Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sara34valentina
26. aug 2015

@syslik169 ahoj , no ja som na prsiach nespozorovala nic, len ma boleli, ja mam velke bradavky, teraz zacnem 7tyz a su plnsie,ale pred ms este nemas priznaky , len ta mozu boliet, tmavnut zacnu az neskor

tomasko27
26. aug 2015

@syslik169 Ahoj a vyzera to ako keby si mala dvorce opuchnute?lebo ja som to mala na zaciatku take ako keby opuchnute a potom to preslo.

inguska7858
27. aug 2015

Poraďte mi hcg je zvýšené uz po týždni z odberu krvy?

inguska7858
27. aug 2015

Je uz tyzden po plodných dňoch co sme skúšali a bola som na krv a negatívne 😢😢😢

steinarka
27. aug 2015

@inguska7858 tyzden po plodnych dnoch este vajicko ani uhniezdene byt nemusi.. naco si sla na krv? robila si si testy a mala si ich pozitivne?? asi nie, co?? tak naco hned krv?

inguska7858
27. aug 2015

@steinarka doktor mi povedal ze uz po niekolkých hodinách stúpa hcg takze z krvy bude vediet .,,myslis ze je to tak ...neake divne sa mi to vidí ...,

inguska7858
27. aug 2015

@steinarka co myslis ty .?.test bol pozitívny robila som
Si..

steinarka
27. aug 2015

@inguska7858 daj sem test.. ano, sice hcg stupa, ale nie niekolko hodin PO PLODNYCH DNOCH ale po UHNIEZDENI VAJICKA a to je velmi velky rozdiel, lebo vajicko sa uhniezduje cca medzi 5-9 dnom, vsade sa to uvadza rozdielne, ale v priemere je to takto.. takze podla mna aj keby si bola tehotna, tak dnes doktor mohol tak akurat prd zistit, aj ho zistil 🙂 takze priloz test, ked bol pozitivny

aber
27. aug 2015

@inguska7858 skoro si išla, počkaj až ti menzes bude meškať, veď vtedy ešte nemusí byť ani nebolo nič vidieť nechápem, že prečo ta krv ako správny gynekológ ti to nemal odsúhlasiť až moc tlacis na pílu

steinarka
27. aug 2015

@aber tiez nechapem rozumove pochody toho doktora.. akoze ja prist za svojou so spravou, ze som tyzden po plodnych dnoch, tak ma pekne krasne posle domov a pozve ma az budem mat isto kolajnice na teste a meskajucu ms...

inguska7858
27. aug 2015

@steinarka pridám test len na ceste do blavy som ...dnes mam 6den po oplodnení ..,čiarka slabučká bola tam .

inguska7858
27. aug 2015

@aber viem ze skoro som šla ...ale neviem sa uz dočkať

inguska7858
27. aug 2015

@luta13 dakujem krasne

sibalka21
27. aug 2015

@inguska7858 no pockaj pokial si mala uz pozitivny test tak krv by si mala mat tak isto pozitivnu. Ale 6 DPO neni sanca ze by si mala pozit. test

steinarka
27. aug 2015

@sibalka21 tiez si myslim, skor to bol asi kanalik...

@inguska7858 presne tak ako pise sibalka.. ak si mala pozitivny test, tak aj v krvi musi nieco byt.. som zvedava na ten test 🙂

inguska7858
27. aug 2015

@steinarka ja to tiez nechapem ...no necham sa rekvapit do stredy mali by mi prist

steinarka
27. aug 2015

@inguska7858 prepac, ale ja velmi pochybujem, ze na tom teste bola nejaka druha ciarka...... ak mas dostat menstruaciu az v stredu.. ale kazdopadne ak bola, tak drzim palce, nech silnie 🙂

inguska7858
27. aug 2015

@sibalka21 zajtra dam foto testu

inguska7858
27. aug 2015

@steinarka dakujem ...ale ma to zneisťuje lebo tak krv ....chcela som sa poradit z vašimi skúsenosťami ...

steinarka
27. aug 2015

@inguska7858 tak vies, pochybujem, ze tu najdes nejaku, co bezala tyzden po ovulacii k doktorovi.. 🙂 s takou akcnou som sa tu este nestretla...

aber
27. aug 2015

@steinarka žiadny test určite nerobila, chcela vedieť z odberov, chcela by som meno toho doktora, lebo aj laik by nenaordinoval taký odber, skôr sa mi zdá, že pani alebo slečna trocha prikraslila aby jej ho zobral...

inguska7858
27. aug 2015

@steinarka 😅

steinarka
27. aug 2015

@aber 🙂 hej, mozno ani nespomenula, ze je tyzden po ovulacii a nabehla tam s tym, ze ma pozitivny tehotensky test.. 🙂 ktovie..

inguska7858
27. aug 2015

@aber ja som krížik na teste mala ,on mi však mohol vysvetlit ze este to nie je mozne zistiť ...podľa neho stúpa homon po niekolkých hodinách

steinarka
27. aug 2015

@inguska7858 ano po niekolkych hodinach ale po uhniezdeni vajicka a nie po ovulacii, preboha.. si ho nepochopila 🙂 🙂

kolko mas rokov, prosim ta..

inguska7858
27. aug 2015

@steinarka 😃

flavia1
27. aug 2015

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

milenka12323
27. aug 2015

@flavia1 🙂

aber
27. aug 2015

@inguska7858 ale nie po ovulacii, počkaj kým ti bude meškať až potom ries a držím palce 👌

inguska7858
27. aug 2015

@aber dakujem ...musim počkať ..,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre