• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Myslíte, že môžem byť tehotná?

(zamknutá)
31. augusta 2016 
@kakatulik mne nie dik :slight_smile:)
25. dec 2015 o 12:06  • Odpovedz
@lavinis jaj soryyy,to bol omyl!
25. dec 2015 o 12:16  • Odpovedz
@leerey to teba som myslela:blush:
25. dec 2015 o 12:18  • Odpovedz
@kakatulik 9.11 som zacala a 14.11 skoncila mavam presne od 9 do 9 cize mi to vyslo 30 dni ... Tak to by uz bol 6 tyzden ptm sa mi zda
25. dec 2015 o 12:21  • Odpovedz
@leerey ano 6 +2:blush:
25. dec 2015 o 13:03  • Odpovedz
@kakatulik tak potom ked mi to neukazala krv tak to mozem vylucit aj vsetjy tes
ty boli neg.
25. dec 2015 o 13:09  • Odpovedz
@leerey asi ano.:disappointed::disappointed:
25. dec 2015 o 13:12  • Odpovedz
@kakatulik práveže to teraz velmi neplánujem ...
26. dec 2015 o 09:36  • Odpovedz
Ahojte dievcata...stretli ste sa niektora s tym ze vam o tyzden skor prisla ms a trvala jeden den? Nemala som ani bolest bruska ani prs ako pri kazdej ms....neviete co to moze znamenat?
27. dec 2015 o 22:09  • Odpovedz
Ahojte o týždeň mam dostat menstruaciu ale minule ma pichalo v pravom vajecniku dnes som mala vytok z prs biely hustejsi a tlaky v podbrusku moze to byt bliziaca sa menstruacia? Dakujeeem
27. dec 2015 o 22:43  • Odpovedz
A stale mam vytoky
27. dec 2015 o 22:44  • Odpovedz
Ahojte kočky. .neviem či sa tesit alebo plakať.test mi vyšiel pozitívny. ..len som epilepticka a bojím sa o bábätko. .musím sa poradiť S lekárom držte palce.
28. dec 2015 o 09:30  •  snaží sa  • Odpovedz
28. dec 2015 o 09:31  •  snaží sa  • Odpovedz
@dinusik blahoželám, mňa by 2// tiež potešili. Držím prsty aby bolo všetko ok. Kamoška bola tiež epileptička a tehotenstvo jej prebehlo až na časté bolesti hlavy na 1*
28. dec 2015 o 10:11  • Odpovedz
@dinusik tes sd,tes sa,tes sa!
Ved urcite existuje liecba,ktord je vhodna aj pri tehu. Veru,chod k lekarovi a budes spokojnejsia.
28. dec 2015 o 13:15  • Odpovedz
Ja som si robila test. Ale mam len 9 dpo test bol zatial negativny..
28. dec 2015 o 13:16  •  1 dieťa  • Odpovedz
@vik_i dakujem moja.pozdravujem ju.som na tom rovnako tiež má momentálne boli hlava. Bojím sa aj tesim zaroven len chcem aby sa narodilo dieťatko zdravé. .
28. dec 2015 o 14:02  •  snaží sa  • Odpovedz
@kakatulik teším sa moja velmi len nech je všetko V poriadku. Mám strach
28. dec 2015 o 14:03  •  snaží sa  • Odpovedz
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.
blahozelam baby :slight_smile:
28. dec 2015 o 14:12  •  1 dieťa  • Odpovedz
@dinusik verím že budete obidvaja ok :blush: informuj že čo a ako :relaxed:
28. dec 2015 o 16:00  • Odpovedz
@vik_i moja kamoska epilepticka ma 2 deturence a dokonca s iba rocnym rozdielom ...oba su zdrave , jej sa stav nezhorsil ,takze si myslim ze netreba predcasne sa obavat ;) drzim prsty
28. dec 2015 o 18:05  • Odpovedz
Ahojte baby. Potrebujem poradiť. Už desiaty deň mi mešká menštruácia. Mávam ju síce nepravidelnú, ale meškať mi zvykne max 4 dni. Meškanie som si nejak neuvedomovala, kým mi neprišlo trošku nevoľno z rýchlejšej cesty autom a v ten deň mi vadil trošku aj cigaretový dym. V ten deň som trošku zbystrila a uvedomila som si, že ma pobolieva v podbrušku a akoby vo vaječníkoch, niekedy v pravom, niekedy v ľavom a niekedy aj v strede podbruška. Je to ako keby som mala dostať menzes, no ten nechodí. Bolievajú ma aj kríže, mám naliate a trošku na dotyk boľavé prsia a citlivé a stále zdurené bradavky. V deň, keď som mala dostať menštruáciu, tak som mala biely hrudkovitý výtok, potom už len normálny do biela sfarbený. A strašne sa cítim unavená. Do dnes rána som napríklad spala pekných 10 hodín, no musela som si pospať ešte aj poobede a teraz som tiež nejaká malátna. A nejak mi chutí papať viac než predtým, no nevoľno mi nebýva (pocity na vracanie a pod.). S priateľom mávame nechránený sex, no prerušovaným spôsobom, ale niekedy aj dvakrát za sebou. Myslíte si, že môžem byť tehotná? Mali ste podobné príznaky v tehotenstve? Viem, že nie ste doktorky a mám si spraviť test (už ho mám kúpený a zajtra ráno si ho spravím), ale rada by som si prečítala aj vaše názory, ktoré s týmto máte skúsenosti... ďakuejm :slight_smile: :slight_smile:
28. dec 2015 o 18:54  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2016  • Odpovedz
@nastaa ano mozes byt tehotna
28. dec 2015 o 18:56  •  1 dieťa  • Odpovedz
@emily0412 a aj keď mi nebýva nevoľno? lebo to mi je nejak čudné, že vôbec nezvraciam a podobne.. Len včera som mala aj dosť zmeny nálad, že mi bolo do plaču, potom som bola zas nenormálne nervózna... A pred hodinkou som si merala teplotu a mala som 37,3. Bazálnu som si doteraz nemeriavala, no od zajtra si začnem. Hneď po prebudení si zmeriam. Spravím si aj test, len sa trošku bojím výsledku. Predtým som o bábätku neuvažovala, no teraz by som ho čím ďalej tým viac chcela. :slight_smile:
28. dec 2015 o 19:04  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2016  • Odpovedz
@nastaa nemusíš zvracat :blush: Podľa mňa môžeš byť kľudne tehotna :thumbsup:
28. dec 2015 o 20:43  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2016  • Odpovedz
@micka 511 to by ma aj strašne potešilo, keby som bola :slight_smile: cítim, že sa so mnou niečo deje... ale bojím sa výsledku na teste a následného sklamania... lebo čo ak sú to len rozhádzané hormóny alebo niečo podobné :unamused: bojím sa urobiť si aj testíííík... ale ďakujem za názory :wink: :wink: a aké si mala ty príznaky, kým si zistila, že si tehu????
28. dec 2015 o 21:35  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2016  • Odpovedz
@micka511 asi som oslovila vo vyššie uvedenom príspevku inú dámu a nie teba :grinning: :grinning: ale každopádne som zvedavá na tvoje prvé príznaky pred zistením tehu :wink:
28. dec 2015 o 21:44  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2016  • Odpovedz
@nastaa urob test naco strach!? Kazda mame ine priznaky..... Urob test ukáze uz keby si bola:grin:
28. dec 2015 o 22:23  • Odpovedz
@sara34valentina urobila som si a to hneď teraz... nevydržala som do rána... a objavili sa // a riadne silné hneď po pár sekundách.. ráno ešte test zopakujem :slight_smile: :slight_smile: dúfam, že nevyšiel chybne...
28. dec 2015 o 22:28  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2016  • Odpovedz
@nastaa a kolko dni si po ovulke
28. dec 2015 o 23:08  •  1 dieťa  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.