Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

rysavka55555
23. sep 2015

@steinarka minula ms mi meskala 5dni, nakoniec dosla, teraz sa mi zda, ze som mala ovulaciu velmi skoro, takze tiez si myslim, ze bhd pms alebo uhniezdovanie, no fakt neviem, taku bolest prs som este nemala to akoze fakt, bolievali ma par dnj pred ms ale toto :D nooo fakt akoze mam dost.

steinarka
23. sep 2015

@rysavka55555 ja som si merala teplotu a presne viem, kedy bolo uhniezdovanie.. od toho dna ma neskutocne bolelo podbrusko kazdy den tak ako zvyklo par dni pred ms.. no a po sexe som myslela, ze sa zblaznim od bolesti.. s tusenim, ze som ASI tehotna /kedze dovtedy som take nieco nemavala/ som poslala manzela kupit mi tehotensky test.. a bol na nom uz slaby duch.. 🙂

katrenkaa
23. sep 2015

@mary333 nedostala...a to mam 5 deň po vyvolávačke...už sa bojím robiť si test...

rysavka55555
23. sep 2015

@steinarka uff, pekne 🙂 tak uvidim, dnes ma straaasne boli chrbat medzi lopatkami a krize ... A prsia samozrejme, brusko uz nir

mary333
23. sep 2015

@katrenkaa aha ty už si bola aj na vyvolavačku? na tu vyvolavačku si bola po kolkých dnoch meskania ?? zvycajne po vyvolavacke do 2 dní to mas dostat ci??

katrenkaa
24. sep 2015

@mary333 mne meškal menzes 10 dni...chcela som aj počkať,ale keď som mala negatívne testy tak som išla k doktorovi,či tam nemám cistu alebo čo.....no doktor nič nevidel tak mi pichla sestrička vyvolávačku...dnes je to už šiesty deň...v pondelok som si robila naposledy test a negatívny...odvtedy na to kašlem testy nerobím...iba čakám...tu som niekde čítala,že vyvolávačka môže prísť aj po desiatich dňoch...čomu veľmi neverím...a ty si ako na tom?

trinity246
25. sep 2015

Ahojte potrebovala by som poradit menzes mi meska uz 3 den robila som si aj test a je negativny mam zmenu nalady a uz 2tyzden ma pobolieva v oblasti zaludka co to moze byt?

mary333
25. sep 2015

@katrenkaa ahoj, mne dnes mešká už 12 -ty deň, test som robila včera, až po polhodine sa tam objavila maličká tenučká čiarka, ale myslím že to bol možno len kanálik, ktorý sa vraj zobrazuje na testoch, lebo po takom dlhom čase by mi už predsa test ukázal či som alebo nie, aspoň zatiaľ sa na to spolieham.

mary333
25. sep 2015

@katrenkaa ale aj napriek negatívnym testom si nie som na 100% istá že nie som tehotná. Počula som že niekomu tiež testy vychádzali negatívne a boli tehotné nakoniec. No a niekedy má krčovito zaboli vaječík, neviem či je to nejaký príznak alebo budem mať nakoniec nejaký zápal vaječníkov :(

mary333
25. sep 2015

@trinity246 ahoj, mne mešká už 12 dní a testy negatívne. Musím počkať 2 týždne a potom skús testovať 😉 je to na nervy byť tak dlho v napätí, ja už robila asi 10 testov a už kašlem na to

zuzannaaa
25. sep 2015

@trinity246 tak nejak sa citi aj ja ..... Zmena nalad stale ma pobolieva pod bruskom a ako vy pravy vajecnyk.... A meska mi to 3 dni

sara34valentina
25. sep 2015

@mary333 moze ist o zapal criev alebo o cystu...... alebo zapal vajecnikov , pripadne infekcia ..sup sup na gyn !!

sara34valentina
25. sep 2015

@mary333 odfot ten kanalik, test 😉 mne test ukazal n a9-10dpo uz ducha , kukni album poklad, a porovnaj si

mary333
25. sep 2015
daniela.ho
25. sep 2015

@mary333 ak je to Pepino tak to bude len kanalik ☹ mne to tiež pepino robil vždy

mary333
25. sep 2015

@daniela.ho je to rapiclear

daniela.ho
25. sep 2015

@mary333 kolko ti mešká?

lubimmisku
25. sep 2015

@mary333 ahoj, preco nejdes na gyndu, nech ti zmeria hcg v krvi? To mas zarucene 😉

sara34valentina
25. sep 2015

@mary333 aky je to test?

sara34valentina
25. sep 2015

@mary333 mne sa zda nie na kanalik ale na to ze si tehu !!!!!! toto je duch a nie kanalik ♥ drzim palce, este ak ti mozem poradit, kukni si krcok a vies ihned ci si a ci nie 🙂

sara34valentina
25. sep 2015

@mary333 takyto test som mala na 9dpo a na druhy den uz bol sinejsi !! podla mna si tehu idem pohladat moje tehu testiky 🙂 porovname

zuzannaaa
25. sep 2015

@sara34valentina ahojky ,,, pozri moje co myslis na moje tehu testy

zuzannaaa
25. sep 2015

@mary333 pokial je to biele je to kanalik.. A ked je trochu farby moze byt ze stmavne ;)

sara34valentina
25. sep 2015

@mary333 ten prvy vidis 9-10dpo som mala ducha , ten pod nim je v kontraste a pekne vidno ducha ja som mala ale ine testy a kazde maju ine palicky !!

sara34valentina
25. sep 2015

@zuzannaaa to su vsetky tehu testy? uau a kedy si ich robila? kazdy den iny alebo vsetky dnes? no podla nich si tehu..... len by mali silniet

sara34valentina
25. sep 2015

@mary333 presne ako pise @zuzannaaa ak je tam farba si tehu ja som mala tak do ruzova 🙂

sara34valentina
25. sep 2015

@mary333toto je tvoj tehu test .... je do ruzova ci do biela ??dala som ten isty program a nevidim dobre ci je do ruzova ci len do biela 😨

mary333
25. sep 2015

@daniela.ho mešká mi 12 dní

mary333
25. sep 2015

@sara34valentina aký má byť krčok???

sara34valentina
25. sep 2015

@mary333 ja som si ho sledovala len tie 4mes co sme sa snazili otehotniet .. takze 3mes vzdy pred ms 2dni som mala krcok uplne dolu hned som ho nahmatala bol mäkky velmi määky a dolu ...... 4mes ked som ostala tehu som si ho nedokazala nahmatat len trosku bol uplne vysoko hned po otehotneni ostava toizto pekne hore a ide na hor, taha sa do hora a je tvrdy ............ to som uz tusila ze sa asi podarilo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre