Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

katrenka111
6. júl 2011

@eviq No mne gynekologicka zistila...bo ma straaasne bolievaju nohy, mala som kre a modriny a brala som vtedy aj antiku.....

katrenka111
6. júl 2011

@eviq aj ja som ten istý mala, možno sa tiež mylil....

mishuu
7. júl 2011

@katrenka111 veruže nieeee, dnes ráno som dostala mrchu 🙂 takže je všetko ako má byť, ešte sme sa nepokúšali o bábo, ale snáď na dovolenke v auguste sa zadarí 😉

kikuska_nr
7. júl 2011

@vierka0 ajoj, tak rano na teste boli dve ciarky hned a casom uz len silnenli, tak som sa tesila. Isla som aj k tomu lekarovi, ten tam nastartoval sono, s ktorym robil asi prvykrat, tak skumal asi 5 minut a nakoniec povedal, ze este preslo malo casu (od minuleho piatku), aby sme videli nejaku zmenu...??? ze je fajn, ze krvacanie prestalo, ale vyhrate vraj nemame, lebo ak opat zacne, treba sa pripravit na najhorsie. Dal mi nejake hormonalne lieky na udrzanie tehotenstva a buduci tyzden mam ist k svojmu lekarovi...tak mi je dnes uplne na figu... ☹

kikuska_nr
7. júl 2011

@tehula ahoj, tak krvacanie mi prestalo, ale vraj stale nie je vyhrate. Dostala som nejake hormony na udrzanie tehu a buduci tyzden sa mam hlasit u svojho lekara. Tak mi je teraz tak vselijak z toho... ☹

katkarv
7. júl 2011

caute baby,tak som si robila test Woman secret 10 jednotkovy ale este nic,som 9 DPO,ale bola som nedockava,tak mi treba ☹ Je snehobiely 😠

vierka0
7. júl 2011

@kikuska_nr vies, ono to krvacanie moze suvisiet aj s nedostatkom progesteronu, takze ak ti dal napr. duphaston tak to pomoze..musis byt len trpezliva 🙂 viem, ze toto tie v zlej nalade velmi nepomoze, ale ber to tak, ze viac pre to nemozes urobit, len cakat ako sa to vyvinie..srdiecko mu bilo?

vierka0
7. júl 2011

@katkarv este je skoro 🙂 ja som mala ducha az na 13dpo na 10tke 🙂

cenculinka
7. júl 2011

ahojte kočenky, mám na vás takú hlúpu otázku. kedy si robíte prvýkrát tehotenský test? ja som 5 mesiacov po kyretáži, snažíme sa znova otehotnieť no a klasika, už nemôžem vydržať, že čo a ako 🙂 booooože, musím čakať až na to, či mi bude meškať MS? :(

katkarv
7. júl 2011

@vierka0 mne pri predoslych tehu vysla na 11 DPO slaba ciarocka.Uz tak velmi chcem ze mi z toho sibe ☹

vierka0
7. júl 2011

@cenculinka podla mna skor ako 12 den po ovulacii sa test neoplati robit..cize este pred meskanim MS 🙂

katkarv
7. júl 2011

@cenculinka citaj,ja som ako dopadla.Kolko dni mas do mrchy?

cenculinka
7. júl 2011

vierka0@ vierka, povies mi, co znamena ta skratka dpo? chi chi lebo nie som velmi zbehla v terminologii 😅 😀 ☹

vierka0
7. júl 2011

@katkarv sak vyckaj este dva tri dni, to uz by malo byt jasne vidno 🙂

vierka0
7. júl 2011

@cenculinka den po ovulacii 🙂

cenculinka
7. júl 2011

@katkarv juuuj vela :(

cenculinka
7. júl 2011

@vierka0 chi chi dakujem za info 🙂

katkarv
7. júl 2011

@cenculinka zbytocne by si bola sklamana.Ja mam dostat v utorok.

katkarv
7. júl 2011

@vierka0 no musim ☹ ked to sa tak vlecie.Ale meriam aj bazalku tak uvidim
😒 😒

cenculinka
7. júl 2011

@katkarv do mrchy mam este cca 14 dni, mavam ju pravidelne po 28. dnoch

katkarv
7. júl 2011

@cenculinka nezavidim moja,ja to mam blizsie a uz mi sibe,musis vydrzat.Ani zbytocne sledovat sa nie je dobre lebo si budes namyslat priznaky,ja som to prezila ☹

vierka0
7. júl 2011

@katkarv verim ti..mne zvycajne BT klesla na 12dpo, dva dni pred mrchou, takze ked som videla, ze sa mi drzi hore, tak som testla 🙂 to bolo prvy krat co som otehotnela, mala som ducha, ale druhykrat som testovala az na 13dpo a bol tak slabucky duch ze az..sak mam ho v albume 🙂

vierka0
7. júl 2011

@cenculinka ty co chces testovat ked mas 14dni do mrchy? sak len teraz mas plodne dni !! 😀

cenculinka
7. júl 2011

@katkarv jaj jaj niečo mi hovor 🙂 už pred prvým tehu som bola maniačka :D po 5. mesiacoch nám to vyšlo a nič z toho nakoniec nebolo :( zase čakanie, kým sa telo spamätá po zákroku a zase čakanie :D haha príznaky "mám" od 2 minút po "akcii" hahaha. viem, že musím čakať a hlavne na to nemyslieť, ale povedz, dá sa to? :D

cenculinka
7. júl 2011

@vierka0 😀 😀 😀

cenculinka
7. júl 2011

@cenculinka hahaha, chudák môj manžel, ho nepustím zo spálne :D sa nebude aspoň môcť sťažovať na nedostatok sexu :D

cenculinka
7. júl 2011

už odpisujem sama sebe :D

vierka0
7. júl 2011

@cenculinka no namojveru, ved ovulacia zvycajne je 12-16 dni pred menstruaciou, teda si prave zovulovala, alebo budes ovulovat kazdu chvilu, ak mas take pravidelne cykly 😀 a testovat az o dva tyzdne draha 🙂

katkarv
7. júl 2011

@vierka0 no kukla som testiky v tvojom albume a na tom prvom nevidim nic.Mne tiez zvykne tak na 12DPO klesnut BT takto sa nacakam ci klesne 🙂

stanka1986ke
7. júl 2011

ahojte...no ja som mala mrchu 28.5. odvtedy som nedostala ani naznak...mocove testy mi vychazdaju slabo poz.aj dnes mi tak vysiel..krv negat. usg taktiez neg. tak nerozumie tomu ani lekar ani nikto...lebo ze aj maternicu mam vysoko ze by daco malo sa diat...on iseil teraz na dovolenku...takze super..lebo on len stym pracuje ze podla neho to bude mimomaternicove..a to mi rozpraval aj pred dvoma rokmi a nakoniec to bolo normalne tehu a som potratila lebo len do mna stuchali a vysetrovali ma...tak neviem..ja mam ovu na 21 DC

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre