechaj tak ...... ona je pani sestricka a prd vie 😉 ja sa riadim realitou 😉

sibalka21
18. aug 2015

@zlaticko31 negativny

blairgossip
18. aug 2015

@majka_ka89 desiatkove testy predavaju v tescu a dmku, volaju sa pepino ( pasiky ruzovy obal alebo kazety) a v lekárni mamatest 10tkovy

majka_ka89
18. aug 2015

@blairgossip dakujem ale ja byvam v Dubline a tu 10tkove nepoznaju, tak preto som ako na nozoch

aber
18. aug 2015

@sara34valentina 😉 😉 nie si sama kto má titul, veď som ti písala, že ty sa držíš faktov a ja beriem medicínu, ja sa neponizujem, len píšem svoj názor, keď ti to robí problém, tak tvoj problém 😉😉😉😉😉☺☺

aber
18. aug 2015

@luta13 ja sa držím medicíny každé telo je iné, každý si môže názor povedať, ja som úprimná, čo mám na srdci to napíšem, možno to niekedy vyznie kruto ale vždy lepšie ako ked niekto len chodi okolo horúcej kaše, mrzí ma, že tak sa obula, ja sa držím medicíny a ona zo svojich skúseností, nič viac a to, že ma ponižuje, že jej nesiaham ani po päty nepoznáma nevie, že mám Mgr titul a nie som žiadna chudera, to si vyprosim a ďakujem za pekné slová ☺

sara34valentina
18. aug 2015

@aber toto si mi napisala vcera :
aber @sara34valentina robila som si test 5 dní pred menzesom a bol negat a tri dni meškania už bol pozit u každej je to inak ale tvrdiť to čo odborníci vedia Je trochu silná káva moja 😉
Včera o 10:58 • čaká bábätko, termín má v marci 2016 (12. tt) • Odpovedz • Páči sa mi to • Pošli IP •
a ja som ti na to pekne odpisala, ze : mne ukazal uz pred ms 2dni cize na 10dpo lebo mam len 12dnovu lfazu !! nie som sice odbornicka, ale zatial kazdej mojej kamoske ukazal tehu test pred MS .... a mam ich veru dost tehotnych co uz boli, ...... dalej nepokracujem..............................

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre