• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Myslíte, že môžem byť tehotná?

(zamknutá)
31. augusta 2016 
Dakujem @ukulela no nechcem este dietatko ... Ano aj krv mi brala aj sono dva krat aj vytery a nic tak nechapem uz neviem co mam robit dalej ....... Uz si namyslam ze mi rastie brusko a je mi stoho setkwho zle ...... A podbrusko boli citim taky podtlak alebo ako keby som mala dostat mens.... :(
1. dec 2015 o 21:38  • Odpovedz
@anka909 tak potom sa iba velmi bojis. lieky si brala na zapal, ten mas prelieceny? lebo moze ta boliet este stale z toho. ked simala sono aj krv, tak sa nemas, ozaj nemas coho bat. teda nemusis sa bat tehotenstva :slight_smile:
ak mas dobre vysledky a ciste sono, tak je to ozaj psychika a strach. jasom napr nemala ziadne tehotenske priznaky (okrem unavy) - ziadne bolesti, ziadne chute, mne len vynechal ms, ale necitilasom nic ine, ako inokedy. takze porad sa s dok, co s tou bolestou, nech este urobi dake vysetrenia, resp. porad sa aj s obvodakom, nejaku pricinu to musi mat, nech ta niekam posle.
1. dec 2015 o 21:44  • Odpovedz
@dendabambulka Vcera som dostala kramy :( skoda uz som sa tesila . Ale to by bol asi zazrak hned pri prvom pokuse aby sa nam to podarilo :slight_smile: Dakujem za pomoc ! :slight_smile: Snad coskoro budem zase potrebovat poradit :slight_smile:
1. dec 2015 o 21:49  • Odpovedz
@ukulela Ano lieky som dobrala predpisala mi este jedne dalacin a ziadna zmena .... Tak teraz by som brala vsetko len teho. nie uz len odpocitavam dni do dalsej mens... Boze kedy prestanem riesit take veci :slight_smile: a v ktrorom TT si zistila ze si tehu ? No budem musiet zajat aj k obvodnemu....... Nikdy som nebola chora nic ma nebolelo a teraz takw veci och .....
1. dec 2015 o 22:00  • Odpovedz
@anka909 mne meskala MS a tyzden po meskani som uz mala silny pozitivny test, co sa nedal s nicim inym pomylit. ak sa ty obavas do tej vyvolavacky (teda si uz mala dva krat ms), to by si uz mala nie dve, ale 4 ciarky v tolkom tyzdni :slight_smile:
skoc za obvodnym uvidis, drzim palce ....
1. dec 2015 o 22:14  • Odpovedz
No mas pravdu asi sa musim odreagovat len doma sedim a hluposti ma napadaju uz :slight_smile: Ďakujem ti krasne :slight_smile: :*
1. dec 2015 o 22:19  • Odpovedz
baby .. mám šancu ešte že som tehotná? .. ms som mala naposledy 3.10., cyklus mávam 33-35dňový, testy sú negatívne, dnes som bola u dr a zobrala mi iba krv.
1. dec 2015 o 22:23  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (36. tt)  • Odpovedz
@ro5 neboj ono to príde keď to budeš čakať najmenej držím paľuchy :wink:
2. dec 2015 o 01:23  •  snaží sa  • Odpovedz
@kikuska12396 no ved z krvi sa to uz coskoro dozvies, nie? :wink:
2. dec 2015 o 03:07  • Odpovedz
@kikuska12396 iba krv ? ani ta nevysetrila ci nemas cystu ??????????????? zmen lekara :wink:
2. dec 2015 o 10:29  • Odpovedz
Ahojte baby, chcela by som sa spýtať či nemáte skúsenosť niektorá s týmto skúsenisť. Robila som si test a druhá ciarka mi vyšla takej šedej farby. Myslíte že chybný test? Skusím druhý len mi to stále vrta vvvv hlave
2. dec 2015 o 12:01  • Odpovedz
@eninka27 tak dnes rano som si spravila test znova a videla som tam takeho slabeho " ducha" pri okne bol zretelnejsi :slight_smile: zajtra rano skusim znova. Ale dnes je to 20 dpo a test takyto? Aj ked sestra uz mala matersku knizku od lekara a test mala pozitivny neskor az v 9 tt... zacina vo mne rast nadej a mam ztoho blby pocit :unamused: :unamused: :unamused:
2. dec 2015 o 12:06  • Odpovedz
Do kelu!!!!! to cakanie ma zabije :angry: :angry: :angry:
2. dec 2015 o 12:28  • Odpovedz
Ahojte baby potrebujem radu menzes mi meska mesiac Mam biely hustý výtok bez zápachu nestipe má nič ... Len ma boli chrbát a v pod brusku. Môžem byť teho? Testy som si robila dva a obe dve vyšli negatívne. K lekárovi nemôžem ísť lebo som v zahraničí a nemam to ešte vybavené všetko dakujem za odpovede.
2. dec 2015 o 15:08  • Odpovedz
@broklin tazko povedat, mozes mat ale cystu :confounded: a ak ta boli podbrusko tak iny zapal :rolling_eyes: skus este o 4dni rano tehu test
2. dec 2015 o 15:42  • Odpovedz
@darka252 netrap sa, ja som mala ducha na 9dpo uz,,,,kazda zena je ina a stupa inak hcg ,,,naj bude vysetrenie gyn a hcg z krvi ci pekne stupa
2. dec 2015 o 15:43  • Odpovedz
@mirkasan sedy je len kanalik :confused: ak by bol duch je furt do ruzova ! :slight_smile: skus ale rano este :wink:
2. dec 2015 o 15:44  • Odpovedz
@sara34valentina dakujem no uvydime :slight_smile: len nejaké rady ČO by mi pomohlo ? Dostat menzes?
2. dec 2015 o 16:13  • Odpovedz
@broklin mne na to aby som dostala menzes vacsinou zaberal pohar cerveneho vinka alebo horuci kupel... skus :slight_smile:
2. dec 2015 o 19:43  • Odpovedz
@broklin radsej skoc na gyn ...... mne tak meskalo mesiac a mala som cystu !! skus ale cervene vinko a horucu vanu
2. dec 2015 o 19:59  • Odpovedz
@sara34valentina a z toho tvojho ducha sa vycarovali neskor //? :slight_smile:
2. dec 2015 o 20:01  • Odpovedz
@darka252 ano z ducha bol na druhy den uz viditelny duch a dnes som 21tyzden :wink:
2. dec 2015 o 20:04  • Odpovedz
@sara34valentina. No rada by som Isla ale som v zahraničí nemam to tu ešte vybavené všetko. No mam biely výtok sem tam ma zapicha v bruchu no neviem skúsim to vinko kúpeľ som skúšala nepomohlo :(
2. dec 2015 o 20:42  • Odpovedz
aj ja som mala biely,priesvitný výtok asi 2dni ale až tak že som mala mokré nohavičky..sem tam ma pichne v podbrušku,alebo ma kríže boleli ..myslela som že prichádza ms no dodnes nič a skúšala som aj horúci kúpeľ,5testov a všetky negatívne ..a cyklus mávam 33-35dňový a dnes som 60dc :unamused:
2. dec 2015 o 21:11  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (36. tt)  • Odpovedz
@sara34valentina tak to ti gratulujem a zaroven tisko zdravo zavidim.... snad sa aj ja budem coskoro tesit :slight_smile: ten moj duch nech dalej strasi a nech je coraz viditelnejsi :slight_smile: rano hned testujem
2. dec 2015 o 21:58  • Odpovedz
@kikuska12396 a kedy si ten vytok mala? mozno sa ti posunula ovulka a coskoro dostanes menzes... ja som kedysi mala pravidelne menzes kazde 2 mesiace, lebo ovulku som mala iba raz za 2 mesiace. ked budes moct cim skor chod k lekarovi. A ten kupel ked si si uz dopriala dopraj si aj 2x za den ak mas cas ale fakt horuci a polez si vo vani dlhsie.... mne toto vzdy pomaha a sestre tak isto :slight_smile: a vinko mozno pomoze alebo aspon ti spravi lepsiu naladu a privedie na ine myslienky :slight_smile: drz sa
2. dec 2015 o 22:02  • Odpovedz
@momkomonika ahoj no nič vážne všetko bolo nakoniec v poriadku
2. dec 2015 o 22:19  • Odpovedz
@kikuska12396. No presne nejako podobne som na tom aj ja
2. dec 2015 o 22:21  • Odpovedz
@darka252 tesim sa na tvoj ranny test
2. dec 2015 o 22:46  • Odpovedz
@sara34 valentina dam vediet :slight_smile:
2. dec 2015 o 22:49  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.