Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sara34valentina
6. dec 2015

@zuzannaaa jeeej gratulujem😊

butterfly333
6. dec 2015

@zuzannaaa ahoj no ako to s tebou vyzera robila si si další testík??

zuzannaaa
6. dec 2015

@sara34valentina nie mojko... To bol kanalik .. Ms prisla ideme sa snazilkovat. Dalej ..... Pod stromcek ;)

zuzannaaa
6. dec 2015

@butterfly333 2dc ;)

butterfly333
6. dec 2015

@zuzannaaa ahaaaa tak to ma mrzííí ☹ ☹ ☹ ☹

sara34valentina
6. dec 2015

@zuzannaaa do frasa..ja reku duch.. Drzim palce tento cyklus 😊

schelly2910
7. dec 2015

negatívny či pozitívny? čo myslíte?

butterfly333
7. dec 2015

@schelly2910 no niečo sa tam rysuje ale pozitívne to nieje,skus tak o dva dni.a meška ti už ms?

schelly2910
7. dec 2015

@butterfly333 termín MS mám až o týždeň, ale ráno mi bolo nevoľno, tak som skúsila keď ho mám doma...

butterfly333
7. dec 2015

@schelly2910 jaaaaj no tak aj tak maš ešte čas testovat,neviem či by ti tak skoro mohlo byt nevolno ved nedavno si musela mat len ovu ked ms až o týžden.

luta13
7. dec 2015

@iwulqa ..aj, aj...treba skusat kazdy druhy den od zaciatku plodnych dni, tzn, ked zacina priesvitny hlien...moj nazor...drzim palce...🙂

luta13
7. dec 2015

@micka511 gratulujem, uzivaj tehulkovanie...😉

luta13
7. dec 2015

@schelly2910 ja tam nevidim nic, no skus testovat az den, dva po meskani MS...ak si tehu, vysledok bude zarucne lepsi ako teraz...drzim palceky...🙂

luta13
7. dec 2015

@lucita2707
@samaneviem2 ...baby, krasne //...drzim vam obom palceky, aby vsetko prebiehalo ako ma...ked vam doktor potvrdi, uzivajte tehulkovanie...🙂

travnerka12
7. dec 2015
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

@schelly2910 ja tam tiez nic nevidim, ale este nehadz flintu do zita 🙂 urciute si meraj az ked ti mesiaciky zacnu meskat 🙂 drz sa 🙂

schelly2910
7. dec 2015

Ďakujem dievčatá, určite dám potom vedieť 🙂

vik_i
7. dec 2015

Zdravím, chcela by som sa opýtať. Rozhodla som sa prestať používať antikoncepciu LUNYTTA, pretože som mala časté zápaly močových ciest. Poslednú tabletku som zobrala 28. novembra a menštruáciu som dostala 3.decembra. O dva dni neskôr som mala s priateľom nechránený pohlavný styk. Je možné, že by som bola tehotná? Za odpovede a radu Vám ďakujem.

micka511
7. dec 2015

@luta13 jeeej moc ti ďakujem 👍 myslím pozitívne 😊🍀💜

micka511
7. dec 2015

@vik_i fuuha to je asi veľmi skoro hovoriť, ale urcite si mohla otehotniet... Ja mávam ovulaciu tiež úplne hneď po mz... Čas ti ukáže... 😊

vik_i
7. dec 2015

@micka51 a kedy by som to vedela najskôr zistiť

micka511
7. dec 2015

@vik_i fuuha veď len pred dvoma dňami ste mali styk...podľa mňa,najskôr dva tri týždne... Všetko má svoj čas...

vik_i
7. dec 2015

@micka511 No tak to som teda veľmi zvedavá, za normálnych okolností by som sa to nepýtala, len ešte aj to ma trošku zneisťuje, že som prestala brať tabletky. Brala som ich necelých 9 mesiacov.

micka511
7. dec 2015

@vik_i áno hovorí sa,že po dobrati antikoncepcie je väčšia šanca 😊

vik_i
7. dec 2015

@micka511 Tak ďakujem zatiaľ za názor, počkám týždeň - dva a uvidíme 😉 🙂

1lulu1988
8. dec 2015

baby ma otazku na 18Dc som som si robila ovu test a bol pozitivny takze pravdepodobne prebehla ovulacia meska mi to dva dni dnes rano som si robila test Gravitest 10 a bol negativny lenze od porodu mojho synceka mi menzes nemeskal mam pravidelny dalo by sa povedat ze skoro na hodinu presne .....a teraz nic.... ale velmi ma bolia prsia co mna nebolievali ani pred ms a ani na zaciatku tehu ked som cakala maleho ale vcera vecer ked som sa sprchovala a stlacila si bradavku tak mi vyska aj kvapka mliecka a meho uz vyse pol roka nekojim takze zostatkove mliecko to uz byt nemoze.... lenze nerozumiem tomu ci som si ten test robila priliz skoro ze mi HCG este nezachitil ..... alebo mi blbnu hormony.... 😲 😲

rosinolka
8. dec 2015
Používateľ rosinolka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od rosinolka.

daj potom vediet co si zistila..

evulik858
8. dec 2015
Používateľ evulik858 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evulik858.

@vik_i nenahanaj sa hlavne 🙂 klud

mia295
8. dec 2015

baby čaute, môj Dr. má pocit, že mám problém s ovuláciou. menzes mávam občas pravidelný a občas každé dva mesiace. Nasadil mi Duphaston na 3 mesiace. Momentálne som dobrala druhý mesiac, teraz mám brať tretí. Teraz som 13DC a od začiatku menzesu ma dosť bola prsia. Nemôžem ani spať na bruchu plus sa mi asi o číslo zväčšili. Posledné tri dni pociťujem bolesť v podbrušku viac na ľavej strane ale občas ma akoby pichne aj na pravej. Dnes ráno mi bolo pri príprave jedla zo zápachu mäsa tak zle že som skoro zvracala. Včera som si robila tehotenský test, ale vyšiel negatívne. Môže toto všetko byť dôsledkom používania Duphastonu alebo som tehotná?
díky za odpovede 🙂

minnie_nixs
8. dec 2015

Ahojte , potrebujem radu mala som prerusovany sex priatel sa urobil a hned to dal domna , mohla som otehotniet je to par dni boli ma raz v bruchu zas v podbrusku , alebo ma pichne , hlava ma strasne boli a navyse je mi moc zle .... Mohla som otehotniet ? Dakujem za radu

worker_falcon
8. dec 2015

@minnie_nixs to si píš, že mohla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre