Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

aber
19. aug 2015

@zuzanka3381 keď to príde, tak vtedy bude správny čas ⌚, budem na teba myslieť, nech všetko dobré dopadne a hlavne pozitívne mysli ☺

naja94
19. aug 2015

@aber
Pozri, to je len Tvoj problém (Tvoje rozhodnutie), ze reagujes na otázky, ktoré Ta rozčuľujú... Alebo Ti niekto drží nôž na krku, že musíš reagovať???
Zrovna toto je téma, kde sa s najväčšou pravdepodobnosťou objavia rôzne (aj bizarné a primítívne) otázky a treba s tým rátať...
Ale Ty si tu naposledy obula do baby len preto, ze napísala, ze ona mala na teste ducha uz 10 po ovulke, co je podľa Tvojich medicínskych právd blbobost... Lebo Ty si mala pred ocakanym mezesom test negatívny... A vyznelo to tak, ze žiadna žena na svete nemôže mať pozitívny test pred meškaním... Začala si byt k babe ironicka, sarkasticka... Tak sa necuduj, ze sa ohradila... Nie kazda si tu necha skakat po hlave len preto, ze Ty pises kedy chceš a čo chceš...

luta13
19. aug 2015

@zanet1407 vidim krasne //...myslim, ze na 99,9% si tehotna...gratulujem Ti...ak Ti to Dr.potvrdi, tak uzivaj tehulkovanie...🙂

zanet1407
19. aug 2015

Ok. Ďakujem veľmi pekne za rady. Určite sa budeme obaja len tešiť. ☺

luta13
19. aug 2015

@steinarka moj muz tiez nechcel este druhe dieta, co teraz cakame...tiez som ho so slzami v ociach a spravnymi argumentami musela spracovavat, aby povolil, ze teraz je ta "prava chvilka"...on mal totizto este cas a este "teraz" nechcel!...no ja mam 35 rokov a 7-rocneho syna, takze cakat nebudem vecne...no nakoniec povolil, lebo uz som mu s tym pilila nervy a zacal pracovat poctivo...a teraz za 7tt. cakame nasho druheho drobceka, ktoreho sa "MANZEL nevie uz dockat"...asi tak teda je to s tymi chlapmi...nie kazdy je pripraveny mat dieta a ak ano, tak az po prechode zeny...preto treba bojovat a realizovat si svoje sny, pocity a pocuvat biohodiny...kazda z nas ma tuzbu mat dieta a citime, kedy su nase telo a psychika pripravene na tento krasny okamih - byt tehotna, vynosit a porodit dietatko... 😵

aber
19. aug 2015

@luta13 krásne napísané a hlavne veľa zdravia pre malé, čo je najdôležitejšie ☺

luta13
19. aug 2015

@aber dakujem Ti pekne!!!...aj Tebe a babätku vela zdravicka prajem...este mas dlhu, ale krasnu cestu pred sebou...prve kopanceky budu najkrajsie...a po nich citenie drobceka, ako sa v Tebe hybe...milujem ten pocit...uzivaj si to!...🙂

steinarka
19. aug 2015

@luta13 ano.. len s tym je spojene aj iste riziko.. su aj pripady, kedy zena muza do niecoho dotlaci a potom sa to obrati proti nej.. 😉

danielads
19. aug 2015

Baby vidno niečo ?

aber
19. aug 2015

@aber ďakujem pekne si zlatá.. Minule som si zažila svoje a dúfam, že teraz to už vyjde ☺☺☺dnes som bola na odberoch na genetiky a dúfam, v negat výsledok 😘

zdencaaaa
19. aug 2015

@danielads takto nie, skus ho rozobrat 🙂

steinarka
19. aug 2015

@aber drzim palce 😉

danielads
19. aug 2015

@zdencaaaa A to ako?

aber
19. aug 2015

@danielads ahoj, nie je fotka kvalitná,zväčšila som, trocha rozmazana, možno už ani ja nevidím ☺tak teraz ešte nevidím 🙈, ale možno skús neskôr,počkaj pár dní ☺držím palčeky ☺

zdencaaaa
19. aug 2015

@danielads rozober tu umelu hmotu, vylupnes nozikom a potom odfot test na bielom podklade, nieco by tam aj bolo ale ked ten test, ten pasik vyberies je to lepsie vidiet 🙂

danielads
19. aug 2015

@zdencaaaa tak skúsim ja to vidím ale je to slabé A ešte sa mi aj chveje telo tak neviem rovno držať fotak 😉

zdencaaaa
19. aug 2015

@danielads ja mam v albume prvy test tiez v takejto kazete, cez kazetu sa mi nieco zdalo a ked som ho otvorila tak mi skoro oci vypadli aka ciarka tam bola, skus pozriet a posli foto ak sa ti podari tu kazetu otvorit :D

danielads
19. aug 2015

@aber ano trasu sa mi ruky ale nebudem sa tesit predcasne lebo to nemusi nic byt ..skusim si kupit digitalny test mozno by mi mal ukazat presnejsie nie?
@zdencaaaa ano idem skusit ho rozobrat

danielads
19. aug 2015

@zdencaaaa
@aber no otvorila som A je tmavšia

steinarka
19. aug 2015

@danielads hej, to bude duch podla mna.. skus o dva dni, uz by mal byt silnejsi

danielads
19. aug 2015

@steinarka ano je slabsie vidno skusim teda o dvba dni a dam vediet :D dufam ze sa uz zadarilo 😉

zdencaaaa
19. aug 2015

@danielads čiarka je tam 🙂 🙂 🙂 gratulujem potichu 🙂

luta13
19. aug 2015

@steinarka ano, riziko tam veru je...a s nim spojene aj neskorsie vycitky zo strany partnera atd...viem, co mi chces povedat...no mm a ja sme spolu uz 11 rokov, pozname sa dokonale, preskakali sme si peklo, teraz prechadzame ocistcom a tesime sa na spolocne nebo...viem, ze aj on chcel mat druhe dieta, no bol vahavy, nerozhodny ako vzdy...preto viem, ze ked rozhodnem ja v urcitej situacii, tak vysledok je super...tak ako to bolo aj v otazke druheho dietata...teraz sme obaja spokojni, ze to takto vyslo...a nas syn sa tiez tesi na bratceka...🙂

luta13
19. aug 2015

@danielads dusika tam veru vidim...testni o niekolko dni znovu...drzim palce...🙂

flavia1
19. aug 2015

@steinarka @zabet1407 iba na margo toho nahovarania na dieťa... kebyže ja nie som iniciátorkou, tak dieťa doteraz nemáme☹ niektorí muži sa necítia nikdy pripravení na dieťa, keď už sme mali malú, tak mi povedal, že sme dieťa mali mať už skôr🙂)) a teraz on chcel druhé, ja som sa toho bála.... ale pravdaže treba brať do úvahy vek a vlastnosti manžela, resp. záujmy a niekedy sa oplatí čakať🙂

aber
19. aug 2015

@danielads no veď sa ti ani nečudujem, že trasú aj mne sa triasli, neboj bude dobre 👌

sara34valentina
19. aug 2015

@naja94 uz mi aj sukromnu spravu napisala :P je mi jej luto, ze je chora na hlavu, potrebuje odbornu pomoc

aber
19. aug 2015

@sara34valentina veľmi pekne ti ďakujem pani psychologička, to, že si urazila mňa, fajn čo už ale, to že si moje nenarodené dieťa, si predpovedala, že bude rovnako choré ako ja, ani nevieš čo si stým spôsobila, minulý rok som potratila dievčatko, ktoré bolo veľmi choré v 24 týždni... Ty ktorá budeš sama matkou predpovedas z jesitnosti inej matke pohromu... Týmto si u mňa skončila, ublížila si jednej osobe ktorá stratila dieťa, dúfam,že si na seba hrdá...

aber
19. aug 2015

@sara34valentina mňa môžeš urážať ale moje dieťa nie si krutá
..

majka_ka89
19. aug 2015

@aber, @sara34valentina takto sa spravaju dve dospelé ženy, matky. Prepáčte neviem koľko máte rokov, ja mám 25 a nehanbím sa za to, ale tieto výlevy od včera sú hodné deti v škôlke. Ak som Vás urazila ospravedlňujem sa veľmi, nebolo to mojim úmyslom. Ale takéto správanie sem skutočne nepatrí. Sa ani nepoznáte a skáčete do seba ako osy. Toto je fórum kde ľudia chodia pre rady, lebo majú nejaký problém, potrebujú pomoc a nie aby tu čítali akýsi "súboj" ktorá je múdrejšia. To Vás baví takéto doťahovanie. Normálne túto tému prestanem čítať, pretože začína na mňa pôsobiť negatívne. Miesto kde by ste sa obe mali tešiť, že ste tehotné, kde v tomto fóre len väčšina z nás tápa či je v tom alebo nie, a chce od Vás tehotných nejakú skúsenosť tak tu musíme čítať toto. Áno teraz sa môžete pustiť do mňa, ale verím tomu, že som tu napísala to, čo si asi poniektoré myslíme.
Tak už relaxujte konečne a tešte sa z Vašich tehotenstiev, a neukazujte nám aké nepríjemne možno budeme počas toho nášho.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre