Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

steinarka
16. okt 2015

@lusynka4444 fuu, pricin moze byt mnoho.. na tehotenske priznaky je este velmi skoro, takze to nie, ale nemusi to byt vobec ani ovulacia.. tvrdit naisto, ze sa jedna o ovulaciu je totalna blbost.. 😀 niektore zeny mavaju podobne priznaky totiz aj pri uhniezdovani vajicka, takze ako som spomenula na zaciatku - pricin moze byt mnoho.. tie bolestive bradavky vobec nemusia suvisiet so slabostou a pocitom, ze mas dostat teplotu.. mozu to byt dve uplne odlisne veci... skus si hodit vecer paralen, alebo nieco proti priznakom chripky a uvidis, ci nepomoze.. 😉 drzim palce

lusynka4444
17. okt 2015

@steinarka dakujem za radu ;) ale uz 3 dni som brala tabletky proti chripke...je mi uz trosku lepsie ale stale sa citim slabo...v boku ma uz nepicha len bradavky ma bolia stale viac a viac...tak neviem ci to je znak ovu...

steinarka
17. okt 2015

@lusynka4444 aj ja som niekedy mavala stavy uplne citlivych bradaviek a bez podbrdy som kvoli tomu nemohla byt ani chvilu.. stava sa to 🙂

lusynka4444
17. okt 2015

@steinarka no ved jasne stava sa ;) to len ja si uz nahovaram ze by som mohla byt tehu ;) tuzim po babenku 🙂

steinarka
17. okt 2015

@lusynka4444 ked zena tuzi je tazke si nenahovarat.. ale treba stat pevne oboma nohami na zemi.. tym, ze si priznaky nahovaras, prichod babatka neurychlis.. kazdopadne prajem vela stastia.. a skus sa zamestnat niecim inym a nesledovat sa tolko ;) lebo ti to zachvilu polezie na mozog a tazko sa potom spamätava z pripadnych prehier a nezdarov

larisa15
18. okt 2015

Ahojte koceny, prosim vas, snazime sa s priatelom o malinke, 3 posledne dni po sebe sme mali pohlavny styk, taky ako ma byt, ked chce niekto babo 😝 kedy si mam spravit test??? Po kolkych dnoch? Mam pockat ci sa mi dostavi menzes? Pls ak poznate nejaku dobu znacku testu. Moooooooc vdaka 🙂

erika04
18. okt 2015

@larisa15
Test si kup hocijaky jednoduchy z lekarne. Ale urob si ho az ked si menzes bude meskat take 4 dni minimalne. Potom uvidis vysledok naisto aj na tych lacnejsich testoch 🙂 Skor by som sa netestovala, prinasa to zbytocne stresy a nahovaranie si priznakov...

karmela
18. okt 2015

@larisa15 ahoj 10-12 dni po styku ked ste vystihli plodne dni 🙂 ti testik moze ukazat už ducha-slabu druhu čiarku.Mnohe nedočkave sme si robili testy už 8 dpo a par štastnym už vyšla slaba druha čiarka 🙂 dr max ma dobre testy..držím silno palce a vela štastia nech sa zadari 🙂

looola
18. okt 2015

@larisa15 , test má význam najskôr 10 dni po ovulácii, najviac sa však oplatí az po vynechaní MS.

larisa15
18. okt 2015

@erika04, @karmela, @looola dakujem krasne baby!! Drzte palce!! Potom napisem ci to vyslo 😍😍😍😍

sara34valentina
19. okt 2015

@larisa15 mne ukazal test na 9dpo ducha ♥na 10dpo uz ciarka ♥ drzim palce ♥

stevvvka
19. okt 2015

ono sa lahko povie, v den meskajucej ms, ale co ked chodi nepravidelne? niektore zeny maju raz 28 dni cyklus, potom 35, potom 30...ja si myslim, ze ak zena vie, kedy nastala ovulacia, tak 10DPO bymohla byt uz ciarka. niekedy slaba, podla hormonu, ale po dvoch tyzdnoch od ovu by to uz testy mali ukazat. cize podstatna je skor doba od ovu nez kedy ma nastat ms.

sarase
19. okt 2015

Ahojte, prosim vas..som 18DC, na test je este skoro a bazalnu teplotu som si pred desiatimi minutami merala prvy krat v zivote a vyslo mi 37,3. Pred par dnami ma velmi bolel zaludok a da sa povedat ze cele brucho, celu tu brusnu "stenu" vo vnutri som mala akokeby napnutu a krce z toho my vystrelovali dost do krizov,bokov a cely chrbat ma bolel..ovulaciu som uz mala asi pred tyzdnom a teraz sa mi znovu vratil taky ten ovulacny hlien.. Hlavne ma zaujima odpoved na tu bazalnu teplotu pretoze vy sa vyznate a ja nie..:/ DAKUJEM🙂

stevvvka
19. okt 2015

@sarase bazalna teplota sa meria rano, po prebudeni. je to teplota organizmu, ktory nerobi ziadnu cinnost, iba dycha, nemysli - zjednodusene povedane, takze ked sa zobudis, vtedy treba merat. a jedna hodnota neznamena nic, treba merat cely mesiac. jedna hodnota je ako jedna znamka v skole - neukazuje, ci si dobry alebo zly ziak, tych znamok musi byt viac. dufam ze som pomohla. a na tehotenske priznaky je asi skoro....

sarase
19. okt 2015

@stevvvka jasnee rozumiem,dakujem! A myslis si ze ma nejake prepojenie tehotenstvo resp priznaky s tymi bolestami co som mala?

stevvvka
19. okt 2015

@sarase niektore zeny citia ovulaciu pichanim v podbrusku, ale obdobie po ovulacii sa nezvykne prejavovat. skor si myslim, ze to nesuvisi, iba ak tym, ze to mas zo stresu, ci si, alebo nie tehotna. zenske telo totiz ma priznaky ako bolesti bradaviek, krizov, nechutenstvo, nevolnosti atd. az ked ozaj vie, ze je tehotne, to znamena najskor 7 dni po ovluacii, aj to je len zriedkave, tych 10 - 14 dni trva, kym vlastne vajicko zacne vytvarat tie priznaky. samozrejme niektore to psychycky citia, ze otehotneli....k tomu len tolko, ze ja som to cila uz asi 5krat, ze to vyslo, a nic z toho 🙂
a ak mas pocit, ze sa ti vracia ovulacny hlien, moze to byt este len prva ovulacia, ked si 18DC.

nela6
19. okt 2015

ja osobne ked som si merala bazalnu teplotu tri dni pred menstruaciou, a vkuse bola nad 37 tak som tusila kam to smeruje a test v prvy den menstruacie to uz krasne potvrdil, drzim prsty 🙂

sarase
19. okt 2015

Dakujem vam dievcata a este ked uz som tu, chcela by som sa s vami podelit o jednu neprijemnu skusenost..v lete mi meskali kramy 5dni a myslela som si ze som tehotna kedze mi meskavali najviac 1-2dni..jeden test mi vysiel pozitivny dalsie dva negativne..isla som ku gynekologicke s tym ze mi meskaju 5dni.prezrela ma zospodu aj s ultrazvukom a povedala ze som tehotna..zevraj tam vidi dutinku ktora ma 2,3mm..pytala som sa ci to nie ke nejaka cysta a ona na to ze to nie je nic ine len gravidita.nadruhy den rano som zacala krvavat,logicky som si myslela ze som potratila a isla som vecer na pohotovost kde mi zobrali konecne krv a povedali ze hodnoty mam 0,1co znamena ze som den predtym urcite nemohla mat v brusku ziadnu dutinku ani nic podobne..a pptom mi robili aj ultrazvuk znova a brusko som mala ciste takze tak..zostala som v soku..od gynekologicky som si myslela ze dostanem 100%odpoved..no ale zial..bola to gyn Mayerova-ma ambulanciu pri figare v novom meste v Ba..

queeeen
19. okt 2015

Ahojte dnes som 25DCco vy na to ?

sarase
19. okt 2015

@queeeen no ja ta potesim to je cisto pozitivny test neni co riesit!!!!🙂)))))

mart1na26
19. okt 2015

@queeeen gratulujem mamina :o) ja som mala este slabsie ciarocky a bola som tehu 🙂

queeeen
19. okt 2015

@sarase
@mart1na26 jeeej dakujem kočky kedy k dokymi podla mna tak o dva tyždne staci aby sme už aj niečo videli na utvz nie ? 🙂

larisa15
19. okt 2015

@sara34valentina dakujem krasne!!! Spravim test coskoro 💝💝💝

mart1na26
20. okt 2015

@queeeen objednaj sa co najskor, ja som mala pozitivny test a hned som volala. Stat sa moze hocico tak nech je to pod kontrolou od zaciatku :o) ved sestricka u gyndu ti urcite najlepsie povie 🙂 🙂

mones_xy
21. okt 2015

@queeeen neponahlaj sa k lekarovi 🙂 uplne zbytocne pojdes skor ako 7tt .. nebude vidno ani srdiecko velmi skor a ani pre plod nie je dobre ked prilis skoro ides na UTZ.. ma to cas.. uzivaj si ten pocit, ze sa zadarilo, vela oddychuj a cakaj minimalne do 7 tt 🙂

rysavka55555
21. okt 2015

Ahojte babule, mam otazocku, mam 10dni do ms a dbes rano som sa zobudila na divne pocity v brusku, o co sa moze jednat? Dakujem pekne

aber
21. okt 2015

@rysavka55555 to by bolo nemožné aby si mala nejaký príznak, si možno len nedockava,pripadne nervozna, možno posunutá ovulka

bombulka666
21. okt 2015

@aber epytam sa na priznak tehu, pytam sa vseobecne, co asi tak 10dni pred ms sa moze diat ...

aber
21. okt 2015

@bombulka666 len si potom mimo témy lebo tu sa preberá ,či môžem byť tehotná. Ja som ti napísala môžeš byť nervozna a to sa prejavy bolesťami v bruchu a čo znamená divný pocit?

bombulka666
21. okt 2015

@aber ja len hovorim, ze sa len pyta 🙂 mozno prispevok nedala do spravnej diskusie, pisala som s nou, tak sama neviem co 10dni pred ms moze byt, mozno ovulacia posunuta 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre