Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zibi
4. sep 2015

@samira33
tu mozes pridat ten negativ 🙂

klaudinka363
5. sep 2015

@veronka033 no poslednu ms som mala 26.7. Lekar mi povedal zee som tak v 3-4.meesiaci, ale mam prist este 17. 9, lebo ze to je este skoro.robil mi ultrazvuk zvnutra a uz tam videl tmavy flakk.ved chod a uvidis.drzim ti palceky. 🙂

steinarka
5. sep 2015

@klaudinka363 prosim? v 3-4 mesiaci a skoro na sono??? a videl tam len tmavy flak??? nesekla si sa nahodou?? 😖

alexko33
5. sep 2015

@klaudinka363 nepovedal ti nahodou v 3-4 tyzdni a nie mesiaci?

sibalka21
5. sep 2015

@stelush 10 dni po styku je velmi malo pravdepodobne aby si mala nejake priznaky. To bude skor tou psychikou. Ak chces pridaj ten test lebo podla mna je mala sanca ze by si tak skoro mala pozit. test

samira33
5. sep 2015
milenka12323
5. sep 2015

@samira33 skus daj normalnu farbu testu lebo ja tu nič nevidim

zibi
5. sep 2015

@samira33 mojavteraz tam nic nie je vidno..skus zajtra dalsi..

samira33
5. sep 2015

Ved to, dnes aj bt isla o 0,2 dole..a este 2 dni do ms...

milenka12323
5. sep 2015

@samira33 mila moja aj mne chibali
2 dni do ms a test ukazal 2 čiarki chud do mojho blogu a pozri tam som dala testiki

lavender84
5. sep 2015

@samira33 nevesaj hlavu mne 3dni pred ms tiez sla o 0,3 bt dole na 36,7 a na druhy den uz 37,1 a v den ms 37,4 boli z toho // tak nadej umiera posledna 😉

milenka12323
5. sep 2015

@samira33 uš som ťi povedala daj normalnu foto 🙂

samira33
5. sep 2015

@milenka12323 @lavender84 Uz to bude asi zbytocne. Skusala som krcok a ten uz je makky a taky krvavy hlien.. takze asi uz prichadza ms. Ale vdaka za odpovede 🙂

milenka12323
5. sep 2015

@samira33 skus nadlej držim ti palce 🙂

samira33
5. sep 2015

Dakujem, tak zas do seba budem pchat clostil :(

milenka12323
5. sep 2015

@samira33 to čoje clostil 🙂 ?

misulikes
5. sep 2015

ahojte. Možem otehotnetieť 5 dní pred MS?? máte s tym niekto skusenosť?

samira33
5. sep 2015

Hormony na vyvolanie ovulacie, pol roka som ju nemala. Len vdaka clostilu som ju teraz mala

milenka12323
5. sep 2015

@samira33 aha'

baaambulkaa
5. sep 2015

@klaudinka363 asi myslel skôr v týždni nie v mesiaci ;)

zuzanaete
5. sep 2015

@misulikes mozes otehotniet pocas plodnych dni. Ak aj mavas pravidelny cyklus, tak nie je istota, ze aj ten dalsi cyklus bude rovnako dlhy. Ak si otehotnela 5 dni pred ms, tak realne, keby si neotehotnela, tak by si mala ms neskor ako zvycajne. 5 dni pred ms sa neda otehotniet, lebo by to znamenalo velmi kratku lutealnu fazu a oplodnene vajicko by sa nestihlo uhniezdit a prisila by ms a ani by si nevedela, ze vajicko sa oplodnilo.

veronka033
6. sep 2015

@klaudinka363 dakujem za info,sme tak narovnako,mozno spolu aj porodime 😀
Tak sa drzkaj a prajem vsetko dobre 🙂

luta13
6. sep 2015

@veronka033 krasne //...gratulujem zo srdca a prajem krasne tehulkovanie...😉

luta13
6. sep 2015

@nysinka segre gratulujem...krasny testik...krasne tehulkovanie jej prajem...🙂

luta13
6. sep 2015

@vlasze drzim Ti palceky...😉

luta13
6. sep 2015

@stelush na priznaky je skoro, aj ked ja som 14 DPO (dni po oplodneni) nezapla oteplovacky, mala som zvlastny pocit v podbrusku (akoby som tam mala balonik, alebo sakel s vodou) a po dvoch dnoch meskania MS som testovala a mala slabu druhu ciarku, na 3. den silnejsiu a na 4. den po meskani som mala krasne // - pozri moj Album druhe dietatko...drzim palce, aby Ta Tvoje pocity nesklamali, pripadne hod sem jasnu fotku testu, alebo sprav test, az ked bude meskat MS a potom sem hod foto...radi Ti pogratulujeme...drzim palce... 😉

m2552
6. sep 2015

Ahojte baby, chcem sa len opytat, poculi ste,alebo mate nejaku skusensost s tym, ze ste pocas tehotenstva mali menstruaciu? Uz vyse dvoch tyzdnov trpim nevonostami, vadia mi pachy a vone a pobolieva ma v podbrusku, menstruaciu som dostala presne ale miesto 7mich dni, trvala len 5 (uplne klasicka zo vsetkym ako ma byt). V Piatom mesiaci sme prisli koli predcasnemu porodu o dvojcatka, ktore to nezvladli koli nevyvynutym pluckam a hodne tuzime po babatku. Najskor som si len myslela, ze si to nahovoram, ale i po negativnych tehotenskych testoch, mi je stale zle, picha ma v podbrusku,mam citlive prsia a vadia mi vone, o uvane a naladovosti ani nehovorim. Zajtra mam v plane ist k doktorovi, a hoci tuzim pocut, ze sa nam opat postastilo, mam z toho zmiesane pocity.
Stretli ste sa niektora s niecim podobnym? Vdaka za kazdu odpoved

luta13
6. sep 2015

@m2552 s nicim takym som sa ja osobne nestretla, no z reci viem, ze existuju tehotenstva, kde zena menstruuje dokonca cele tehotenstvo...na Tvojom mieste by som si ani nenechala radit od inych zien a isla nasupu ku gynekologovi na kontrolu, ci som, ci nie som tehotna...a hlavne po skusenosti, ze by som bola byvala v minulosti prisla o babätko...o to viac by som sa bala...takze urcite chod hned ku gynekologovi, nech Ta vysetri...za to nedas nic a budes mat pokoj na dusi...🙂

petrulkans
6. sep 2015

@m2552 ahoj..je velmi malo zien,ktore maju mrchu pocas tehotenstva..drviva vacsina zien,ktore ju aj mali,to prezentovali ako slabe spinenie,ktore trvalo jeden ci dva dni..no uprimne povedane ja som mala styri mesiace klasicku mrchu..krvacala som ako vzdy,tolko dni ako vzdy,so vsetkym..nebolo to ziadne dvojdnove spinenie,bola to klasicka u mna 6dnova menstruacia..samozrejme ze sme chceli babo a vzdy den pred ocakavanou mrchou som si urobila test,dodnes nepochopim,ze mi zakazdym vysiel negativny..ani ma nenapadlo,ze by som mohla byt tehotna..ked mj zacala meskat mrcha,tak cca po tyzdni meskania som si opat urobila test,ci sa nahodou nepostastilo,test negativny..sklamanie..po dvojtyzdnovom meskani som sla k dr..priatel(teraz uz manzel) siel so mnou a skutocne sme sa obaja bali,co povie dr,kedze testy boli negativne,obavali sme sa niecoho horsieho..ked mi dr robila sono,len sa usmievala..A v zapati mi zahlasila, ze to vyzera na 18-20tt..skoro som odpadla..vravim,ze to nie je mozne,ze testy kazdy mesiac negativnea ze som mala menstruaciu,ze som nepribrala a nebyva mi zle..ze sa musela pomylit..vtedy mi dr povedala,ze male percento zien moze mat menstruaciu do 5.mesiaca tehu..a negativne testy? Vraj nic nijdy nefunguje na 100%..priberat som nemusela a nikde nie je napisane ze mi musi byvat zle..jedine co som si vsimla boli naliate citlive prsia..ale kedze slo o prve dieta,tak som nemala ani ponatia,ze to moze byt z tehotenstva..nemala som ziadne priznaky,ziadne brusko,ziadny prirastok na vahe..mala som negativne testy a menstruaciu..napriek tomu som bola tehotna..dodnes tomu nechapem,lebo pri druhom mi mrcha vynechala normalne..takze mozne to je a keby som to na vlastnej kozi nezazila,tak tomu nikdy neuverim..teraz ma maly desat rokov..bol to nas maly/velky zazrak..nikdy nezabudnem ako sme s priatelom(manzelom) plakali v cakarni od stastia,ked som mu to povedala.. ale kazdopadne navstiv cim skor dr..nemusi to tan byt aj u teba,ale samozrejme moze..drzim palce nech ti to dopadne tak,ako si prajes

m2552
6. sep 2015

@petrulkans
Vdaka za nadej, k doktorovi sa chystam zajtra, kedze do vcera som mala menstruaciu. V prvom tehotenstve mi bolo zle az od tretieho mesiaca a pachy mi vobec nevadili, teraz mi je zle uz vyse dvoch tyzdnov a len spomienka na varene hovadzie mi dviha zaludok. Kamoska mi pred cca mesiacom vravela, ze mala menstruaciu, tak si ani nemyslela, ze je tehotna, a ze na dalsi mesiac mentruacia trvala az 20 dni, tak zistila u doktora, ze je v 8tt, a o dva dni uz babika nezila ☹ Prve tehotenstvo mala uplne bez problemove a druhe ani nevedela, ze je v tom, testy negativne a potom to skoncila, no a ako pises Ty, tak i ona vravela, ze kebyze to nezazije, tak neveri.
Mne je len divne, ze mi je uz dlhksie zle a pobolieva ma podbrusko ako pocas nenstruacie, hoci ju uz nemam. V prvom tehotenstve ma tak pobolievalo celu dobu, preto nechapem co sa deje. Ale hned rano som u doktora, aj tak ma uz nevidel dva mesiace 😀
@luta13
ved to je to, ze sa velmi bojim, to co som zazila uz zazit nechcem. Mala som podobny termin ako Ty a teraz ked nakuknem k oktobrovkam, je mi luto co sa stalo a vsetkym vam prajem, aby ste mali dobry koniec a zdrave babatka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre