Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sara34valentina
9. dec 2015

@minnie_nixs az o 12dni?

minnie_nixs
9. dec 2015
sara34valentina
9. dec 2015

@minnie_nixs tak to je skoro na priznaky.aký dlhy mas cyklus

minnie_nixs
9. dec 2015

@sara34valentina ja mam vzdy 1-2 maximalne MS ale uhniezdenie take priznaky ako sesterka aleee hmmm kto vie

sara34valentina
9. dec 2015

@minnie_nixs ale aký dlhy mas cyklus.kolkodnovy.ja som mavala každý 29dni.ty?

minnie_nixs
9. dec 2015

@sara34valentina 28 cca normalne vzdy nacas

minnie_nixs
9. dec 2015

@sara34valentina aa je mozne ze ma prsia nebolia ale su zmenene vyzwraju inac ?

minnie_nixs
9. dec 2015

@sara34valentina mozes mi dat na seba blizsi kontakt fb alebo email kde taa viac zastihnem ????

sara34valentina
9. dec 2015

@minnie_nixs to Znamena ze ovulku mas cca na 14-16dc.. Ešte len vcera si ju mala..to Ta pichalo 😉😉😉

minnie_nixs
9. dec 2015

@sara34valentina pozerala som ale ja take stavy nemam ze pri ovu ma picha alebo boli brusko

minnie_nixs
9. dec 2015

@sara34valentina a mne tak bolo od nedeleteda v noci spm sa budila na krce v podbrusku aaa zle mi prislo aa celu nedelu mi bolo zle bolela ma hlava klby podbrusko a taktiez v pondelok ale cez ovu nemam problem iba vytok

butterfly333
9. dec 2015

@minnie_nixs ako vraví sara 34valentina tak to na isto bola ovu to pobolievanie podbruška pichanie ja to mam tiež cez ovu ked ms máš mat až o 12dní

minnie_nixs
9. dec 2015

@butterfly333 ale mna neboli pred ovu vobec mi nic nieje a ma to uz metie

butterfly333
9. dec 2015

@minnie_nixs ja som to tiež pred ovu nemavala tak pred rokom som ani nevedela kedy mávam ovu a ani som ju necitila no ako sa snažíme o bábo tak ju cítim každy mesiac.

sara34valentina
9. dec 2015

@minnie_nixs no ono Sa telo meni furt..ale tak skus bud mes ovu testy..budes vediet presne☺drzim palce ale 😃

minnie_nixs
9. dec 2015

@sara34valentina a co myslis je tam sanca ?

minnie_nixs
9. dec 2015

@butterfly333 mozno je to tym ze sa snazime asi namyslam :(

sara34valentina
9. dec 2015

@minnie_nixs sanca je ak ste mali sexík..mna bolievalo pichalo 2-3dni a na 4den puklo..ak ste mali Styk sanca je velkaaaa😁😁😁

minnie_nixs
9. dec 2015

@sara34valentina aj ked mal len na penise dost zadrbane od semena je tam sanca velka ? Lebo bo!o tam toho dost a sme pokravovali dlno nebol sa umyt ani vymocit mohlo este s teho vychadzat ci sa uchitit?

minnie_nixs
9. dec 2015

@sara34valentina sorry za prklep ale tablet si hadze obcas slovicka ...

baaambulkaa
9. dec 2015

@minnie_nixs asi to už dosť riešiš a namýšľaš si....baby tu nie sú veštice a nevidia do tvojej maternice či si tehotná či nie....však uvidíš sama, to zbytočne sa tu pýtaš každý druhý príspevok či tehotná môžeš byť, či nie, jednoducho ak sa snažíte o dieťa ako píšeš tak prečo máte potom prerušovaný styk, trochu odveci....

sara34valentina
9. dec 2015

@minnie_nixs ano.spermie ostavaju v Kanalbau..ale samozrejme je tam Mensiasanca

minnie_nixs
9. dec 2015

@baaambulkaa lebo mi to odporuculi viac ludi preto

baaambulkaa
9. dec 2015

@minnie_nixs že keď chcete splodiť dieťa, tak mať prerušovaný styk?? to ako vážne? 🙂 tak takých ľudí teda naozaj nepočúvaj

minnie_nixs
9. dec 2015

@baaambulkaa pocuj ja som bola raz na potrate aaaa prezivam to zle lebo sa o to snazime a nje aby bolo pochop moje obavy a otazky lebo to chcem a sa bojim ze nebude

baaambulkaa
9. dec 2015

@minnie_nixs uniká mi pointa ale tak to už je na tebe, ale ak chceš naozaj dieťa, tak sa s priateľom milujte naplno a nie prerušovane, to je celé 🙂

sara34valentina
9. dec 2015

@minnie_nixs kazda niecim prejdeme.... Dolezite je poz.myslenie a verit si😄bru noc

stevvvka
10. dec 2015

@sara34valentina je to uz treti den ked je teplota nizka a menzes nikde. ja si tiez nemyslim, ze som tehotna, ale vsade som sa docitala, ze BT klesa tesne pred alebo v den menstruacie. mna zaujima, co znamena ten pokles?

sara34valentina
10. dec 2015

@stevvvka ja som mala 3dni posles a prisla mich..alebo máš uhniezdenie.. Vraj moze vtedy teplota klesnut

ninika29
10. dec 2015

Ahojte už druhý krát za dva dni mi po milovaní s priateľom vytiekol s pošvy hnedo ruzovy vytok . Prosím vás neviete prečo ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre