Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

aber
19. aug 2015

Si písala že to sa nedá pochovať... Ja som myslela tak, že som si to vytesnila a nechcela na to myslieť komplikácie, len pozitívne myslieť.. Hneď ako mi to napísala, že budem mať choré dieťa sa mi všetko vrátilo.. Na to som myslela, dúfam, že nebude mať pravdu

zuzanka3381
19. aug 2015

@baaambulkaa
Blahoželám k počatiu na prvýkrát. 🙂 Vieš, len toto je viac menej už o tom, že tu sú baby, ktorým sa to nedarí už dlhšie. a nie každý má šťastie, hne´d na prvýkrát. Preto sa tu riešia ovulácie, teplomeru a čiarky na testoch atď.
Viem, čo si chcela tým napísať. Áno niekedy je dobré sa nesledovať toľko a nechať prírodu pracovať. A užívať si. Len keď niekto čaká už niekoľko rokov na to, kedy to konečne príde, tak je to ťažké 🙂
A veľa žien má aj zdravotné problémy, o ktorých možno ani nevie.

zuzanka3381
19. aug 2015

@aber
Jasne, že nebude mať pravdu, čo si pipik? To si ani nepripúšťaj a nemysli na to. Toto musíš vypustiť z hlavy. Nič sa neopakuje dvakrát.

baaambulkaa
19. aug 2015

@zuzanka3381 jasne ja to úplne chápem, ak sa niekto snaží až príliš dlho je úplne prirodzené, že skúšajú všetko možné 🙂 myslela som skôr baby ktoré toto riešia od začiatku snaženia...

aber
19. aug 2015

@baaambulkaa presne ☺

sara34valentina
19. aug 2015

@aber si velmi zla osoba ked tu vsetkym okolo na koniku o mne klames !! ( to ste necitali co ona mne napisala predtym, ona mne napisala prva sukromne spravy , ale to tu neuviedla, ale konik ma archiv a vie ze neklamem !! ) nic take som ti nenapisala, napisala som ti ze ti odporucujem vysetrenie, lebo ked take pises nie si normalna a ze potom ani tvoje dieta nebude, !!!!!! A NEPISALA SOM ZE BUDE CHORE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SI TY NORMALNA KED DOKAZES KLAMAT TUNA VSETKYM A ONI TI TO ZERU???? pustila si sa do mna bez priciny !!!!!!!! a to ze aj klames je ubohe, nenavidim klamarov ako si ty ! a uz ma pusti z ust. a ano prajem ti krasnu KARMU, za VSETKY TIETO HNUSNE KLAMSTVA !!!!!!!!!!!!!! PODLA MNA AKYSI OSOBNY PROBLEM ALE MNA TU OSOCOVAT NEBUDES; SKONCILA SOM S TEBOU NEREAGUJEM A NEPIS HLUPOSTI; je mi to jedno kto komu uveri, kto je inteligentny vezme si z toho len tolko, co mu jeho inteligencia povoluje, a bud nadalej klamarka, ta Karma caka aj na teba princezna ! nereagujem viac na tovje vyhrazne a ponizujuce spravy, skoncila som s tebou, !!
je smutne, ze si takaot zla ,,,, mala by si sa tesit na dieta, novu nadej , a nerev tu ze len ty si si niecim oresla, ja som uz prisla o dieta, a nepisem to sem aby ma lutovali zeny, lebo ja im davam nadej, a poz,myslenie, a ty si to tu cele pokazila svojou hnusnou povahou ! daj si Otcenas a modli sa ab yTi boh za tvojje klamstva odpustil................................... skoncila som , prajem Ti krasne tehulkovanie ! 😔

sundance
19. aug 2015

Dnes som mala dostat menzes a on nikde...rano som si robila mamatest citlivost 10 a vysiel negativny. Ale po navrate z roboty som nanho kukla a tam jasne dve ciarky. A ja som teraz stoho jelen...toto cakanie ma ubija ..

sara34valentina
19. aug 2015

@sundance aj ja som tak mala 🙂 a uz som ho chcela vyhodit, neboj vsetko bude dobre, testuj dalej a potom sup ku lekarovi, ♥

sundance
19. aug 2015

@sara34valentina tiez si maa negatvny a potom ti ukazal pozitivny? Je patny vysledok aj ked sa ukaze po hodine?

sara34valentina
19. aug 2015

@sundance no nie po hodine ale tak po 7minutach .... ducha som tam mala, to bol 9dpo 😉 kukni albumik

aber
20. aug 2015

sara34valentina 2015-08-19 13:10:11 píše:
som psychologicka a odporucam ti okamzite vysetrenie nie si normalna a ani tovje decko nebude! je mi Ta luto !

aber 2015-08-19 10:48:42 píše:
Ja som ako prvá do teba neskočila, písala som jednej, že tehotenstvo týždeň pred MS ešte neregistruje, že ísť proti medicíne je silná káva moja.... Toto keď je útok na tvoju osobu, sorry si úplne padnuta na tvoju blondavu hlavu, teraz môžeš ísť vyplakavat, že do teba skáčem si chorá na mozog ak vôbec dáky máš, mňa nik nebude ponižovat a urážať, až teraz, som sa do teba obula a prajem ti krásny a pokojný deň 😉

aber
20. aug 2015

Už som na ňu reagovať nechcela dala som to, sem aby ste všetky videli akú formu hraje, píše, že ju urážam, tak som ju urazila, nech má kde vyplakavat a toto je naposledy o nej píšem, len jednu správu som jej napísala... Asi nečakala, že to sem dám, ja nemám čo skrývať. To, že niekto na naše vytúžené dieťa v jej prípade decko, že bude nenormálne, to jej nikdy neodpustím.
....Karma je sviňa, ja ti nič zlé ako ty mne neprajem....

donna11
20. aug 2015

@aber ale test vie zachytit skor tehu,ja som mala tyzden pred ms ruzovu viditelnu ciarku a v den ms som uz mala skoro rovnako silnu ako testovaciu a ovu presne viem kedy bola tiez,takze urcite vie tehu test skor zachytit.a pri oboch tehu mi takto skoro zachytil a teatovala som preto,lebo mi byvalo divne,cize aj priznaky som mala skoro.hadat sa nechcem,len reagujem.

lucka1881
20. aug 2015

Ahojte mate skusenost ze tyzden po ovulacii mate priesvitny vytok ako opat pri ovulacii? moze to byt vplyv oplodnenie?

sara34valentina
20. aug 2015

@lucka1881 ahoj 🙂 ano moze, mala som taky dlhssie, a potom pred ms jeden den sa zmenil na biely, ked sa vytvarala zatka na krcku ;) vies presne, kedy mas ovulaciu?

lucka1881
20. aug 2015

@sara34valentina mala som ju 13. 8.

sara34valentina
20. aug 2015

@donna11 ahoj, jasne ze vie zachytit, mne ukazal na 9dpo ducha a na 11dpo uz viditelna ciarka 🙂 kazdej zene inak stupa hcg a trva individualne uhniezdovanie 🙂

sara34valentina
20. aug 2015

@lucka1881 super, podla ovu testikov ,alebo merias bazalku ? mozes mat taky pocit, aj mne ostal ten vytok ovulacny az do uhniezdovania 🙂 no a den pred ms biely vytok ale trval len den dva , vraj sa zatka vytvara na krcku aby chranila oplodnene vajicko 🙂 drzim Ti palce, mne bolo divne to, ze ma na 7den po ovulke ked som plavala v bazene riadna pichlo 3x az tak silno, ze som musela z vody von som sa zlakla co to, az teraz si davam suvislosti ze uhniezdilo sa to uz vtedy, kedze test na 9dpo uz hcg zachytil ♥ tiez som mala ovu test preto viem na 100% kedy prebehla ovulka, ....ine bolo u mna to, ze sa zvyknme pred ms prezierat sladkostami a kadecim a teraz nie....nemala som chut na sladke ale na mäsko 🙂 sme grilovali a zjedla som 4kuracie obrovske prsia 🙂 prisa ma zacali boliet tiez ale viac menej bradavky nie prsia, tie bolia az teraz 🙂 drzim palce 🙂 😅

aber
20. aug 2015

@donna11 ani ja, kľudne veď každé telo je iné a inak reaguje.. Mne prvé ukázalo až na 7 deň Po meskani a teraz len 3 deň meškania

katika82
20. aug 2015

baby potrebujem radu. užívam duphaston prvé dva mesiace v pohode presne po vysadení mi na 28. deň MS dorazil. Lekár mi ho ale nedal na úpravu cyklu ten som mala v pohode aj predtým ale na tvorbu žltého telieska toho som mala málo. No a teraz tretí mesiac užívania a včera bola 28 DC a nič. Niekde som čítala že niektorým babám duphaston oddiali MS aj o 10 dní ale keď prvé dva mesiace boli v pohode mohlo teraz niečo v tele zblbnúť? Či by sa mohlo stať že sa predsa len niečo podarilo po roku?

sara34valentina
20. aug 2015

@katika82 ahojky napis prosim ta @ajajaj00 ona to tusim uziva 🙂 😉

andi1234
20. aug 2015

Asi to bolo len menštruačnè krvácanie ☺ @luta13

alexko33
20. aug 2015

Ahojte baby,idem sa k vam aj ja poradit.Od 28-31.7 som mala MS.15.8 som mala ovulaciu-bolest krizov,podbruska,ovulacny hlien,neskutocna chut na sex cely den,vecer sme mali nechraneny sex.Vcera 4 dni po ovulacii a styku ma cely den boleli krize,hlava,mala som bolesti podbruska,pichanie,vecer take krce,ze som sa nevedela chvilu ani pohnut,dnes rano 5-ty den po som mala rano zlty husty vytok,pocas dna sa zmenil na biely,trosku ma bolia krize a sem tam citim slabu bolest v podbrusku,boli ma strasne hlava ale zacinam citit aj hrdlo sem tam plus navaly tepla do tvare ako teplota,myslite,ze by to mohlo byt tehu?viem,ze je skoro ale pytam sa preto,ze akurat v case nasledujucej MS mame ist na dovolenku cize 3 dni pred ocakavanou MS by som mala zacat brat norethisteron na oddialenie ale ak by som bola tehu tak ten noretisteron by som nemala uzivat.Neviem co robit nemate niektora podobnu skusenost?

aber
20. aug 2015

Ahoj norethisteron ešte neužívaj počkaj pár dní a urob si test a držím palčeky ☺

blueprincess
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
steinarka
20. aug 2015

@blueprincess s najvacsou pravdepodobnostou je pozitivny

blairgossip
20. aug 2015

@blueprincess to je pozitivny test, tu druhu ciarkz je dost vidno. Ja som si pred par dnami robila tento test ako ty mamatest a nebolo tam nic, cistobiele cize tvoj je pravdepodobne pozitivny..

blueprincess
20. aug 2015

@blairgossip jej, si ma potesila. Test sa vola Cemio Gravitest. Tak to ma mrzi, ze Ti to nevyslo. A kolko dni pred ms si si robila?

blueprincess
20. aug 2015

@steinarka Dakujem Ti.

blairgossip
20. aug 2015

@blueprincess aha tak prepac len presne tak isto vyzera ako mamatest, tak potom ti nevuem poradit ci je to kanalik alebo druha ciarka.. Mne meskala jedenast dni, testy negativne tak som sla ku gyn nic nevidel iba volnu tekutinu okolo vajecnika ze asi som mala malu cistu... pichol vyvolavacku a teraz uz stvrty den cakam na menstruaciu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre