Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

vierka0
22. nov 2015

@iwulqa to co je za otazku ? Podla teba su ovulacia a plodne dni v inych obdobiach ? Plodne dni su plodnymi prave preto, ze pocas nich dochadza k ovulacii

iwulqa
23. nov 2015

Hej hej ja viem len podla ovulacneho kalenndara sme mali sex presne ccez oulaciu tak som len chcela vediet ze ci je vacsia sanca ako naor.den dva po ovulacii ked su este plodne dni.

vierka0
23. nov 2015

@iwulqa tak vajicko ma zivotnost 24hodin po ovulacii, ale aj pred ovulaciou je to ok, spermie v plodnom hliene preziju aj 4-5dni

iwulqa
23. nov 2015

Dakuje taku daku odpoved som potrebovala pocut , dufam ze sa to podari lebo u som s toho dost zufala , tak drzte palce 😉

vierka0
23. nov 2015

@iwulqa hlavne si zachovat treba chladnu hlavu a nezufat, veci su malokedy take vazne , zeby si kvoli nim trebalo zufat 🙂

jarmila64
23. nov 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

@iwulqa neboj sa 🙂)

lucita2707
23. nov 2015

Tak zienky..dnes som som volala lekarovi ohladom vysledky krvi zamerane na HCG a odpoved bola...STE TEHOTNA..aaale stredu pridete na kontrolny ultrazvuk..baby..drzte palceky nech ukaze ultrazvuk nieco..bojim sa totiz mimomaternicoveho tehotenstva..vraj u prvorodiciek sa to stava..a toto tehotenstvo je dlllho ocakavane a bude prve..aj sa tesiiim..ale aj bojim.

micka511
23. nov 2015

Ja ti moc silno držím peste ✊ ✊ ✊ 😊

micka511
23. nov 2015

Ahojte, my sa snažíme desať mesiacov A pevné dúfam, že mi posuniete optizmus 😀
Ovuláciu mávam skoro, hneď po krvacani... Milovali sme sa dosť často A zrazu pred asi.ôsmymi dňami som mala príznaky ako ovu, tak som si znovu urobila ovu testy A tie boli stále pozitívne..dočítala som sa že aj toto môže znamenať tehu... Tie čiarky sú dokonca silnejšie ako kontrolky... Môžem byť tehu? 😊 boli by sme najšťastnejší na svete 😍 💜

kaja_73
23. nov 2015

@micka511 Ahoj, podľa mňa je to dobré znamenie, skús si spraviť tehu test. Ja som mala silne pozitívny ovu test, keď som už bola tehotná 😉

micka511
23. nov 2015

@kaja_73 mám ešte tri dni do menzesu..
Avšak si to mám urobiť???... Ráno skúsim 🙂

kaja_73
23. nov 2015

Držím päste 🙂

micka511
23. nov 2015

@kaja_73 dakujeeeem moc moc... 🙂

iwulqa
23. nov 2015

@lucita2707 drzim palce

slavuska237
23. nov 2015

@veronika1037 môžem sa opytat ci zacala testovat az po meskani alebo skor?ak skor kolko? Vdaka 😊

lucita2707
23. nov 2015

@iwulqa dakujem

veronika1037
23. nov 2015

@slavuska237 ja som testovala den pred tym ako som mala dostat menzes som dyfala ze by to mohlo vyjst pozitivne 🙂 a dnes sa to potvrdilo je to tam 🙂

editka11
23. nov 2015

Dievčata a nemali ste ziadne spinenie ani vytoky?? Ja som asi vo 4 tyzdni a mala som slaby hnedy vytok nezapachajuci, nic ma neboli.. u lekqra som nebola do stredy na dovolenku.. dakujem za radu

micka511
23. nov 2015

@kaja_73 neviem či to.moja nie je zbytočné, úplne ma ide roztrhnut, tak silno má boli podbrusko, prsia A fakt kŕče... Akokeby sa to malo každú chvíľu spustiť ☹ najprv spravím ovu čo mi povie A ráno poprípade tehu 🙂

momkomonika
24. nov 2015

@xaxax Ahoj čo povedal lekár?

kaja_73
24. nov 2015

@micka511 Tak ako to vyzerá?

kikuska12396
24. nov 2015

ahojte 🙂 .. dnes som 53DC ms nikde..test som naposledy robila 48DC a bol negatívny.. myslíte že to môže byť tehotenstvo? alebo niečo iné? .snažíme sa 9mesiacov,dakujem

micka511
24. nov 2015

@kaja_73 vyšli obidva pozitívne 😁😁😁 aj včera aj dnes 🙌😊 teším sa...len tie bolesti, nevieš koľko budú? A K lekárovi kedy? Veď vlastne až v piatok by som mala mať mz...
Dúfam že to dotiahneme do úspešného konca 💜🍀

micka511
24. nov 2015

Stále mám bolesti v podbrusku hlavne naľavo,úplne že jak keby zajtra sa spustí mz...vraj to ženy mávajú..

leto79
24. nov 2015

@kikuska12396 a ake dlhe mavas cykly? skus este test, ak nebudu //, tak asi tehotna nebudes, a mozno mas len poruchu ms cyklu, alebo napr anovulacny. Zbehnes si po vyvolavacku

micka511
24. nov 2015
kikuska12396
24. nov 2015

@leto79 cyklus mávam 33-35dňový..a k lekárovi idem až budúci týždeň

leto79
24. nov 2015

@kikuska12396 skus este testik, mozno sa ti posunula ovu, ak nebudu //, tak ta pozrie lekar

kaja_73
24. nov 2015

@micka511 Super, blahoželám !!! Tie bolesti som mala tiež, ako keby mala prísť MS, je to bežné. Ale k lekárovi by som šla tak cca 1-2 týždne po vynechaní MS. Lebo takto skoro tam ešte nemusí nič vidieť a to tých 2 týždňoch by už malo biť aj srdiečko. Len sa potichúčky teš a buď trpezlivá, ak nebudú žiadne problémy (silné bolesti či špinenie alebo krvácanie), vyčkaj aspoň týždeň. Maj sa krásne a všetko dobré 🙂

micka511
24. nov 2015

@kaja_73 dakujeeeem veľmi pekne 😊 veľmi
...Normálne mi je do plaču..
Teším sa veľmi... Dakujem ešte raz...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre