Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

dianka3
8. júl 2011

@lulucinka si ma nepochopila, ja som myslela ze uz od 5 ci 6 tyzdna by sa ti ukazali ciarky dve a v kebyze si aj bola v tom 8 tak by ti tam uz svietili ako hrom 😝 ja som si robila test ked mi uz 2 tyzdne meskala mrcha a mohla som byt uz v 5 tt a jasne mi uz svietili // ciarky, cize tehotna niesi. tak a ked si aj mala mrchu preco sa na to pytas? tak niesi tehotna ked si ju mala tak neviem ci chces byt alebo nie tehotna nechapem

piacere
8. júl 2011

@dianka3 táto slečna rieši tu na koňovi túto svoju "dilemu" po rôznych témach cca od januára tohto roku 😉 Teda čo som si aspoň ja všimla... Teraz uvažujem, či by bol psychológ dostačujúci 😕 alebo by to chcelo odborníka aj z iného "fachu" 😎

dianka3
8. júl 2011

@piacere aha tak takto to teda je 😀 neviem preco si vsetky mlade slecny myslia ze ked maju raz nechraneny pohlavny styk a potom normalka doistaju mrchu, preco im v hlave vrta otazka ci su v tom aj napriek tomu ze mrchu uz mali a najme 2 krat,cize oni asi podvedome chcu byt tehotne ci ako to funguje?

dianka3
8. júl 2011

@piacere a neverila by si stalo sa mi aj skutocnosti ked sa ma jedna mlada slecna pytala cca 16 rocna ze ci je tehotny ked mala nechraneny styk a pred 2 tyzdnami mrchu.A zevraj ona je urco tehotna a ked som sa jej pytala ci uziva antikoncepciu povedala ze ano, ale po styku si preistotu vzala 2 tablety aby lepsie ucinkovala 😀 😀 😀 som skoro odpadla a ked som sa jej opytala ci vie vobec naco je antikoncepcia povedala mi ze preto ju berie aby nedostala chripku 😀 zevraj jej to tak povedala jej gynda. Mna skoro piclo 😝 😀

ianitka
8. júl 2011

@dianka3
tazko povedat 🙂 ale ked sa tu tento jej "problem" opakuje pravidelne, tak fakt bude problem niekde inde...
co som si ja vsimla - tak tie styky a nasledujuce cykly, ktore stale riesi, musia prelinat...

ianitka
8. júl 2011

@lulucinka - mozne je vsetko, mozes byt tehotna,

ale pri tolkych negativnych testoch, HAK (pred casom si pisala, ze ju beries) a normalnom menzese je to viac nez nepravdepodobne...
alebo ked nezaspis - tak sa predsa len objednaj na tu gyndu 😉 len sa obavam, ze ani mudr nebudes verit, ze tehotna nie si...

dianka3
8. júl 2011

@ianitka akoze ona to tu uz viackrat pysala ten isty problem? ked aj piacere pisala ze tu uz dlho cosi taketo rozobera, ja som ju tu este nevydela tak neviem.stale tu riesi uz ten isty problem ci ako? 😕

ianitka
8. júl 2011

@dianka3 ano... ja som si to viackrat vsimla - len som nemala silu sa zapajat, ked jej to baby tak dobre vysvetlili 🙂

dianka3
8. júl 2011

@ianitka ano? a na akom fore sa to pytala a kedy?

vierka0
8. júl 2011

@lulucinka veru, mala by si vyhladat psychologa, alebo rovno psychiatra, lebo skutocne nie si kompletna 😀

vierka0
8. júl 2011

@lulucinka alebo ti odporucam testovat dalej, nejlepsie aj rano aj vecer, idealne az do 9mesiacov od styku ! ale ani to nemas istotu, ci fakt nie si v tom 😔 😔 😕 😀

sundance
8. júl 2011

@anjelicek26
@janulik38 ďakujem baby za upokojenie, no dúfam, že to bude v poriadku...ja proste neviem, podla mna keby tam nebol vačok, tak potom by to malo byť mimomaternicove nie?
ja tomu nechápem...

vierka0
8. júl 2011

@sundance tak urcite, mimomaternicove znamena, ze sa usadi a rozvija inde ako vo vnutri maternice, ale ked tam lekar videl dutinku, tak sa vyvija tam predsa 🙂 takze ziadne mimomaternicove 🙂

sundance
8. júl 2011

@vierka0 ja som čítala že sa tam može vytvoriť aj nejaký vačok, ale podla mna tam je, ja to cítim🙂)

dianka3
8. júl 2011

@ianitka No tak som si tie prispevky zacala citat od kedy zacala pisat tu lulucianka. Az teraz chapem co je to za pripad. 😀 Och , ja si myslim dve veci, bud si robi srandu zo vsetkych maminikek a zien a dobre sa natom zabava, alebo je fakt taka BLBA ze sa to bude pytat kazdy mesiac pokym neumrie.Inac to uz nevydim, ked este raz napise, tak jej musime najst dobreho psychiatra

ianitka
8. júl 2011

@dianka3
🙂

vierka0
8. júl 2011
dianka3
8. júl 2011

🙂 😀 A aj tu jej zamkli, preto teraz otravuje tu, no dufam ze tuto uz nezamknu, lebo zase lulu vymysli novu 😀 Ccela by som vydiet toho jej partnera ako s nou vobec dokaze zit, lebo ak sa aj jeho pyta dookola to iste chudak uz je asi na tabletkach 😕

jahodnicka
8. júl 2011

@dianka3 @lulucinka
Holky, ale to že některá dostane menstruaci neznamená, že nemůže být těhu..já mám kopec známých, co jí měly a těhu byly..měly jí asi do třetího měsíce a jedna dokonce do čtvrtého - takže obvyklé to asi není, ale stát se to může celkem snadno...a @lulucinka - těhotná určitě nejsi a nevím, proč jsi se u dááávno neobjednala na gyndu, když z toho máš tak panický strach????Neděláš si tady z holek náhodou trochu srandu????je to dost trapné a vzhledem k tom, kolik jsi psala, že ti je let i dost zarážející - dle mě by jsi se měla starat spíš o své duševní zdraví než o to, jestli jsi nebo nejsi těhu... 😕

jahodnicka
8. júl 2011

@lulucinka - zajímalo by mě, jak vůbec může mít tato žena sex...nejspíš si to asi moc neužije 😨

dianka3
8. júl 2011

@jahodnicka ved, ano to viem, poznam pripady,aj moja teta bola tehotna a vobec o tom ani len netusila.Pravidelne dostavala mrchu a tak si to ani nevsimala az raz sa nedostavila tak zbehla k dr a uz bola v 22 tt.To je normalne to viem,ale ta lulu? to je pripad sam o sebe 😉

vierka0
9. júl 2011

@jahodnicka jasne, ze zena moze mat ms aj pocas tehotenstva, ale este som nepocula o zene v 2mesiaci tehotenstva, ktorej tehotensky test bol v 2mesiaci tehu negativny 😀

pici
9. júl 2011

@lulucinka... ty kupuj testy a testuj ako besna , ved si kompletna? este 120den po styku a 6tom menstruacnom cykle si chces stale robit test? dufam ze medzi tym niekde napises ze beries aj antiku a dala si si aj tabletku po pre istotu... prepac ale ked nemas paru o sexe, moznosti tehotenstva, tak radsej sa vrat nad knihy, lebo tvoje prispevky mozno vyhodnotit ako "patriace do inej kategorie"

jahodnicka
9. júl 2011

@pici Souhlas a mimochodem slečna psala již dříve, že při onom styku brala antiko... 😀

pici
9. júl 2011

@jahodnicka tak je normalna?

jahodnicka
9. júl 2011

@pici..jo to nevím..brala ji prý nepravidelně..už nevím, kde to přesně psala, je to o pár stránek dál.. 😉

piacere
9. júl 2011

@jahodnicka ako môže mať táto žena sex? No možno ju len chalanisko chytil za kozu a ona si myslí, že sexovali... heh... z toho budú min. trojčatá.... a v deviatom mesiaci negatívny test... po deviatich mrchách... No a? Tak je rarita... a? 😀 😀 😀

obedwix
9. júl 2011

v tejto teme som už dosť dlho nebola a po tak dlhom čase tu kuknem a koho nečitam? lulucinka zase testuje 😀 tato trubka toto tu rieši každe dva mesiace...to musi byť nejaký pošahaný chlap čo sa tu nudi a robi si srandu...žienky ju treba už iba ignorovať lebo jej proste nikto nevysvetli že nie je tehotna. napisete jej nie si tehotna a ona tu bude ešte dalšie dva týzdne prosiť vas o uistenie vašej odpovede.bože toto mať doma ta ju zadusim

eviq
9. júl 2011

@lulucinka moj kamarat sa minule urobil sam v sprche a 2 tyzdne po tom sa tam sprchovala jeho babka. Myslis ze by si mala urobit test? ;)

dianka3
9. júl 2011

@eviq 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre