Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

steinarka
23. aug 2015

@maminka123123 v pohode, kedykolvek 😵

danielads
23. aug 2015

@steinarka tak pozri čítala som to na teste .tak pred 4 dňami má 55 percent úspešnosť ale písala som že som robila V deň MS. Ale ty to asi vieš lepšie. Sorry len som chcela poradiť

steinarka
23. aug 2015

@danielads nemusis hned utocit formou, ze ja to viem lepsie a ospravedlnovat sa, ze si chcela len poradit.. nikto na teba neutoci, nepisem ani vysmesne spravy, ze mas mylne informacie a neosocujem ta, ze si hlupa, alebo co.. sme na diskusnom fore.. ja prijimam tvoj nazor bez nadavania na teba, a zaroven vyjadrujem svoj nazor bez povysovania sa.. 😉

danielads
23. aug 2015

@steinarka veď ja neutocim A už vôbec nemám chuť sa naťahovať naozaj. Pekný zvyšok dňa prajem 😉

steinarka
23. aug 2015

@danielads aj tebe pekny zvysok dna..

flavia1
23. aug 2015

@maminka123123 pri prvom tehotenstve som mala slabý hnedý výtok, bolo to skôr takého pevnejšieho skupenstva, nie vodnatý. Vtedy som sa zľakla, že čo to je, no keď neprišla ms tak som vedela...

maminka123123
23. aug 2015

@flavia1 presne aj ja som mala taký bol to hnedy s trocha bielym, tak dúfam že aj nám nepríde MS..

aber
23. aug 2015

@danielads ale nie vždy to vychádza, ja som bola už tehotná a 5 dní pred som mala negatívne, na tých 50 percent ti môže vyjsť, keby ti rýchlo stupalo hcg... Každé telo je iné a inako reaguje, najsilnejšie je vtedy ak menzes mešká mne už ukázalo na 3 deň 😉

aber
24. aug 2015

@zuzanka3381 ahoj Zuzanka už si dúfam porodila a je všetko OK, držím palčeky ☺

aber
24. aug 2015

Dúfam, že dnes na prelome noci už to bude ☺☺☺☺☺

rysavka55555
24. aug 2015

Tak babuleee, dnes 5dni fo ms, zajtra skusim jeden testik z nedockavosti :D a ked nic tak ppckam fo soboty ak nedojde ms testnem znovu rano 🙂

barborka0
24. aug 2015

Prosim vas viete mi poradit? dnes mam dostat menzes, ovulacne testy uz 4 dni pozitivne, tehotensky dnes cisty...

zdencaaaa
24. aug 2015

@barborka0 ovulacne testy su krasne, tehu je negativny, nemas iny test ako mamatest? mne velmi slabo ukazoval

flavia1
24. aug 2015

@maminka123123 držím palce🙂

rysavka55555
24. aug 2015

@barborka0 presne tak skus iny testik 🙂 drzik palce 🙂 ja dnes idem kupit testiky, tak tiez dufam 🙂 vytok mam stale, no uz aj pocity ako pms, ale tak stale verim

barborka0
24. aug 2015

@rysavka55555
@zdencaaaa to je gravitest...tak este pockam a skusim neskor testnut

rysavka55555
24. aug 2015

@barborka0 skus zajtra alebo pozajtta 🙂

steinarka
24. aug 2015

@barborka0 Nemohla sa ti posunut ovulacia?? nemohlo sa stat, ze teraz estelen ovulujes? 😕

barborka0
24. aug 2015

@rysavka55555 mam 32- dnove cykly,mozno je to este skoro...ale tak ovulacia by to byt nemala a testy su pozitivne uz 4.den

barborka0
24. aug 2015

@steinarka noo mozne noze byt vsetko, ale 4 dni pozitivne ovu testy? to je asi vela nie? skor som neskusala testovat

steinarka
24. aug 2015

@barborka0 no ako sa to vezme, lebo najpozitivnejsi je ten druhy zhora.... ale je pravda, ze aj ostatne su dost silne, ale ak by som sa na to mala pozriet z pohladu ovulacie, tak poviem, ze ten druhy je pozitivny a ostatne nie.. ale fakt divne no 😕

luta13
24. aug 2015

@barborka0 ovu su ukazkove!...skus kupit iny tehutest napr.Dr.max, alebo iny...a urobit zajtra rano...drzim palce...myslim, ze by sa Ti tam malo nieco objavit...ja som mala taketo ovutesty 5 dni po meskani MS...tehotna som bola 4-5tt...😉

barborka0
24. aug 2015

@steinarka no veru divne...tak uvidim co z toho bude 🙂

steinarka
24. aug 2015

@luta13 tiez som mala takto pozitivny ovulacny test pocas tehotenstva a na druhy den som uz mala ducha na tehotenskom 😵 tak drzim palce @barborka0

barborka0
24. aug 2015

@luta13 no to ja mam len dnes termin MS...tyzden po menzese som mala trosku spinenie take dva dni tak preto som bola zvedava ci sa zadarilo...kedze neboli tehu testy skusila som ovu

lili225
24. aug 2015

@barborka0 ja vždy hovorím, že treba počkať aspoň kým meškajú 2 dni 😉 ano mamatest a gravit sú rovnakné no mama mi taktiež ukazoval slabú čiarku ale gravit trocha silnejšiu...tiež by som si kúpila iný test

inguska7858
24. aug 2015

Ahojte baby..chcem sa spytat ci mi neviete poradit snazime sa babo som po laparoskopii a skusali sme cez plodne dni je to estelen 3den po "oplodneni"test som si robila negativny ovulacny test slabucka ciarka druha bola ...a vcera som mala bolesti v podbrusku ...tak sa chcem poradit co si o tom myslite ..dakujem za odpoved.

steinarka
25. aug 2015

@inguska7858 nic si o tom nemyslim lebo na ovulacnom teste je vzdy pritomna slaba druha ciarka a tri dni po oplodneni neexistuje aby testy nieco zachytili....

inguska7858
25. aug 2015

Dakujem,tak pockam este😊snad sa uz zadari😊

vlasze
25. aug 2015

@steinarka ja si robim ovu testy druhy týžden a mam tam vačšinou len jednu ciarku tak neviem podla mna druha tam nieje vždy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre