Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kikuska_nr
6. júl 2011

@vierka0 ok, tak skusim zajtra rano to a ak by, tak skocim hned aj k lekarovi...ale urcite sa hned v pondelok objedvama k svojmu... 🙂

vierka0
6. júl 2011

@kikuska_nr drzim prsty 🙂 daj vediet 🙂 mne vtedy krvacanie prestalo po duphastone, ale uplne mi zoslabla ciarka na tehu teste, hned som bola aj na krv a za tri dni mi hcg kleslo o 60% takze to bolo jasne..vysadil mi lieky a samo sa telo vycistilo..

eviq
6. júl 2011

@elebe
@lucinocka
@piacere
bol to planý poplach, hcg v krvi negatívne, asi test nebol dobry, tak ideme ďalej 🙂 dakujem vam za reakcie

beeruska1
6. júl 2011

caute dievcata. chcem sa spytat na vas nazor - dnes idem k lekarovi (dufam ze nema dovolenku), ale som nedockava a trochu nervozna, tak chcem pocut vas nazor. s manzelom sa snazime o babo uz od aprila. tento mesiac som zhruba v case, ktory by spadal na uhniezdovanie, citila jemne pichanie a pobolievanie v lavej casti podbruska, tak dole uplne. asi den na to som zacala jemne spinit (to bolo asi 4 dni pred terminom MS), no testy mi vysli negativne. potom som MS dostala (meskala mi cca 1 - 1,5 dna), ale trvala iba dva a pol dna (ten posledny den celkom silna). inak ju mavam zhruba 5 dni. hodila som to za hlavu, ze tehotna nie som, no v tom podbrusku ma stale akoby pobolieva. je to take slabulinke pobolievanie, skor ze tam len nieco citim. hned po skonceni MS (po tych 2 dnoch) som si robila znovu test a zase negativny :( dufam ze nemam cystu alebo nieco podobne. inak ine priznaky velmi nemam, len mi byva celkom casto trochu nevolno, sem tam az na vracanie a to sa mi veru nikdy nestavalo. ale nechcem si nic nahovarat. mate niektora podobnu skusenost?

vierka0
6. júl 2011

@beeruska1 ak mas bolesti, urcite chod k lekarovi..cysta zvycajne boli az v poovulacnej faze, ale moze tam byt nieco ine..ak mas negativny test uz po mrche, tehu to zrejme nebude 😒

beeruska1
6. júl 2011

☹ jaj, @vierka0, bojim sa trochu. nuz, k lekarovi idem dnes, teda pevne verim ze tam bude. vcera som sa vratila z dovolenky, tak som to musela odlozit az na dnes. som zvedava. dufam, ze to cysta nebude. ale nieco to asi bude, ked to citim stale na tom istom mieste. este sa utesujem myslienkou, ze aj niektore baby mali MS aj ked boli tehotne. a trvala mi len tak kratucko. ale kazdopadne sa na to nespolieham 😒 ale taaaak moc by ma potesilo, keby mi doktor povedal, ze to co citim je babo 🙂
este sa chcem spytat, ci krv na test HCG treba brat na lacno, alebo by mi ju mohol zobrat aj "len tak" 🙂

beeruska1
6. júl 2011

este chcem upresnit, ze to co citim ani neni bolest, je to len take, ze citim "nieco" na tom istom mieste. neviem, ako to nazvat. len vtedy ma to trosicku pichalo, v tom case, kedy bolo mozne uhniezdovanie. potom uz to nepichalo, len to citim, ze tam nieco proste je. len fakt dufam, ze to nie je ta cysta 😕

vierka0
6. júl 2011

@beeruska1 myslim, ze na lačno ist na hcg nemusis..jedlo by nemalo mat vplyv na hcg, ale ak pojdes rano, tak radsej nejedz..no neviem, ak si mala negativny test, asi hlavne pozrie ultrazvukom..sak uvidis, ale ak mas bolesti, alebo neprijemnosti, urcite chod..mozno to nic nie je..ale podcenit to netreba..

kukujka
6. júl 2011

@beeruska1 na odber na Hcg nemusis byt nalacno

kikuska_nr
6. júl 2011

@vierka0 a mala si vtedy aj nejake bolesti alebo nieco? Zacinam sa bat...inak, uz sme vsetkym blizkym povedali, kazdy sa tesi...dufam, ze to dobre dopadne 🙂 trosku nas ta sprava prekvapila, ale zacali sme sa uz tesit a teraz toto? hadam nie ☹

beeruska1
6. júl 2011

@vierka0, @kukujka - diky baby, tak snad mi tu krv zoberie a budem vediet na com som. tiez si teraz myslim, ze tehu nie som, ale tak nadej umiera posledna 😀 hlavne nech to nie je nic vazne, aby sme sa pripadne mohli snazit dalej 😉

vierka0
6. júl 2011

@kikuska_nr bolesti som nemala, dokonca som ani velmi nekrvacala, lebo som brala lieky..ale klud..mozno len nejaky hematom..idealne keby ta vysetril gynekolog..v ktorom si tyzdni??
inak, ja po tejto skusenosti som si davala pozor, komu co poviem..otehotnela som hned na dalsi cyklus a tak skoro to vedela len svagrina a moja mama asi v 7tt..a zvysku sme oznamili az teraz nedavno 🙂

kikuska_nr
6. júl 2011

@vierka0 no v piatok mi povedal, ze 6tt, drobec mal 5mm...sme to povazovali za hotovu vec, nieco taketo nas vobec nenapadlo. A priatel to jednoducho musel vsetkym vykecat, aby mohol zapijat 😀

vierka0
6. júl 2011

@kikuska_nr chapem 🙂 no fakt je, ze prvy trimester je velmi rizikovy, do toho 12tt moze dietatku kedykolvek prestat bit srdiecko, moze sa jednoducho prestat vyvijat..ja som bola uplne sokovana z toho, ze som potratila, som to nevedela pochopit, ze sa to stalo prave mne, pricom je to uplne bezne..ale prosim neber to ako strasenie 🙂 to nechcem 🙂 mozno je u vas vsetko v poriadku 🙂 kazdopadne s tym treba ist k lekarovi, nie je dobre ked krvacas (ale moze to byt aj z hematomu v maternici)..skus zajtra otestovat..uvidis 🙂

kikuska_nr
6. júl 2011

@vierka0 urcite to neberiem ako strasenie, aj mne samej je jasne, ze sa moze cokolvek stat, hlavne ak nie som v psychickej pohode, co vdaka praci velmi nie som. Rovnako mi je jasne, ze to krvacanie nie je dobre, aj ked hned nemusi znamenat potrat. Krvacam uz prakticky tyzden a v piatok babo zilo, tak sa stale utesujem, ze to snad bude ok, ale urcite by som bola kludnejsia, keby to uz konecne skoncilo...

vierka0
6. júl 2011

@kikuska_nr urcite, verim ti..sak mozno fakt by bolo dobre ist za tym druhym lekarom, ci ti aspon duphaston nepredpise..inak, krvacas silno? a akej je to farby? cervene alebo hnede?

kikuska_nr
6. júl 2011

silno som krvacala len zo soboty na nedelu, to som na v noci zobudila na to, ze je zle a ze musim dat novu vlozku...teraz uz len tak trosku, v podstate len ked idem na wcko si vsimnem a take hnede...huste...pojdem zajtra, nech mi aj na sone pozru, ci babo este zije, aspon budem vediet...vikend je dlhy, kym sa k svojmu lekarovi dostanem...

kikuska_nr
6. júl 2011

@vierka0 no napr. teraz som bola na wcku a nic od obeda...a zakazdym sa takto potesim, ze to konecne prestalo a potom vecer zase...no ved zajtra snad budem mudrejsia...

vierka0
6. júl 2011

@kikuska_nr az tak silno? ze az vlozku ti trebalo?? no su zeny, ktore maju normalne menstruaciu, takze snad to bude dobre 🙂 urcite chod na sono, alebo aspon ten testik rano

kikuska_nr
6. júl 2011

@vierka0 tak vlozky si davam pre istotu, bo uz som raz mala taku nehodu, ze som mala len intimku a tak sa mi pustilo, ze som nedobehla...tak odvtedy mam stale vlozku...no a cez vikend mi ani ta nestacila... ☹ jj, zajtra budeme mudrejsie, dam ti urcite vediet, drz palcek. Rozlucim sa na dnes, o chvilu koncim v praci, tak utekam domkov oddychovat, bo ma cely den hlava boli. Papa 😉

tehula
6. júl 2011

@kikuska_nr drzim palce. Ja som pri druhom tehu takto isto krvacala ako popisujes. Doki mi ani duphaston nechcel dat, lebo na sone ani hned plod nevidel v 6tt a asi predpokladal MA. Ale plod sa udrzal, krvacanie a neskor aj spinenie prestalo asi po 2tyzdnoch a uz toto babatko ma 1mesiac 😵
Drzim palce, nech to dobre dopadne

vierka0
6. júl 2011

@kikuska_nr drzim prsty..ozvi sa 🙂

kikuska_nr
6. júl 2011

@tehula jeeej, tak to by bolo fajn, keby to bol aj moj pripad 🙂 zajtra sa ozvem, dakujem 😉

katrenka111
6. júl 2011

@eviq Ahooj...mas trombofiliu ked treba injekcie??? No ja budem este testovat dnes večer alebo zajtra ranoa ak sa potvrdí tiež budem museť utekat....

piacere
6. júl 2011

@eviq to mi je ľúto...

teda, čo to bol za test, čo ti vyšiel jasne pozitívny... veď tá druhá čiarka bola pekne viditeľná a ružová... nechce sa mi veriť, že by hcg takto rýchlo kleslo do negatívnych "hraníc" 😒

katrenka111
6. júl 2011

@mishuu Fíííha že by bolo babo??? 😀

eviq
6. júl 2011

@katrenka111 ano mam trombofiliu, aj ty? Drzim palce nech ten tvoj test dopadne lepsie 🙂 ktory DC si?

katrenka111
6. júl 2011

@eviq No hej aj ja mam trombofiliu FII protrombín hetero....
A ty???
No co ti ja viek ktorý..ja som sa nikdy takto nesledovala..takže netusím...

eviq
6. júl 2011

@piacere mamatest 10 ten cikaci nie pruzkovy 🙂 Asi bol chybny....nabuduce kupim iny. Sklamania su zle....

eviq
6. júl 2011

@katrenka111 ja mam homozygot ale tak presnejsie to neviem pomenovat. Tak som myslela ze ci ti uz meska alebo nie 🙂 a ako ti na to prisli ? Mne az po potratoch...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre