Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

blueprincess
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
steinarka
20. aug 2015

@blueprincess digitalny je 25tkovy.. takze este ti nemusi nic ukazat.. este by som pockala ;)

majka_ka89
20. aug 2015

@steinarka no ja si robím aktuálne 25tkove a su zatial biele a MS mešká 4 dni. Nemalo by to už zachytiť, mám 28 DC, a ovulku som mala okolo 3 - 4.8.

blairgossip
20. aug 2015

@blueprincess podla mna si clearblue sprav az ked ti bude meskat 5 dni

baaambulkaa
20. aug 2015

@blueprincess Ja som si ho urobila keď mi MS meškala len dva dni, lebo klasické testy boli také nejasné a ukázal mi plusko aj s týždňami úplne zreteľne 🙂

steinarka
20. aug 2015

@majka_ka89 hm, neviem ti povedat, lebo ja som si urobila digitalny test na 18 dpo a kedze som mavala cca 16 dnovu lutealnu fazu, tak mi meskali 2 dni.. a digitalny test mi ukazal, ze som tehotna 2-3 tyzdne..

steinarka
20. aug 2015

@blueprincess
@baaambulkaa hej, ono to zalezi od toho ako rychlo hcg rastie.. mne napriklad vobec nerastlo ukazkovo podla tabuliek tak ako ma - dvojnasobne kazdy druhy den....

majka_ka89
20. aug 2015

@steinarka no ja mávam cca 13 dnovú luteálnu fázu, takže neviem aktuálne čo to pre mna znamená :/ a tým pádom je to 16DPO. No robím Clearblue test, len sa snazím zistit ci je 25mIU alebo nakoniec viac ako 25.

steinarka
20. aug 2015

@majka_ka89 no tusim su 25tkove...

danielads
20. aug 2015

@zdencaaaa
@aber baby nevydrzala som viac dni a digi test to potvrdil ...dakujem za rady :d 😉 🙂 nech to dotiAHNEME do uspesneho konca 😀

steinarka
20. aug 2015

@danielads blahozelam a drzim palce 😉

danielads
20. aug 2015

@steinarka dakujem pekne 😉

blueprincess
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aber
20. aug 2015

@danielads super teším sa 😘 ani ja by som nevydržala 😉a držím palčeky ☺

vlasze
20. aug 2015

ahojte a ten digitalny test sa dá použit od kedy este pred terminom ms?

steinarka
20. aug 2015

@vlasze to ti nepovie presne nikto, lebo u kazdeho stupa hcg inak.. u niekoho rychlo, u niekoho pomalsie.. takze zalezi od organizmu..

vlasze
20. aug 2015

aha tak ale skusim a uvidim ale počkam na termin ms a ak nepride skusim dakujem

anka2288
20. aug 2015

Ahojte, mam otazku. Pohlavny styk som mala pred 4 tyzdnami bolo to na dovolenke.. po dovolenke mi menstruacia meskala zhruba tyzden, tak som si spravila test a vysla na nom slabulinka druha ciarka, no na druhy den sa dostavila menstruacia. Po menstruacii som spravila test opat a vysiel negativn, no napriek tomu ma pbolieva podbrusko, mam slaby biely vytok a nafuknute brucho. mohlo by ist o cystu ?S priatelom sme vzdy pouzili ochranu. vopred dakujem

aber
20. aug 2015

@anka2288 ahoj no to či ide o cystu ti len povie na vyšetrení gynekológ... A koľko dní po menzese si si robila test? Lebo to bude ovulácia výtok s pobolievanim brucha

anka2288
20. aug 2015

@aber po menstruacii to bolo zhruba 7 dni .. robila som dva testy ..oba vysli negativne..

zdencaaaa
20. aug 2015

@danielads jaaa som to vedela, gratulujem 🙂

aber
20. aug 2015

To si myslím, že ešte skoro to máš teraz určite len ovulku, teraz sa treba snažiť, keď je hlien tahavy, a keď máš nejaké pochybnosti o svojom zdravotnom stave, pre istotu choď ku lekárovi, lebo to či máš cystu ti nik nepovie nemala by si byť tehotná

anka2288
21. aug 2015

@aber dakujem 🙂

rysavka55555
21. aug 2015

Ahojte dievcata 🙂 mam tyzden do ms, no citim sa tak inak, neviem taky zvlastny pocit ... Priznaky nemozem mat ziadne, co sa tyka tehotenstva este ... Len som na sebe spozorovala castejsie cikanie, unavu a tlak v podbrusku ... Pockat do ms, alebo kefy si je najlepsie urobit test? Dakujem za vase odpovede kočky 🙂

steinarka
21. aug 2015

@rysavka55555 dovodov moze byt viacero 🙂 najlepsie je cakat do meskajucej ms a nasledne si urobit test.. ale ktora z nas by to vydrzala, vsak? 🙂 tyzden do ms je este skoro na test, ale zase zalezi od tvojej poovulacnej fazy, ze aka je dlha.. ak vies kedy si ovulovala, tak cca 10 dni od ovulacie by ti mohlo ukazat.. mne ukazalo ducha az na 12. den po ovulacii 😉

rysavka55555
21. aug 2015

@steinarka ja viem, ze dovodov moze byt viacero, nepovazujem to hned za priznaky ms, ale ten pocit, ze sa nieco deje je taky zvlastny, az priam neskutocny 🙂 ano je tazke pockat, ale tak nic ine nezostava, na ms sa necitim, to aj prsia ma uz zvyknu straaasne boliet, teraz skor sa mi zda, ze su nejake ine, nie bolave ale take prijemne vacsie :D aj ten vytok ma prekvapil, taktiez jeden den na mna nieco neskutocne liezlo a som si pomyslela, do kelu, budem chora, ale nic o par hodin som bola fit :D a chodit cikat v noci, co ja spim ako drevo a niiikdy nechodim cikat a odrasu sa zobudim a idem, no tak to mi prislo fivne ale az dnes ked som si tak spatne premietla posledne dni :D nezaoberala som sa tym, as ked sa to zacalo hromadit, najprv ze choroba, zimnica a tak fit :D potom cikanie, nafukovanie, tlak v brusku len asi 2-3 dni ... A cikat chodim ako na besiacom pase, drahy na mna pozera, ty co? :D ja hovoriiim, musiiiim :D

steinarka
21. aug 2015
rysavka55555
21. aug 2015

@steinarka viem, telo zeny sa meni 🙂 ale keby to bolo tehu, bolo by to uuuzasne nieco 🙂

steinarka
21. aug 2015

@rysavka55555 drzim palce 😉

rysavka55555
21. aug 2015

@steinarka dakujem krasne, dufajme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre