Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

steinarka
21. okt 2015

@rysavka55555 o neskoru ovulaciu.

lusynka4444
21. okt 2015

Ahojte baby potrebujem radu...je na kazdom teste uplne ale uplne slabulinka ta druha ciarka? Ale musim vazne az moc zaostrit...ci to tam je ako nakres ktora ak ste tehotna zosilnie alebo ten test by mal byt uplne biely? Hadam ste pochopili co myslim ;)

steinarka
21. okt 2015

@lusynka4444 na niektorych testoch byva ta druha ciarka uplne slabulinka, treba vsak rozoznavat farbu.. ak je siva, jedna sa o presvitajuci kanalik, a teda je test negativny.. ak je ciarka ruzova, tak je to najskor duch a bude silniet.. ak vsak niekolko dni po sebe je ta ciarka rovnaka, tak je test negativny, pripadne sa nejedna o zdrave tehotenstvo

snad som pochopila co sa pytas 😀

lusynka4444
21. okt 2015

@steinarka ano dakujem pochopili sme sa ;) len ona je taka slaba ze neviem ani aka to je farba ;) ale asi siva

karmela
21. okt 2015

@lusynka4444 hod foto testiku 😉

lusynka4444
21. okt 2015

@karmela ospravedlnujem sa za stav testu ;) a na fotke nic nevidno ;) to som si zas nahovarala 🙂

aber
21. okt 2015

@lusynka4444 neboj aj ty sa dockas, držím palceky 😊

slunce3
21. okt 2015

@lusynka4444 vies co skus si dat mentalnu pauzu od toho, chod na nejaky kurzik alebo na nejaku jogu a testuj ozaj az ked bude meskat alebo proste neskor. Kludne si uzivaj manzela/priatela a neries ono yo pride. Takto sa zbytocne trapis a to nieje dobre na nic. Ano,lahko sa to hovori, ale u nas bolo s malou to iste, prestala som testovat po tom co som raz poslala manzela kupit test aod vtedy mi nosil kazdy den az ma ti prestalo bavit, hodila som ich do skrine a vitiahla az o 4 m. Ked mi ms meskala 3 t.
A bum dve ciary 😂
Neries, klud a vsetko bude.

sono2
21. okt 2015

@lusynka4444 ja práve že vidím, a to som ani moc neostrila zrak. Ja som teda nemala nikdy čiarku ani ružovú ani sedu ani žiadnu. Až raz, ale to sa nepodarilo, ináč nikdy nič, takže, urob ob deň a uvidíš či tmavne.

sibalka21
21. okt 2015

@lusynka4444 drzim palce nech to coskoro vijde

lusynka4444
21. okt 2015

@sono2 ahoj skusim urobit tak za 3 dni...a ty mavas cisto biely test? A co sa stalo ked nevyslo? Ak sa smiem opytat

lusynka4444
21. okt 2015

@slunce3 dakujem mas pravdu...

karmela
22. okt 2015

@lusynka4444 Ahoj ja by som tam niečo aj videla už mam obkukanych plno testov 😀 Skus testovat Dalej neviem zatial či je to kanalik či začiatok niečoho. 😉 drzim palce

lusynka4444
22. okt 2015

@karmela uvidime...zajtra si urobim dalsi a budem vas informovat ;)

zunajda
26. okt 2015

Ahojte, tak mne zas MS mešká...minulý mesiac mi musel doktor pichnúť vyvolávačku. Teraz som dúfala, že som tehotná a test negatívny ☹

zanet1407
26. okt 2015

Ahojte. Baby ak ste mali zaujem ostala mi krabicka dufastonu. Poslem za postovne, zbytocne mi bude doma stat.

blair308
26. okt 2015

Som tu nova tak dufam ze poradite emoticon
Dnes je piaty den, co mi meska menzes. S priatelom sme sa za posledny mesoac milovali casto, a to este aj v den, kedy mi podla kalendara vychadzala ovulka. Myslela som si teda, ze mozem byt tehotna. (Od posledneho menzesu preslo 38 dni). Dnes rano som si robila dva testy (10 citlivost). Vysli negativne. Bola spm prekvapena, mala som pocit ze mam tehotenske priznaky (nevolnost, nafukovanie, chute, naladovost a pod). Nechapem teda, preco mi ms nedosla.
Ke pravda, ze v minulosti som mala problemy. Pred 3 rokmi spm brala Hak, dva roky. Ked som ju vysadila, vlani, mala som divny cyklus. V juni mi lekar povedal, ze sa mi neuvolnuju vajicka, brala som inofolic a menzes som zacala mat od juna pravidelny ako hodinky. Tak soom myslela, ze uz je to dobre.
Viete, najprv som mala paniku ze mozem byt v tom, mam len 21 rokov a este studujem. Ale ked tie testy vysli negativne, uvedomila som si, ze mi je z toho strasne luto. Ze by som vlastne si zelala byt tehotna.
Poradite mi, co moze byt so mnou?

klaudinka363
27. okt 2015

@blair308 ahoj, ja som mavala pravideelne mesiaciky, a ked mi meskaali 4dni, som mala take tusenie a spravila som si rano test.a vysiel pozitivny.najlepsi je ranny moc.je mozne ze si prechladnuta, aale aj lieky ktore si brala mozu mat na to vplyv.tiez zalezi aj od tpho ci beries, alebo kedy si vysadila antikonc..najlepsie ist k lekarovi, a on ti to potvrdi alebo vyvrati.ked mne meskali 4dni sla som k lekarovi, a povedal ze mam prist o mesiac.vtedy to bolo iste.a teraz som v zacinajucpm 4.mes.. Snad som ti aspon trochu pomohla 🙂

sara34valentina
27. okt 2015

@blair308 chod ku lekaro mozes mat cystu alebo zapal alebo si prechladnuta, alebo stresy v skole ..... tehotna nebudes ,...

zenuska11
27. okt 2015

Ahojte baby, mam 4dni do ms ... Druhy den mam taky zvlastny vytok, trisku aj svrbi mam pocit, musim si davat intimku, lebo to nie je velmi prijemne ... Bolest hlavy a zubov, pocasiu to nwpripisujem, lebo je vlmi pekne, unaveba som neskuticne, len by som spala ... V maternici ma vcera tak silno pichlo a prestalo a dnes rano na lavej strane podbrusja take 3pichance silne, ktore tiez hned presli... Myslite, ze mozem byt tehotna? Mam pockat do ms, alebo mozem skusit testnut uz teraz 4dni pred? Dakujem velmi pekne za kazdu odpoved, radu 🙂 pekny den

sasa1983
27. okt 2015

@zenuska11 mozes byt,nemusis. Inak ako testom,resp.krvou to nezistis. Plati zlaty uzus,ze test,aj ten s 10.kovou citlivostou 14dni po styku. V tom pripade je jedno,kolko je do menzesu. Kazdopadne je krv este presnejsia.

zenuska11
27. okt 2015

@sasa1983 kazdopadne mi radis este pockat ano? 🙂

sara34valentina
27. okt 2015

@zenuska11 chod na gyn ked svrbi tak mas plesen da ti tabletky do posvy ..... ak si tehotna urpavi ti to hlien.......................tehotna byt mozes , testni az den pred ms ,,,mne ale ukazal test uz na 9dpo !! 😉 😉 😉 tie pichnutia som mala aj ja 6dni pred ms 🙂 drzim palce

zenuska11
27. okt 2015

@sara34valentina dakujem za radu 🙂 ten vytok je taky divny, niejefy hrudkovity, niekedy slizky, a nie je biely ... 🙂 dakujem, aj ja si drzim palce, testiky pojdsm kupit a testnem, pred ms ak nic a nedojde tak potom zase 🙂

sasa1983
27. okt 2015

@zenuska11 nie,mozes si spravit test,ak si takych 14dni po rizikovem styku. Neviem,kolko dni si. Ak si menej,tak tiez mozes,ale nema to az taky zmysel. Ak si viacej dni tak kludne mozes uz teraz. To,kedy ma prist menstruacia je irelevantne,hovori sa tak lebo uz zien,co maju pravidelny klasicky cyklus a v strede cyklu ovulaciu,to vychadza prave na to meskanie menzesu. Ma to byt 14dni po styku,vtedy je vysoko pra depodobne,ze je test plne hodnoverny. Aj ten si ale mozes zopakovat 48-72 hod od prveho..najlepsie rano. Alebo smer hcg l lekarovi,ale tak skor az po pozit.teste

zenuska11
27. okt 2015

@sasa1983 dakujem este raz za rady 🙂

trinity246
27. okt 2015

Ahojte chcem sa poradit posledny tyzden mi je strasne zle ako mi este nebolo vecer a rano stalo obcas aj cez den hmmm ale neviem cim to moze byt lebo testy su negativne

steinarka
27. okt 2015

@trinity246 moze to byt hocicim.. tehotenstvom urcite nie, kedze na tehotenske priznaky je treba hcg, a teda ked mas negativny test, tak hcg v tele nemas.. skoc k lekarovi.. vela stastia

zenuska11
28. okt 2015

Tak babule, stale cakam, mam 3dni do ms ... No moje tzv.priznaky nepriznaky :D sa stupnuju ... Strasne zle mi je, toci sa mi hlava az na omdletie ... Zaha ma pali ako blazon a to pijem len cistu vodu a nic take som nejedla, aby ma palila a este jeden gool: ze odpor k cigaretam 🙂 viete aby ste ma tu hned neodcudzovali, i baby sa nesnazime ako vidite profil mam novucicky novy, lebo som sa o tejto stranke dozvedela od kamaratky, ze aj sem sa mozem spytat na nejake rady, postrehy atd 🙂 takze babule, drzte palce, keby toto tak necakane vyslo, verte mi to by bolo nieco ze: neopisatelne uzasne 🙂 prajem vam pekny dnik 🙂 dajte nejake postrehy, rady, vlastne skusenosti, rada si to precitam a podiskutujem s vami, kedze dnes som v posteli :D no co neda sa mi inak ... 🙂

lusynka4444
28. okt 2015

@zenuska11 ahoj ja mam jeden den do MS a dost ma boli chrbat aj v brusku ma picha...a tiez sa mi toci hlava....neviem ci si vsetko nenahovaram ;) lebo sme sa ani nesnazili...moj priatel si dava pozor ale nikdy nevies kedy ujde ;) to by som bola inak stastna ;) vy ste sa snazili? Drzim palceky ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre